Strona 153 z 375

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 20:43
autor: 2ps__
ja pierdole xD

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 20:52
autor: noizeone
dzisiaj sie z jutubka dowiedizałem, że był tkai zaowdnik MMA jak GSP, ciekawe czy to świadome nawiązanie

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 21:20
autor: oyche
GSP jest od sopockich tablic rejestracyjnych

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 21:25
autor: noizeone
cieakwe cyz jak byłby z Włocławka bodajże to miałby CWL

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 21:26
autor: marco_pantani
noizeone pisze: 30 paź 2019, 20:52 dzisiaj sie z jutubka dowiedizałem, że był tkai zaowdnik MMA jak GSP, ciekawe czy to świadome nawiązanie
GSP jest od blach naszego młodego Gennaro Savastano

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 0:05
autor: baqlashan
oczywiście że blachy blachami a nawiązanie do St Pierra czyli GSP, uważanego za najlepszego zawodnika w historii MMA też jest świadome, szczególnie że sopocki gsp coś tam ćwiczy i napeirdala

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 2:22
autor: WHITE
GSP chciał się zabawić w Belmondo, a tylko popsuł i tak nieciekawy kawałek xD

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 4:06
autor: zemsta1kadluba
Potężne perpetuum mobile mobbyn rozjebane przez pojeba Rafalalę i prymitywa GPS, ale chyba najbardziej przez samego Belmondziaka którego nikt nie nauczył brania konsekwencji za swoje czyn i podejmowania właściwych decyzji w czym wspierali go zawsze jego sajko wybaczając mu każdą chujową akcję, byleby dostarczył im nowy śmieszny wers który mogliby nucić najebani na imprezach.

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 8:23
autor: bsergio
a do czego innego jest artysta potrzebny

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 10:23
autor: jajca
no jak to, do wychowywania naszych dzieci przecież
zebysmy sami nie musieli

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 10:54
autor: baqlashan
raperzy są od ruchanai naszych dziewczyn przecież

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 11:21
autor: MoTyW
Ej dobra, co prawda to temat "Belmondo", a nie "Mobbyn", ale będziecie w stanie pomóc, wierzę.

Co to kurwa jest STARLAJ BOLA?

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 11:29
autor: kshaq
Chyba trzeba by się pytać użytkownika [mention]Bolo[/mention]

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 13:46
autor: jajca
Spoiler
Obrazek

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 13:49
autor: oyche
ja tez zawsze myslalem ze tam jest starlight ball

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 13:50
autor: MoTyW
Dzięki mordy, mój cytat tego słowa pochodzi z geniusa jbc.

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 16:28
autor: noizeone
ja rozkminiałem to dowjako starlaj bola w sensie ze boba skrec se jointa, albo starlaj bola ze wypierdlaaj

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 16:30
autor: MoTyW
No jak próbowałem wygooglać to ich tłumaczenie to taki chuj i chyba prowo więc ostatecznie dalej nic nie wiem xD
O wariancie ze skręcaniem dżoja też myślałem.

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 16:53
autor: Ojciec
Pikers jest lepszy od belmondo, a ludzie się spuszczają bardziej nad nim niż pikersem takim na przykład 😒

Re: Belmondo

: 31 paź 2019, 16:55
autor: kshaq
stary pijany