Strona 17 z 287
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 13:09
autor: Cz4rny1337
Derby County Football Club can confirm that they have granted permission for Chelsea Football Club to speak to Frank Lampard about the vacant managerial position at Stamford Bridge.
https://www.dcfc.co.uk/news/2019/06/clu ... nk-lampard
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 17:05
autor: potter
O boże to się dzieje, jaram się okrutnie.
A ten, czemu Mourinho miałby się pakować do takiego pierdolnika jakim jest Newcastle? Śmiem twierdzić, że bez transferów nie zrobiłby nawet lepszego wyniku niż Rafa i że ktokolwiek teraz przyjdzie to raczej tego nie powtórzy.
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 17:13
autor: kapec
Newcastle ma kupić (czy tam już kupił) jakiś szejk - Khaled bin Zayed Al Nahyan - kimkolwiek on jest, w każdym razie jakiś multimilioner. Może dla Mou obieca pierdyliard szekli na transfery, chuj wie, chuj wie.
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 17:16
autor: Sined
kapec pisze: ↑25 cze 2019, 17:13
kimkolwiek on jest
Z tego co czytałem to kuzyn szejka z City
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 17:26
autor: Cz4rny1337
Ballack ponoc razem z Lampardem. Cech, Lampard, Makelele[?], Drogba [?], Ballack [?], juz jest Joe Cole, pewnie wbije tez Ashley bo niby co ma robić. Jeszcze JT by sie przydał. Być może zostanie Zola. A są jeszcze Cudicini i Hiliario
zwolnili tylu trenerow, ciekawe czy teraz beda tacy madrzy
ogolnie sie cykam, ale chetnie wypluje te slowa jak wypali ten projekt.
Najlepsze jest to, ze Frank w Derby gral w sumie 4-3-3 jak Sarri i u niego defensywny odkurwia podobne cuda jak Jorginho i istnieje duze prawdopodobienstwo ze zachowa swoje miejsca, plus Frank tez gra wysoka linia obrony, takze beka z angielskich alkoholikow jak zobacza, ze niewiele sie zmienilo XD
I pewnie bedzie gral willianem ktory dostanie przedluzenie kontraktu
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 17:58
autor: gogi
z miłą chęcią obejrzę jak to pięknie pierdolnie, aż tyle szczęścia w Chelsea to Lampard mieć nie będzie
Although the Rams scored 74 goals, in terms of Expected Goals (xG), Derby ranked an uninspiring 19th in the Championship this season with a mere 56.6.
Their xG per shot of 0.091 ranks 21st in the league, only just bettering bottom side Ipswich.
What does Expected Goals have to do with anything? It tells us about the quality of shots created by a team, and Derby have produced lots of low quality chances and should count themselves fortunate to have scored more 18 goals than should have expected to.
There is a similar, albeit less stark level of warning in terms of their Expected Goals Conceded (xGC).
Their xGC of 64.43 ranked them an decidedly medicore 15th in the division, suggesting they should have conceded closer to 64 goals rather than the 58 they did based on the quality of chances bestowed to the opposition.
This basically means that Derby don't create a lot of quality chances and bestow a lot of chances to the opposition, neither of which are a recipe for sustainable success.
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 18:15
autor: Cz4rny1337
Gogi pytanie czy to nie jest związane z tym ze Lampard chce by jego zawodnicy uderzali często z dystansu - a to najczęściej biorąc pod uwagę xG nie są dobre szanse (ale mogą wpaść).
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 18:54
autor: instinkt
przecież to musi pierdolnąć
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 20:13
autor: imo
Taka trochę mocno subiektywna statystyka, jakiś chłop ocenia CZY TO POWINNO WPAŚĆ CZY NIE, bez przesady ;d Z drugiej strony rzeczywiście patrząc bardziej ogólnikowo to są kluby, które na przestrzeni sezonu robią lepsze wyniki niż powinny jak się na nich patrzy, United to idealny przykład.
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 20:28
autor: Graf
Niechętnie to odszczekam jak wypali, ale nie widzę szans na powodzenie takiego projektu.
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 20:56
autor: Sidd
Albo rewelacja, albo tragedia. Innej opcji nie widzę. Szanse 20/80 imo
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 20:58
autor: Bakan
imo pisze: ↑25 cze 2019, 20:13
Taka trochę mocno subiektywna statystyka, jakiś chłop ocenia CZY TO POWINNO WPAŚĆ CZY NIE, bez przesady ;d Z drugiej strony rzeczywiście patrząc bardziej ogólnikowo to są kluby, które na przestrzeni sezonu robią lepsze wyniki niż powinny jak się na nich patrzy, United to idealny przykład.
Ten współczynnik jest wyliczany między innymi na podstawie historii. Jeśli na 100 prób z danej pozycji/w danych okolicznościach padło 75 bramek to będzie on wysoki, jeśli 10 to niski. To tak bardzo ogólnikowo, kiedyś się bardziej w to zagłębiłem ale generalnie nie chodzi o to, że ktoś tam sobie ocenia czy to powinien być gol czy nie tylko wszystko to ma w miarę solidne podstawy.
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 21:09
autor: nihil Novi
Bakan nagraj filmik o Lampardzie w Chelsea.
Re: Premier League - liga angielska
: 25 cze 2019, 21:30
autor: szpilman
Re: Premier League - liga angielska
: 26 cze 2019, 0:13
autor: TheGreatestGolota
Pierdolnie to i 11 miejsce to max
Re: Premier League - liga angielska
: 26 cze 2019, 12:30
autor: potter
Ja tam się też cudów nie spodziewam, ale ktokolwiek by nie wszedł w sytuacji gdy odchodzi najlepszy gracz i jest ban na transfery, to miałby ciężko. A tak jest jakaś szansa na długofalowość, a nie że przyjdzie kolejny trener na chwilę. Przyjdzie tylu ludzi z przeszłością w Chelsea, że Romanowi nie będzie chyba łatwo zmienić strategię po jakimś pierwszym lepszym kryzysie i wyjebać całą tę bandę.
Re: Premier League - liga angielska
: 26 cze 2019, 16:52
autor: Bakan
Lampard to chyba jedyna opcja dla Chelsea teraz bo nie mam przekonania czy ktoś poważny chciałby trafić do klubu, który ma totalny burdel w kadrze i niemożność wykonywania transferów.
Moim zdaniem dobra decyzja, Lampard wie co w trawie piszczy, zna piłkarzy u-23, z dwoma współpracował nawet w Derby a także wie kim są w ogóle te wszystkie Piazony i Musondy rozesłane gdzieś po klubach.
Przejrzałem sobie ekipę na wypożyczeniach i moim zdaniem do klubu powinni wrócić:
Zouma
Dasilva (nie przekonuje ale braki na LO...)
Tomori (szeroka kadra)
Pasalic (cały sezon w Atalancie)
Mount (blisko pierwszego składu)
Abraham (jak nie teraz to kiedy?)
ktoś jeszcze?
Michy do rozważenia, bo Giroud/Morata ale Francuz imo najlepszy
———————Kepa——————-
Azpi- Rudiger-Luiz—Emerson
—-Kante—Jorginho—RLC——-
Pulisic——-Abraham——CHO
+ Zouma, Dasilva, Mount, Kova(?), Barkley, Pasalic, Pedro, Willian, Giroud/Michy
Imo o top4 można powalczyć z racji wciąż nieprzekonywujących MU i Arsenalu ale w LM klęska.
Re: Premier League - liga angielska
: 26 cze 2019, 17:04
autor: Cz4rny1337
Pasalic zostaje w Atalancie na kolejny sezon.
Morata na bank nie wróci.
Zapomniałeś o Jamesu Reecie, który bliżej pierwszego składu niż Da Silva coś czuje. Tomori raczej wypo bo jest Ampadu (Luiz, Rudiger, Christensen, Zouma, Ampadu), chyba ze Lampard woli ograć Ampadu gdzieś
Re: Premier League - liga angielska
: 26 cze 2019, 17:15
autor: Bakan
W sumie tych CB sporo więc faktycznie Tomori na wyrost. Generalnie jak próbowałem się w to zagłębić to pierdolnik straszny co tylko utwierdziło mnie w tym, że to dobra decyzja zarządu, ktoś z zewnątrz złapałby się za głowę.
Re: Premier League - liga angielska
: 26 cze 2019, 22:00
autor: potter
Morata i Moses mają jeszcze rok wypożyczenia.
Zouma niby bardzo chce do Evertonu na stałe, a Everton bardzo chce jego, aczkolwiek wierzę, że Chelsea nie puści go jak np. Ainę.
Ze stoperów jest jeszcze kapitan młodzieżówki Clarke-Salter, może jego zechcą sprawdzić.
A na lewej Baba, aczkolwiek zostanie duet Emerson & Alonso pewnie.
Dla mnie przede wszystkim powinni sprawdzić Bakayoko, który jak oglądałem Milan akurat, to prezentował się całkiem solidnie.
A ten Van Ginkel będzie jeszcze żył?