RIVALDO111 pisze: ↑04 wrz 2023, 14:33
To w tym świecie już nawet 51 latki zakładają onlyfansa
ladnie sie cieply wyswietlil, Drea top
Re: [Serial] The Sopranos
: 04 wrz 2023, 15:09
autor: RIVALDO111
Prez pisze: ↑04 wrz 2023, 14:52
ladnie sie cieply wyswietlil, Drea top
Robiłbyś ja w wieku 51 lat?
Re: [Serial] The Sopranos
: 04 wrz 2023, 15:21
autor: wrubel
dobra riwaldo nie rusz, zostaw, to temat dla gitów
Re: [Serial] The Sopranos
: 04 wrz 2023, 15:30
autor: hwjsk
tak czulem że ją oszczędził i uciekla z tego lasu
Re: [Serial] The Sopranos
: 05 wrz 2023, 11:21
autor: szpilman
Lubię tego słuchać.
Re: [Serial] The Sopranos
: 05 wrz 2023, 11:57
autor: mateko
często na playliście
Re: [Serial] The Sopranos
: 05 wrz 2023, 13:30
autor: RIVALDO111
Re: [Serial] The Sopranos
: 05 wrz 2023, 13:59
autor: mateko
Re: [Serial] The Sopranos
: 05 wrz 2023, 14:09
autor: RIVALDO111
I te Pola ,,kto mówi " jakby już Borek wyciągał giwere
Re: [Serial] The Sopranos
: 05 wrz 2023, 14:15
autor: KamilNO
XDDD Jest potencjał na więcej trailerów w Borasie
Re: [Serial] The Sopranos
: 05 wrz 2023, 15:41
autor: travis1
a co do wykonania wonderful life,to najlepsze z wycinkami z peaky blinders
Re: [Serial] The Sopranos
: 06 wrz 2023, 13:49
autor: DoubleB
jest potencjał na doszlifowanie
Re: [Serial] The Sopranos
: 12 wrz 2023, 22:33
autor: DoubleB
napatoczył mi się dziś i nadal bek
Spoiler
Re: [Serial] The Sopranos
: 12 wrz 2023, 23:54
autor: Jose
dojechałem w rewatchu do sezonu szóstego i
Spoiler
te odcinki jak Tony jest w śpiączce/szpitalu po tym, jak Junior go postrzelił, to o kant dupy. te wizje z pizdy są najgorsze, wiem, o co tam chodzi, ale ja pierdoleeee, do skipu. podobnie jak tam wjeżdżają te monologi Carmeli i Aj-a do leżaceego Tony'ego - no ja wiem po co to jest, ale... huj mnie to obchodzi, naprawdę. to chyba jedyne momenty serialu, że mnie to gówno obchodzi, co oni sobie myślą, bo ja i tak to wiem, bo tego backgroundu do postaci było na tyle dużo, że oni nie muszą tego tak bezpośrednio pokazywać... w tzw. miedzyczasie jest sporo fajnych scen, jak Silvio z żoną się szykują do przejęcia władzy, jak Paulie próbuje kupić sobie AJ-a, są tam dobre sceny, ale odcinki jako całośc są meh. tru forma wraca, jak Tony się budzi i jak np. zwalcza kompleks bycia grubym poprzez spuszczenie wpierdolu nowemu kierowcy, wątek Pauliego i matki świetny, choć ciężki
Re: [Serial] The Sopranos
: 13 wrz 2023, 1:23
autor: RIVALDO111
6 sezon jest cienki. Jeśli mam być szczery.
Re: [Serial] The Sopranos
: 13 wrz 2023, 12:58
autor: Sialala
Tys jest kurwa cienki kutasiarzu zajebany
Re: [Serial] The Sopranos
: 19 wrz 2023, 19:43
autor: hwjsk
RIVALDO111 pisze: ↑13 wrz 2023, 1:23
6 sezon jest cienki. Jeśli mam być szczery.
chyba, cie pojebało
jutro ostatnie 3 odcinki całości A zacząłem miesiąc z hakiem temu, jeszcze chyba z żadnym serialem tak nie zapierdalałem
Na szczęście jest jeszcze podcast Talking Sopranos
jedyne czego żałuję to że gdzieś w 4 sezonie wpisałem w google Christopher Moltisanti żeby coś sprawdzić Spoiler
i jako jeden z pierwszych wyników pokazało się WHY TONY KILLED CHRIS?????
no ale chuj, i tak się w sumie zaskoczyłem jak to się wydarzyło
Dodano po 23 godzinach 30 minutach 49 sekundach:
ja jebundo co ja wlasnie obejrzalem. Zakonczenie perfekt w stosunku do calej serii, mlody podsumowal wszystko Spoiler
team tony nie zostal odjebany, chociaz to nie ma znaczenia
rewatch calosci in 3 2 1
Re: [Serial] The Sopranos
: 21 wrz 2023, 7:05
autor: Bakan
Nie no, wiadomo że został. Przez pół sezonu nas do tego przygotowują.
Re: [Serial] The Sopranos
: 22 wrz 2023, 1:55
autor: serwus
serial ma wprawdzie sto lat, ale daję w spoiler, skoro wciąż mamy tu użytników oglądających po raz pierwszy Spoiler
odjebanie tony'ego, ale nie uraczenie żądnego krwi widza widokiem czaszki i mózgu rozbryzgujących się po knajpie na oczach jego zszokowanej i rozhisteryzowanej rodziny, to najlepsze zakończenie tego serialu, jakie tylko potrafię sobie wyobrazić
rozumiem, że wzbudziło to wielkie kontrowersje, czy wręcz wkurwiło ludzi oglądających finałowy odcinek w dniu premiery, pewnie niejeden john smith napierdalał wściekle pięścią w obudowę teleodbiornika po ujrzeniu czarnego ekranu, ale dla takiego widza jak ja, który sobie obejrzał cały serial jednym ciurkiem po latach, puenta jest doskonała
taka a nie inna śmierć tony'ego jest też zapowiadana licznymi scenami i dialogami we wcześniejszych odcinkach. legendarny sopranosowy foreshadowing. no i tak naprawdę cały ostatni sezon na nią na wielu płaszczyznach wskazuje, to już przecież okres zupełnej moralnej degrengolady tony'ego, moment jego klęski jako gangstera i generalnie człowieka