Strona 18 z 33

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 27 sty 2021, 23:29
autor: przedszkolanek
ja tam się świetnie bawię
Spoiler
Zmień cipę na chuja, chuja na cipę - masz transa
Spoiler
Weź krowę do Kobe i masz wołowinę z Kobe
Spoiler
Weź poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i masz piątek

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 0:56
autor: 2rzyn
tragiczna jest ta zwrotka

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 3:30
autor: Sialala
przedszkolanek pisze: 27 sty 2021, 23:29 ja tam się świetnie bawię
Spoiler
Zmień cipę na chuja, chuja na cipę - masz transa
Spoiler
Weź krowę do Kobe i masz wołowinę z Kobe
Spoiler
Weź poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i masz piątek

O kurwa haha nie znałem tego. Co za głupota

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 3:38
autor: DJ_BOBO
poztytiv pisze: 27 sty 2021, 18:13
DJ_BOBO pisze: 27 sty 2021, 17:48 to nie jest temat Najlepsze wersy przecież
ja ci po prostu współczuję, szczerze

Możesz wyjaśnić co twoim zdaniem jest żenującego w tych wersach?

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 9:14
autor: poztytiv
DJ_BOBO pisze: 28 sty 2021, 3:38 Możesz wyjaśnić co twoim zdaniem jest żenującego w tych wersach?
są tragiczne - żenujące, bezsensowne, wulgarne a wręcz groteskowe. to jest dramat a nie wersy. każdego z osobna nie będę Ci rozpisywać, ale serio XDD "kutos" jak to przeczytałem to musiałem to rozchodzić z zażenowania

Dodano po 1 godzinie 16 minutach 33 sekundach:
kontynuacja mojej ulubionej serii na tym forum czyli demaskowanie kasztanów, ciąg dalszy Kaza Bałagane.

kontynuacja KSIĘCIA NIEPORZĄDKU
Spoiler
Myślisz, że Alfredo napierdolił tutaj akcji
Tu Alfredo dostał lepa i się obszczał w majtki
Spoiler
Nyggy, nyggy, nyggy, nyggy
Co roku okupuję tron, a nie kibel
Trzeci rok pod rząd, kurwa, jebać bidę
Spoiler
Ruchy robisz, chyba fiutem do skarpety
Spoiler
Ciągle latam jak Anakin
W slumsach chaty ze sraki
damn, przyszedł czas na POLSKĘ GOTÓWKOWĄ
Spoiler
Dalej będą szczekać małe kundle
Żal mi było was umazać gównem
Spoiler
Piszę emoji se fiuta, cały dom jebie od bucha
Dzwoni telefon od czuba, pełna kuweta od gówna
Spoiler
Nigdy nie zmieniłbym w życiu tym nic, gram na jej cipie jak hi-hat
Spoiler
Mam większe cyce niż ona ma
Spoiler
Jebać sztuczną biżuterię, ale sztuczne cyce lubię
Spoiler
Szmata się pluje, żem poszet z nią jak jajko
Spoiler
Zakasłała no i wypadł mu fiut
Spoiler
Trochę podruchiwać, może nawet stopę
Spoiler
Z fiuta wystrzeliły kijanki
Spoiler
Ruchał te sztuki‚ głównie nieładne‚ ruchał‚ by ruchać, bo taką miał jazdę
Spoiler
Wyciągnąłem z pleców nóż, zamienił się w fiut
Spoiler
Znowu będą suche jaja, mordo jak wydmuszka
Spoiler
Dwa razy pod rząd ten ładunek z jaj idzie
Spoiler
Mam gumy do żucia, mam gumy na fiuta
Spoiler
Kurwa mać znam od chuja tych piosenków
Spoiler
Potem młoda na kutasie fika bo wtedy mam okienko
Spoiler
Wszedłem w czyjegoś pierda, wita północna galeria
Spoiler
Strzeliło jej mleko na choker i na brodę
Spoiler
Biały pas w matematyce, strzał na cyce, no i na brzuch
Spoiler
Strzeliło jej mleko na choker i na brodę
po odsłuchaniu i analizie ok. 4 albumów Bałagana zauważam pewną zależność w jego tekstach i sporą monotematyczność, swoje wnioski wstawię na koniec. widzimy się w 2020 roku już wkrótce, ale muszę odpocząć. peace.

To be continued...

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 9:18
autor: aes
mordo znajdz sobie hobby w zyciu a nie prowo na forum :D :D :D nie wiem jak sie mozna przypierdalac do kaza

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 9:19
autor: poztytiv
aes pisze: 28 sty 2021, 9:18 nie wiem jak sie mozna przypierdalac do kaza
mordo ponad 20 cytatów wstawione, czy ja coś muszę dodawać? xD

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 9:52
autor: yytr
Tyle, że w muzyce Kaza chodzi o to by się pośmiać do bucha xd Wersy są żenujące ale często również błyskotliwe na swój sposób i po prostu zabawne. No i trzeba przyznać rację, że po albumie Narkopop zaliczył ogromny regres i większość kawałków jest po prostu obrzydliwa i asluchalna, ale niektóre wersy nadal komiczne i można się przy nich uśmiechnąć xD

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 9:53
autor: benzoabuser
najlepsze jest to, że te wersy co wstawiłeś z księdza niepożądka są dobre

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 9:54
autor: sebring
same zajebiste wersy bałagana tutaj, o chuj chodzi

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 9:55
autor: benzoabuser

Ruchy robisz, chyba fiutem do skarpety


no kurwa, nie powiesz, że to nie jest dobry wers

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 10:14
autor: poztytiv
sebring pisze: 28 sty 2021, 9:54 same zajebiste wersy bałagana tutaj, o chuj chodzi
o ile niektóre da się na siłę wybronić jeśli jest się zagorzałym fanem, no to "wchodzenie w czyjegoś pierda" jak dla mnie jest wyjątkowo żenujące i niesmaczne, po prostu chujowe
benzoabuser pisze: 28 sty 2021, 9:55 no kurwa, nie powiesz, że to nie jest dobry wers
technicznie? przekmina banalna ale dość dobra
stylistycznie? chujoza

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 13:35
autor: oyche
Wszedłem w czyjegoś pierda, wita północna galeria
wyjebałem na głos
Szmata się pluje, żem poszet z nią jak jajko
zajebisty wers
Wyciągnąłem z pleców nóż, zamienił się w fiut
:rotfl:

nie no kurwa będą musiał jednak sprawdzić płytki kaza, bo niektóre wersy to złoto (i trochę przypałowych też, wiadomo)

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 13:43
autor: poztytiv
oyche pisze: 28 sty 2021, 13:35 nie no kurwa będą musiał jednak sprawdzić płytki kaza
w sensie no to jest jak z gównianymi filmami - niby męczy się człowiek przy słuchaniu kaza, ale niektóre wersy są tak chujowe że aż zajebiście śmieszne i memiczne

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 15:29
autor: oyche
żem poszedł z nią jak jajko to po prostu zajebisty wers i tyle, a od nudnego gówna zainspirowanego złotymi myślami 14-letniej kasi w stylu
Sumienie to zniszczyłbym, kurwa, bo niszczy mi życie
Uśmierzanie go - niech ginie dobry sposób na zrycie
wolę realtalk o wchodzeniu w pierdy

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 15:53
autor: przedszkolanek
Spoiler
Włożyłem jej całego, aż przypomniała sobie co było dziś do szamy
Spoiler
Ona wyje, ja ją trzymam za szyję i tempo jak na derby
Spoiler
Częściej niż daję klapsy duszę, lepszy jest delikatny liść
Plask, jak pośladki fiutem, była cała zlana potem
ale w sumie całość by się nadawała

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 16:22
autor: poztytiv
oyche pisze: 28 sty 2021, 15:29 nudnego gówna zainspirowanego złotymi myślami 14-letniej kasi
lekceważący stosunek i ignorancja to moja ulubiona część ze spektrum toksycznych zachowań polskich słuchaczy rapu

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 16:23
autor: oyche
pewnie dlatego ją kultywujesz

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 16:30
autor: poztytiv
oyche pisze: 28 sty 2021, 16:23 pewnie dlatego ją kultywujesz
eksponuję*

Re: Najgorsze... a.k.a. gówno obesrane

: 28 sty 2021, 16:32
autor: oyche
we własnych opiniach