Strona 160 z 4232
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:32
autor: instinkt
teraz jak mamy materiał dowodowy to możemy ocenić bo mecz tak chujowy że nie warto się na nim skupiać
ale że cycków nie pokazała

Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:33
autor: suitup
Lucas wchodzi w 60 minucie i strzela dwie brameczki, zobaczycie
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:33
autor: Malloy
Jakie są kary za takie coś? Jestem zielony w tym temacie
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:35
autor: Kalom
Steward jak papież

Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:35
autor: boixos
pieniężna plus ban na mecze, ale reklama pewnie zrekompensuje
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:35
autor: FLoo
:BOWDOWN: :BOWDOWN:
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:35
autor: oyama
ban stadionowy i raczej kara pieniężna, ale w jej przypadku bukkake z zawodnikami LFC
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:39
autor: Sidd
Jednak Totki mają szansę w meczu, gdyż w Liverpoolu dalej gra Henderson
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:39
autor: UlicaRzadzi
ta dupeczka to od tego prankstera co na mundialu wybiegał
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:42
autor: boixos
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:42
autor: nihil Novi
Fajna dupencja, jedyny pozytyw tego finału jak na razie
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:42
autor: szpilman
Dajcie gifa tej laseczki
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:43
autor: Malloy
Podziwiam Was e-przyjaciele za takie szybkie reakcje

Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:47
autor: kocur
Kiedyś to były finały
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:48
autor: Whiskiz
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:50
autor: Chrobry
Ale chujowy mecz
A szlaufiara wiedziała jak podbić fame
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:51
autor: UlicaRzadzi
W chuj nudna ta pierwsza połowa, zacieram rączki na drugą
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:52
autor: Homie
Coś czuję ze Totki dzis wygrają

Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:54
autor: potter
Oby się tak to nie skończyło, po takim chujowym karnym taki sezon kończyć nie przystoi.
Re: Livescore 2115
: 01 cze 2019, 21:54
autor: svnchez
chyba jednak jestem za tottenhamem