Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 11553
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: lygrys »

Spoiler
Co tu się odjecbało :D
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4507
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: yungXpaproch »

co kurwa hack'n'slash kajko i kokosz
naprawde w dziwnym uniwersum zyjemy :rotfl:
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5020
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

dodalem sobie FIFA22 do biblioteki z okazji pojawienia sie gry w EA Play i z tego co zauwazylem, to tryb Sezony online laguje jeszcze bardziej niz kiedys. Totalnie niegrywalna jest to opcja, ale zagralem cztery mecze na testa. Wszystkie polagowane, chociaz z ruskim (na pewno nickname to sugerowal) bylo 50/50 i gra odcinala sie jak przejmowal pilke. Lekka irytacje to budzilo, ale no nie moglem sie poddac i musialem zwyciezyc za wojne w Ukrainie wszystkie mecze w cs:go, podczas ktorych te nieludzkie smiecie psuly mi statystyki
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9238
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: piernikowyskoczek »

yungXpaproch pisze: 23 cze 2022, 1:38 co kurwa hack'n'slash kajko i kokosz
naprawde w dziwnym uniwersum zyjemy :rotfl:
kurwa faktycznie hack'n'slash kajko i kokosz xD
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Kalom
Posty: 6786
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »



This War of Mine w kanonie lektur szkolnych i do pobrania za darmo na stronie gov
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

Jako lektura już chyba od roku, świetna gra.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1424
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9238
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: piernikowyskoczek »

z kablem? jak ja Europejczyk XXI wiek
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1424
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Z kablem. W momencie wstawienia były po 100zl. Odebrałem, chwilę używam i są spoko jak za stówkę. Kabel w pad więc nie przeszkadza a i o ładowaniu nie trzeba myśleć.

Grałem dziś z bratem w Żółwie Ninja z Gamepassa te co są i jest to zajebisty coop, polecam każdemu. Chyba do 6 osób
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9339
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Yakuzy znowu w Game Passie. :bowdown:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5695
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »



09.11 moi drodzy
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
wueste
Posty: 205
Rejestracja: 07 kwie 2021, 22:15

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: wueste »


Jasny manager wychodzi. Będzie grane? Jasny ?
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14776
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1camzata »

dodane do wishlisty juz
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jasny »

@wueste Raczej nie, to co tu pokazują to nie jest 5% działalności w lokalu. Dodatkowo to strip w stylu amerykańskim, myślę o takim. Jednak preferuję i bardziej dochodowe są w stylu włoskim.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1716
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: JVCORE »

#1 pisze: 05 lip 2022, 22:23 Z kablem. W momencie wstawienia były po 100zl. Odebrałem, chwilę używam i są spoko jak za stówkę. Kabel w pad więc nie przeszkadza a i o ładowaniu nie trzeba myśleć.

Grałem dziś z bratem w Żółwie Ninja z Gamepassa te co są i jest to zajebisty coop, polecam każdemu. Chyba do 6 osób
A długi ten kabel jest? Nie chce siedzieć z łbem w ekranie
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1424
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Kabel do pada się wpina ziomie metr może ma, na pewno do pada jest wystarczający aż nadto
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
8na10
Zbanowany
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: 8na10 »

znacie jakieś fajne gry kąputerowe?
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 28478
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

kurwa właśnie na gry-online siedzę i kminię
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze: 12 sty 2023, 0:17szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Nie prawactwo, wie że będzie dojechane za swoje poglądy.
Awatar użytkownika
8na10
Zbanowany
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: 8na10 »

a w jakie gierki lubisz grać?
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 28478
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

w RPG i RTSy, chyba age of empires 4 dam szansę jeszcze raz
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze: 12 sty 2023, 0:17szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Nie prawactwo, wie że będzie dojechane za swoje poglądy.
ODPOWIEDZ