Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Re: Belmondo
: 01 lis 2019, 12:30
autor: kaczuholek
ja przez pierwsze sekundy myślałem że to moze o gsp bo modest w sensie ze modest amaro prześmiewczo na gsp który pracował w restauracji ale późniejsza nawijka sprawila ze nie ma sensu jednakxD
Re: Belmondo
: 01 lis 2019, 12:49
autor: zemsta1kadluba
Chyba nie, patrzyłem profil tego sklepu co tam oznaczony jest w tym stories i oczywiście już komentarze zasypane "EEE ZIOMEK RUCHAJĄ CI PANNĘ XD"
Re: Belmondo
: 02 lis 2019, 23:08
autor: Ojciec
Rafalala dała oświadczenie ze nie ruchala się z belmondo
Re: Belmondo
: 03 lis 2019, 10:20
autor: marco_pantani
rafalala
nie ruchala
sialalala
Re: Belmondo
: 03 lis 2019, 20:21
autor: baqlashan
jedyny jutuber którego oglądam nagrał filmik o tej aferze, ale jeszcze nie wiem jak jakość produkcji bo nie oglądałem, ale pozdro:
Re: Belmondo
: 03 lis 2019, 21:56
autor: Ten Typ Gold
Swoją drogą ten modest żaden no-name w środowisku deskowym, dużo fotografował i nagrywał materiałów. Chociaż jakiś lubiany też chyba nie jest, tutaj wklejam komentarz największego blogera deskorolkowego w Polsce
To zmieni wasze święta. Tomek Ziółkowski przez cały rok zbierał z Modestem powyższy materiał, który oczywiście został zmontowany w sposób, który budzi skrajne emocje. Jak wiadomo Tomeczek to jeden z najlepszych deskorolkowców w kraju, a Modzio to jeden z najgorszych kamerzystów, ale wbrew temu jak uczyli w szkole plus i minus tutaj daje plus, więc to co zaraz zobaczycie z pewnością odbije się sporych echem. Ja się jaram na maksa.
i dobrze zrobil, ten hajs pewnie i tak pochodzi z dzialalnosci Mobbyn, a dzieki temu GPS nie bedzie mial kwitu na treningi trzymania gardy i nagrywanie tych swoich chujowych piosenek
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 11:54
autor: Luxair
Coraz mniej sympatii mam do tego złotego chłopca.
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 12:03
autor: Bunnymen77
baqlashan pisze: ↑03 lis 2019, 20:21
jedyny jutuber którego oglądam nagrał filmik o tej aferze, ale jeszcze nie wiem jak jakość produkcji bo nie oglądałem, ale pozdro:
Czy on jest upośledzony? Oglądasz to, bo to jakieś zjawisko i masz z tego pracę zaliczeniową?
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 12:07
autor: rakieta_rakieta
Dla mnie Szyluk > GSP w tej sytuacji.
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 12:16
autor: onizuka
Szkoda mi gsp tak po prostu, jako człowieka
Odnalazłem skład którym rozjebalem kraty, odnalazłem brata ~ belmondo 3 miesiące temu XD
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 12:20
autor: oyche
tfu belmondziakowi na ryj takim charem dobrym jak chleb gotowanym długo w gardziołku za te akcję, już chuj w eleonorę, ale nawijanie że 'poznał brata', a dwa miechy później wyruchanie tego 'brata' na hajs jest godne pogardy nawet w przypadku jakichś przećpanych wraków
e^ dokładnie o tym mówię
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 12:27
autor: rakieta_rakieta
[mention]oyche[/mention] a jeśli kurwa powiedzmy GSP robił kwitflipik na szyluku, bo wiadomo, że z koncertówek jakby dzielić kto przychodził na Szyluka a kto na GSP było 90:10 i GSP se uroił w bani że sie dzielą 50:50 a Szyluk wyrównał na 75:25?
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 12:31
autor: zemsta1kadluba
No ale jakby nie patrzeć to gsp go tam ogarnął że w ogóle jakieś nagrywki i koncerty poszły, zresztą co to za braciak z którym nie dzielisz się fifty-fifty
Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 12:36
autor: oyche
rakieta_rakieta pisze: ↑05 lis 2019, 12:27
[mention]oyche[/mention] a jeśli kurwa powiedzmy GSP robił kwitflipik na szyluku, bo wiadomo, że z koncertówek jakby dzielić kto przychodził na Szyluka a kto na GSP było 90:10 i GSP se uroił w bani że sie dzielą 50:50 a Szyluk wyrównał na 75:25?
to niech g związek zawodowy założy
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 13:51
autor: marco_pantani
belmondo to real og
zaliczyl chyba wszystko - dilerke, spierdalanie przed smutnymi panami na rowerze, ruchanie, ruchanie, ruchanie, jedzenie kubelka na koncercie, kto zapowiedz koncertu: bedzie ten bedzie, a belmondziarz nie przyszedl
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 15:44
autor: Holden
Luxair pisze: ↑05 lis 2019, 11:54
Coraz mniej sympatii mam do tego złotego chłopca.
też mi się ulewa powoli
Re: Belmondo
: 05 lis 2019, 19:02
autor: wst
onizuka pisze: ↑05 lis 2019, 12:16
Odnalazłem skład którym rozjebalem kraty, odnalazłem brata[/i] ~ belmondo 3 miesiące temu XD
Brata który mu najebał za akcje z Rafalalą zamiast jej najebać i który nakazał zakończyć karierę rapera, super brat.