Belmondo
Re: Belmondo
a czemu ślizgerów nie zapytał o zdanie?
słaba akcja
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
- JoeyJoeJoe
- Posty: 853
- Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21
Re: Belmondo
co to za chłop po lewej?
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Re: Belmondo
Niejaki Wojtek Szumiński, no hip-hopowcem to on nie jest
https://www.youtube.com/watch?v=wfPzqgsdyXA
https://www.youtube.com/watch?v=wfPzqgsdyXA
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
- gods bidness
- Posty: 5194
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Belmondo
Następne kolabo przewiduję z Gracjanem Roztockim.
Re: Belmondo
Belmondo kojarzy mi się z takimi koleżkami co mają wczute na węża, wystarczy wysypać na stół i się pojawia chuj wie skad i chuj na to wykłada czy z plebsami czy transami czy chuj wie z kim. Powinien nagrać kawałek pod tytułem ,,nie wiesz z kim przy stole siedziałem,,
Re: Belmondo
mi sie wydaje ze belmondo chcialby byc hustlerem ale nie umie
-
czyngis_chan
- Posty: 36
- Rejestracja: 17 wrz 2019, 0:10
Re: Belmondo
Belmondo po wlodim, czyli de facto wlodi jako support? 
Tak czy owak, postawiłbym hajs, że koncert się jednak nie odbedzie
Tak czy owak, postawiłbym hajs, że koncert się jednak nie odbedzie
Re: Belmondo
Odbędzie się
[Verse 1: Tay-K]
School was very hard (gang)
https://open.spotify.com/artist/3v9qYvgnhbV0McEWEISOQ3
https://www.instagram.com/kidzej__/
School was very hard (gang)
https://open.spotify.com/artist/3v9qYvgnhbV0McEWEISOQ3
https://www.instagram.com/kidzej__/
-
ksiazenieporzadek
Re: Belmondo
Ja chyba idę sprawdzić co się będzie działo
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Belmondo
z tym Włodim jest tak, że koncert Włodiego z normalnymi biletami po 30/40/50 jest o 21 a Belmondziak tylko tak o wbija coś tam zagrać dla rozumicie zajawy później jako kolejny punkt imprezy i na niego już wejście za free, swoją drogą organizatorsko dobra rozkmina
szkoda, że daleko do Poznania :/
szkoda, że daleko do Poznania :/
MOB
Re: Belmondo
tak, belmondo powinien prosić starego leha o pozwolenie na sprzedanie płyt 
Re: Belmondo
Wyobraź sobie ze masz ziomka, i on umiera dosyć tragicznie i jego ojciec stara się podtrzymać pamięć o synu i nie pogodził się z jego śmiercią do końca i ty skupujesz rzeczy tego ziomka od waszych ziomków wspólnych żeby je potem dalej sprzedać.
Spoiler
Pod rzeczy podpisz sobie jakiekolwiek dzieło artystyczne
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Re: Belmondo
A teraz wyobraź sobie, że jego matka, brat i siostra a także kuzyni również nie mogą się pogodzić. Do którego stopnia pokrewieństwa trzeba pytać? Czy jak będę chciał sprzedać meble, to powinienem zagadać najpierw z ojcem stolarza?
Re: Belmondo
stary leha się wygłupił i tyle, dajmy już z tym spokój
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Wszystkie dostępne dzieła Lenina










