Strona 152 z 375

Re: Belmondo

: 26 paź 2019, 20:19
autor: JVCORE
zemsta1kadluba pisze: 26 paź 2019, 1:38
Spoiler
pojebało mi się czy był kiedyś filmik z tego koncertu na balkonie, ale z kręcony z ujęcia na balkonie?
Jest nagranie na fb jak leci harry pothead

Re: Belmondo

: 26 paź 2019, 20:46
autor: ogkush
HEWRA & MOBBYN - GAŚNICA (old fan video)

https://www.youtube.com/watch?v=eGcs4KSSLZ8

caly kanal dobry

Re: Belmondo

: 26 paź 2019, 21:38
autor: Fleming
Zaczepka ze strony zespołu lekki chamski podryw w stronę belmondo

Re: Belmondo

: 26 paź 2019, 21:41
autor: przedszkolanek
raperzy uważajcie u kogo siedzicie w wannie

Re: Belmondo

: 26 paź 2019, 21:47
autor: KolektywneOswiecenie
przedszkolanek pisze: 26 paź 2019, 20:17 wspaniała nowina
teraz czekam aż nagra album TYTUS, a na okładce będzie w czerwonej niby-sukience w stylu mniej więcej
Spoiler
Obrazek
Wow, świetne, wiesz może, kto to zaprojektował?

Re: Belmondo

: 26 paź 2019, 21:49
autor: przedszkolanek
nie wiem ale sobie poszukaj w creditsach od Young Thuga Jeffery
to była zresztą cała sesja zdjęciowa przy okazji tej płytki w 2016, a to trafiło na okładkę

e: [mention]KolektywneOswiecenie[/mention]
The project artwork features Young Thug in an androgynous dress designed by Italian designer Alessandro Trincone, and was photographed by Garfield Lamond. The artwork went viral and prompted a wide range of responses on social media

Re: Belmondo

: 29 paź 2019, 21:57
autor: WHITE
co wypuścili Belmondo/Oyche od rozpadu H&M do rozpadu Mobbyn?
i czy wtedy wyszło to: https://www.youtube.com/watch?v=TgbVLEAy5ZI

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 0:25
autor: ksiazenieporzadek
Kto chce, to z rogalem

Innych nie pamietam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 2:10
autor: baqlashan
scrooge ebenezer, miałem tylko, super supreme, kto chce, donald trap, mordo jak tam zdrowie

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 12:15
autor: zemsta1kadluba
Konto mobbyn na instagramie zmieniło nazwę na str81team, pokasowano dużo rzeczy i GSP wrzuca z kolegami fotkę z salki treningowej

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 12:21
autor: jajca
chciałbym, żeby ten boks team to było prowo, ale znajac gpsa to nie
jedyny bez piwnego brzucha akurat musi ważyć 30 kg
chętnie zobaczyłbym ich ustawkę z gęgiem Bedoesa
btw ten drugi od prawej to Bobair?

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 12:23
autor: zemsta1kadluba
najpierw musi odstrzelić benito za obrażanie tupaka amaru szakura

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 12:24
autor: vampmoney
Ja jebie ten gps to jest najgorsze co mogło się mobbyn przydarzyć

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 12:34
autor: zemsta1kadluba
Zastanowiło mnie co tam robi Kewin Gruchała który jest najmłodszym zawodowym bokserem i trenuje w Chojnicach. Wszedłem na jego profil i instastories pokazuje wspólny trening z gsp pod utwory mobbyn xd

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 12:40
autor: noizeone
Boxynn ;o niemo przez ostatnie parę lat od rozłamu H&M i kłótni z ojczem donicą to jest równia pochyła takiego kalibru jakiej jeszcze nie widziałem

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 12:44
autor: obuwie
str81team - jak rozumiem ta część nazwy dotyczy orientacji?

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 13:09
autor: Połas
Wrzucałem do tematu o OG Olgierdzie, ale w sumie wrzucę też tutaj, bo to chyba najświeższa zwrotka GSP.


Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 13:10
autor: Luxair
81 = Hitler Adolf

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 13:33
autor: zemsta1kadluba
Luxair pisze: 30 paź 2019, 13:10 81 = Hitler Adolf
czy to znaczy że GSP zacznie robić muzykę w stylu Mr. Bonda?

Re: Belmondo

: 30 paź 2019, 13:37
autor: noizeone
81
Kod pocztowy w Polsce
Miasta: Gdynia, Sopot, Kosakowo, Mosty, Pierwoszyno, Kolibki