noizeone pisze: ↑23 paź 2019, 21:05
Najlepsze jest to, ze Blemondziak jkaby nie podkulił kity tylko zajebał jakiś werset, że wyjebał najsłynniejszego tranzystora w kraju i generlanie jest celebryta to jeszcze na dobre by mu to wyszło. Najgorsze jest to podwijania ogona.
No sęk w tym, że to ona jego wyjebała. Mniej lub bardziej dosłownie. Co ma nawijać buńczuczne teksty o tym, że w damskich stringach odkurzał tranzystorom mieszkanie na kolanach i chuj wie co jeszcze? Good luck.
Przeiceż już i tka żadnego tabu przełamać się nie da w Mobbyn, no nie wiem została pedofilia, albo wzajemne "stosunki" miedzy członkami moppyn
Re: Belmondo
: 24 paź 2019, 19:06
autor: oyche
nie mam spoilera sory
Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Re: Belmondo
: 24 paź 2019, 19:22
autor: noizeone
Ojcze doniz spec od paragrafu ironii
Re: Belmondo
: 24 paź 2019, 19:22
autor: przedszkolanek
wielki oyche
ostatnia rzecz, której się po nim spodziewałem
Re: Belmondo
: 24 paź 2019, 19:23
autor: SWN
No i pięknie. Niech ten serial trwa jak najdłużej, a bohaterowie robią lajw za lajwem.
Re: Belmondo
: 24 paź 2019, 20:02
autor: Malloy
Propsuje każdą działalność przyczyniającą się do ujebania tego obrzydliwego człowieka, jedziesz z tym ojcze
Re: Belmondo
: 24 paź 2019, 20:14
autor: marco_pantani
Lord of the Instagram: Ojcze revenge
Re: Belmondo
: 25 paź 2019, 7:11
autor: coldpu55lick
czy zespół mobbyn zwróci uwagę brukowców na kulturę hip hop?
czy zauważą jak wiele dram dzieje się w hip hop i jakie budzi to zainteresowanie?
ciekawe czy za kilka lat to będzie głównym tematem na takich portalach, mam nadzieję że nie. Chociaż w sumie mam wyjebame