co kurwa hack'n'slash kajko i kokosz
naprawde w dziwnym uniwersum zyjemy
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 25 cze 2022, 13:50
autor: oyama
dodalem sobie FIFA22 do biblioteki z okazji pojawienia sie gry w EA Play i z tego co zauwazylem, to tryb Sezony online laguje jeszcze bardziej niz kiedys. Totalnie niegrywalna jest to opcja, ale zagralem cztery mecze na testa. Wszystkie polagowane, chociaz z ruskim (na pewno nickname to sugerowal) bylo 50/50 i gra odcinala sie jak przejmowal pilke. Lekka irytacje to budzilo, ale no nie moglem sie poddac i musialem zwyciezyc za wojne w Ukrainie wszystkie mecze w cs:go, podczas ktorych te nieludzkie smiecie psuly mi statystyki
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 26 cze 2022, 19:32
autor: piernikowyskoczek
yungXpaproch pisze: ↑23 cze 2022, 1:38
co kurwa hack'n'slash kajko i kokosz
naprawde w dziwnym uniwersum zyjemy
kurwa faktycznie hack'n'slash kajko i kokosz xD
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 28 cze 2022, 16:17
autor: Kalom
This War of Mine w kanonie lektur szkolnych i do pobrania za darmo na stronie gov
Z kablem. W momencie wstawienia były po 100zl. Odebrałem, chwilę używam i są spoko jak za stówkę. Kabel w pad więc nie przeszkadza a i o ładowaniu nie trzeba myśleć.
Grałem dziś z bratem w Żółwie Ninja z Gamepassa te co są i jest to zajebisty coop, polecam każdemu. Chyba do 6 osób
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 06 lip 2022, 13:12
autor: Parlae
Yakuzy znowu w Game Passie.
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 06 lip 2022, 15:55
autor: Prez
09.11 moi drodzy
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 09 lip 2022, 11:55
autor: wueste
Jasny manager wychodzi. Będzie grane? Jasny ?
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 09 lip 2022, 12:28
autor: zemsta1camzata
dodane do wishlisty juz
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 10 lip 2022, 18:52
autor: Jasny
@wueste Raczej nie, to co tu pokazują to nie jest 5% działalności w lokalu. Dodatkowo to strip w stylu amerykańskim, myślę o takim. Jednak preferuję i bardziej dochodowe są w stylu włoskim.
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 12 lip 2022, 7:04
autor: JVCORE
#1 pisze: ↑05 lip 2022, 22:23
Z kablem. W momencie wstawienia były po 100zl. Odebrałem, chwilę używam i są spoko jak za stówkę. Kabel w pad więc nie przeszkadza a i o ładowaniu nie trzeba myśleć.
Grałem dziś z bratem w Żółwie Ninja z Gamepassa te co są i jest to zajebisty coop, polecam każdemu. Chyba do 6 osób
A długi ten kabel jest? Nie chce siedzieć z łbem w ekranie
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 12 lip 2022, 13:54
autor: #1
Kabel do pada się wpina ziomie metr może ma, na pewno do pada jest wystarczający aż nadto
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 14 lip 2022, 22:02
autor: 8na10
znacie jakieś fajne gry kąputerowe?
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 14 lip 2022, 22:02
autor: phobos
kurwa właśnie na gry-online siedzę i kminię
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 14 lip 2022, 22:05
autor: 8na10
a w jakie gierki lubisz grać?
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 14 lip 2022, 22:09
autor: phobos
w RPG i RTSy, chyba age of empires 4 dam szansę jeszcze raz