Strona 18 z 68

Re: HEWRA

: 16 lut 2020, 1:59
autor: vampmoney
Randomowo sprawdzając podziemie się na to natknąłem i mnie rozjebało jak nagle usłyszałem tonie majami, świetny ten cover

Re: HEWRA

: 16 lut 2020, 2:31
autor: afterlight
suraks pisze: 07 sty 2020, 23:36
baqlashan pisze: 07 sty 2020, 23:35 [mention]suraks[/mention] Veetam, czy te numery są w 320 kbps?
niby są, w szczegółach pliku jest 320 i przy pobieraniu dawałem 320
skad macie niby hewre w 320kbps, skoro zakladam ze pobierane z yt gdzie max jakosc na dzwiek jest 192kbps, jezeli powiekszone na 320kbps przez konwerter poprzez załadowanie pustych bitów w dziury zeby sie zgadzalo do formatu 320 to pozdro :lol:

Re: HEWRA

: 16 lut 2020, 2:40
autor: suraks
afterlight pisze: 16 lut 2020, 2:31
suraks pisze: 07 sty 2020, 23:36
baqlashan pisze: 07 sty 2020, 23:35 [mention]suraks[/mention] Veetam, czy te numery są w 320 kbps?
niby są, w szczegółach pliku jest 320 i przy pobieraniu dawałem 320
skad macie niby hewre w 320kbps, skoro zakladam ze pobierane z yt gdzie max jakosc na dzwiek jest 192kbps, jezeli powiekszone na 320kbps przez konwerter poprzez załadowanie pustych bitów w dziury zeby sie zgadzalo do formatu 320 to pozdro :lol:
no to w takim razie 192, nie znam sie na tym zrobilem jak umiem

Re: HEWRA

: 22 lut 2020, 14:01
autor: Burak
Spoiler
Obrazek

Re: HEWRA

: 22 lut 2020, 14:03
autor: przedszkolanek
w końcu :bowdown: :bowdown:
ze 4 lata za późno, ale oby były stare tracki

Re: HEWRA

: 22 lut 2020, 14:18
autor: Groszek
Jak będą sztosy jak Fryderyk chop'n to się jaram

Re: HEWRA

: 22 lut 2020, 15:43
autor: vampmoney
NIE PYTAJCIE O TEGO PSEUDO PRODUCENTA Z FRAJERAMI NIE NAGRYWAM

Re: HEWRA

: 22 lut 2020, 16:02
autor: suraks
cosa 2

Re: HEWRA

: 22 lut 2020, 16:29
autor: Zephyr
Gicik Amane HEWRA Gicik Amane HEWRA płyta w tym roku, płyta w tym rokuu

Re: HEWRA

: 22 lut 2020, 17:16
autor: jankes
On tak pisze o Szeklu? Nie jestem zupełnie w temacie :oops: Super, że idzie solo ale nie wiem czy nie za późno już na grubszy hajp.

Re: HEWRA

: 22 lut 2020, 18:19
autor: Groszek
Dalej ciągną to prowo?

Re: HEWRA

: 25 lut 2020, 22:54
autor: Artazz
Ma ktoś gdzieś ten numer ? Bo widzę że zniknął z kanału Hewry

Re: HEWRA

: 26 lut 2020, 0:48
autor: suraks
Artazz pisze: 25 lut 2020, 22:54 Ma ktoś gdzieś ten numer ? Bo widzę że zniknął z kanału Hewry
https://soundcloud.com/user-336400603/a ... me/s-EtHte

Re: HEWRA

: 01 mar 2020, 11:24
autor: suraks
sorry za post pod postem
na ig hewry jakies momenty z nagran szekel klej to i dawac

Re: HEWRA

: 15 mar 2020, 15:09
autor: suraks

Re: HEWRA

: 15 mar 2020, 19:45
autor: marco_pantani
suraks pisze: 15 mar 2020, 15:09
to konto jest prywatne byq

Re: HEWRA

: 15 mar 2020, 20:23
autor: suraks
marco_pantani pisze: 15 mar 2020, 19:45
suraks pisze: 15 mar 2020, 15:09
to konto jest prywatne byq
w skrocie to chyba teaser klipu i kawalka sami dron poldon

Re: HEWRA

: 15 mar 2020, 20:28
autor: Burak
to to:

Re: HEWRA

: 16 mar 2020, 10:15
autor: rubinstein
oho, zapowiada sie :cool:

Re: HEWRA

: 16 mar 2020, 12:42
autor: suraks
+ na ig story tuzzy był jakiś snippet benito sami