Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
500
74%
Nie
177
26%
 
Liczba głosów: 677

2ps__
Posty: 4443
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Belmondo

Post autor: 2ps__ »

ja pierdole xD
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Belmondo

Post autor: noizeone »

dzisiaj sie z jutubka dowiedizałem, że był tkai zaowdnik MMA jak GSP, ciekawe czy to świadome nawiązanie
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

GSP jest od sopockich tablic rejestracyjnych
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Belmondo

Post autor: noizeone »

cieakwe cyz jak byłby z Włocławka bodajże to miałby CWL
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1621
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Belmondo

Post autor: marco_pantani »

noizeone pisze: 30 paź 2019, 20:52 dzisiaj sie z jutubka dowiedizałem, że był tkai zaowdnik MMA jak GSP, ciekawe czy to świadome nawiązanie
GSP jest od blach naszego młodego Gennaro Savastano
zwracam honor
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8091
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

oczywiście że blachy blachami a nawiązanie do St Pierra czyli GSP, uważanego za najlepszego zawodnika w historii MMA też jest świadome, szczególnie że sopocki gsp coś tam ćwiczy i napeirdala
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2921
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Belmondo

Post autor: WHITE »

GSP chciał się zabawić w Belmondo, a tylko popsuł i tak nieciekawy kawałek xD
Influencer.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7705
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

Potężne perpetuum mobile mobbyn rozjebane przez pojeba Rafalalę i prymitywa GPS, ale chyba najbardziej przez samego Belmondziaka którego nikt nie nauczył brania konsekwencji za swoje czyn i podejmowania właściwych decyzji w czym wspierali go zawsze jego sajko wybaczając mu każdą chujową akcję, byleby dostarczył im nowy śmieszny wers który mogliby nucić najebani na imprezach.
mołpy są kozackie
bsergio
Posty: 418
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: Belmondo

Post autor: bsergio »

a do czego innego jest artysta potrzebny
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14375
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondo

Post autor: jajca »

no jak to, do wychowywania naszych dzieci przecież
zebysmy sami nie musieli
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8091
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

raperzy są od ruchanai naszych dziewczyn przecież
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 4487
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Belmondo

Post autor: MoTyW »

Ej dobra, co prawda to temat "Belmondo", a nie "Mobbyn", ale będziecie w stanie pomóc, wierzę.

Co to kurwa jest STARLAJ BOLA?
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Belmondo

Post autor: kshaq »

Chyba trzeba by się pytać użytkownika [mention]Bolo[/mention]
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14375
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondo

Post autor: jajca »

Spoiler
Obrazek
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

ja tez zawsze myslalem ze tam jest starlight ball

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 4487
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Belmondo

Post autor: MoTyW »

Dzięki mordy, mój cytat tego słowa pochodzi z geniusa jbc.
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Belmondo

Post autor: noizeone »

ja rozkminiałem to dowjako starlaj bola w sensie ze boba skrec se jointa, albo starlaj bola ze wypierdlaaj
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 4487
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Belmondo

Post autor: MoTyW »

No jak próbowałem wygooglać to ich tłumaczenie to taki chuj i chyba prowo więc ostatecznie dalej nic nie wiem xD
O wariancie ze skręcaniem dżoja też myślałem.
Ojciec
Posty: 63
Rejestracja: 25 paź 2019, 22:56

Re: Belmondo

Post autor: Ojciec »

Pikers jest lepszy od belmondo, a ludzie się spuszczają bardziej nad nim niż pikersem takim na przykład 😒
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Belmondo

Post autor: kshaq »

stary pijany
ODPOWIEDZ