Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
500
74%
Nie
177
26%
 
Liczba głosów: 677

Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1716
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Belmondo

Post autor: JVCORE »

zemsta1kadluba pisze: 26 paź 2019, 1:38
Spoiler
pojebało mi się czy był kiedyś filmik z tego koncertu na balkonie, ale z kręcony z ujęcia na balkonie?
Jest nagranie na fb jak leci harry pothead
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 1014
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Belmondo

Post autor: ogkush »

HEWRA & MOBBYN - GAŚNICA (old fan video)

https://www.youtube.com/watch?v=eGcs4KSSLZ8

caly kanal dobry
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1531
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Belmondo

Post autor: Fleming »

Zaczepka ze strony zespołu lekki chamski podryw w stronę belmondo
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Belmondo

Post autor: przedszkolanek »

raperzy uważajcie u kogo siedzicie w wannie
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Belmondo

Post autor: KolektywneOswiecenie »

przedszkolanek pisze: 26 paź 2019, 20:17 wspaniała nowina
teraz czekam aż nagra album TYTUS, a na okładce będzie w czerwonej niby-sukience w stylu mniej więcej
Spoiler
Obrazek
Wow, świetne, wiesz może, kto to zaprojektował?
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Belmondo

Post autor: przedszkolanek »

nie wiem ale sobie poszukaj w creditsach od Young Thuga Jeffery
to była zresztą cała sesja zdjęciowa przy okazji tej płytki w 2016, a to trafiło na okładkę

e: [mention]KolektywneOswiecenie[/mention]
The project artwork features Young Thug in an androgynous dress designed by Italian designer Alessandro Trincone, and was photographed by Garfield Lamond. The artwork went viral and prompted a wide range of responses on social media
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2921
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Belmondo

Post autor: WHITE »

co wypuścili Belmondo/Oyche od rozpadu H&M do rozpadu Mobbyn?
i czy wtedy wyszło to: https://www.youtube.com/watch?v=TgbVLEAy5ZI
Influencer.
ksiazenieporzadek

Re: Belmondo

Post autor: ksiazenieporzadek »

Kto chce, to z rogalem

Innych nie pamietam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8104
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

scrooge ebenezer, miałem tylko, super supreme, kto chce, donald trap, mordo jak tam zdrowie
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7705
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

Konto mobbyn na instagramie zmieniło nazwę na str81team, pokasowano dużo rzeczy i GSP wrzuca z kolegami fotkę z salki treningowej
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14375
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondo

Post autor: jajca »

chciałbym, żeby ten boks team to było prowo, ale znajac gpsa to nie
jedyny bez piwnego brzucha akurat musi ważyć 30 kg
chętnie zobaczyłbym ich ustawkę z gęgiem Bedoesa
btw ten drugi od prawej to Bobair?
Ostatnio zmieniony 30 paź 2019, 12:28 przez jajca, łącznie zmieniany 1 raz.
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7705
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

najpierw musi odstrzelić benito za obrażanie tupaka amaru szakura
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 3089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Belmondo

Post autor: vampmoney »

Ja jebie ten gps to jest najgorsze co mogło się mobbyn przydarzyć
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7705
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

Zastanowiło mnie co tam robi Kewin Gruchała który jest najmłodszym zawodowym bokserem i trenuje w Chojnicach. Wszedłem na jego profil i instastories pokazuje wspólny trening z gsp pod utwory mobbyn xd
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Belmondo

Post autor: noizeone »

Boxynn ;o niemo przez ostatnie parę lat od rozłamu H&M i kłótni z ojczem donicą to jest równia pochyła takiego kalibru jakiej jeszcze nie widziałem
Awatar użytkownika
obuwie
Posty: 254
Rejestracja: 10 maja 2019, 23:00

Re: Belmondo

Post autor: obuwie »

str81team - jak rozumiem ta część nazwy dotyczy orientacji?
(⚆_⚆)
Połas
Posty: 2641
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Belmondo

Post autor: Połas »

Wrzucałem do tematu o OG Olgierdzie, ale w sumie wrzucę też tutaj, bo to chyba najświeższa zwrotka GSP.

Obrazek
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6258
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Belmondo

Post autor: Luxair »

81 = Hitler Adolf
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7705
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

Luxair pisze: 30 paź 2019, 13:10 81 = Hitler Adolf
czy to znaczy że GSP zacznie robić muzykę w stylu Mr. Bonda?
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Belmondo

Post autor: noizeone »

81
Kod pocztowy w Polsce
Miasta: Gdynia, Sopot, Kosakowo, Mosty, Pierwoszyno, Kolibki
ODPOWIEDZ