Livescore 2115
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Livescore 2115
Pięknie zakład wchodzi, ale aż takiego czegoś się nie spodziewałem.
Re: Livescore 2115
Chelsea celuje w ligę Europy, klasycznie po wygraniu LM
Re: Livescore 2115
Ale co się dziwić, dlaczego chłopaki z Benfici mają się bać jak widzą że na żądle biega pierdolony Luuk de Jong 34 mecze 4 gole w poprzednim sezonie La Liga, Koeman pakuj się
Re: Livescore 2115
Kurwa Kai chociaż jedną z tych musisz trafić
- Cz4rny1337
- Moderator
- Posty: 11271
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52
Re: Livescore 2115
Najgorsze w dwóch ostatnich meczach jest to ze absolutnie nic nie kreują i chujowizna z przodu - bo jakby przegrali ale coś pokazali to pół biedy
Przyjście Lukaku zmieniło styl gry i z lepszymi drużynami to się nie sprawdza
Przyjście Lukaku zmieniło styl gry i z lepszymi drużynami to się nie sprawdza

Re: Livescore 2115
W tamtym sezonie było sporo szans i Werner pierdolił to kupili napastnika za 100 mln i nie kreują sytuacji, wspaniały jest to klub
- Cz4rny1337
- Moderator
- Posty: 11271
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52
Re: Livescore 2115
No ale gdzie ma biegać jak rywal stoi we własnym polu karnym dupą? Przecież główny zarzut był że Werner wybiega za pola karne i nie ma nikogo z przodu tak naprawdę bo to nie jest typowy napastnik, a teraz jedynie co to próbują nabić Lukaku na łeb. Nie miałbym problemu do Lukaku jak do Kaia czy Ziyecha czy tego typu kreatywnych, dawać Mounta i Pulisica to może chociaż jakiś ruch będzie i dynamika, chociaż Mason też bez formy.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2021, 23:01 przez potter, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: Livescore 2115
Ronaldo Ty seksowny gnojku 
Re: Livescore 2115
żadna druzyna nie wkurwia mnie w tym sezonie tak jak juventus, takie gowno graja i tak laduja na cztery lapy bez porazki po tym jak przejebali z napoli, zaorać
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
RAP GAME TOM HANKS
Re: Livescore 2115
Katanaczio
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."

pieseczek dla ślizgawkera

Re: Livescore 2115
Da ktoś link do bramki CR7?
Re: Livescore 2115
Nie mamy skrzydłowych.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."

pieseczek dla ślizgawkera

- checollada
- Posty: 1270
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34
Re: Livescore 2115
Mysle, ze Ronaldo uratuje jeszcze kilka meczów United w tym sezonie, ale to nie zmienia faktu, ze na dłuższa metę w tym sezonie nie wygrają ani ligi ani ligi mistrzów z taka grą
Rudy sabotażysta do wyjebania z Barcelony w trybie natychmiastowym, dwa mecze w LM, 0 celnych strzałów
Fajnie jakby Juve na stałe wróciło do wygrywania chujowych meczów, brakowało mi tego. Mam nadzieje, ze po tym meczu z Chelsea nastąpi kurs na punktowanie przeciwników po bardzo średnich widowiskach
Rudy sabotażysta do wyjebania z Barcelony w trybie natychmiastowym, dwa mecze w LM, 0 celnych strzałów
Fajnie jakby Juve na stałe wróciło do wygrywania chujowych meczów, brakowało mi tego. Mam nadzieje, ze po tym meczu z Chelsea nastąpi kurs na punktowanie przeciwników po bardzo średnich widowiskach
Re: Livescore 2115
zawsze serduszko mięknie jak widzę pociesznie klaszczącego Fergusona w takich momentach












