Strona 151 z 375

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 18:59
autor: przedszkolanek
ej co było na insta?
bo już zleciało

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 19:03
autor: noizeone
gods bidness pisze: 24 paź 2019, 14:20
noizeone pisze: 23 paź 2019, 21:05 Najlepsze jest to, ze Blemondziak jkaby nie podkulił kity tylko zajebał jakiś werset, że wyjebał najsłynniejszego tranzystora w kraju i generlanie jest celebryta to jeszcze na dobre by mu to wyszło. Najgorsze jest to podwijania ogona.
No sęk w tym, że to ona jego wyjebała. Mniej lub bardziej dosłownie. Co ma nawijać buńczuczne teksty o tym, że w damskich stringach odkurzał tranzystorom mieszkanie na kolanach i chuj wie co jeszcze? Good luck.
Przeiceż już i tka żadnego tabu przełamać się nie da w Mobbyn, no nie wiem została pedofilia, albo wzajemne "stosunki" miedzy członkami moppyn

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 19:06
autor: oyche
nie mam spoilera soryObrazekObrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 19:22
autor: noizeone
Ojcze doniz spec od paragrafu ironii

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 19:22
autor: przedszkolanek
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
wielki oyche
ostatnia rzecz, której się po nim spodziewałem

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 19:23
autor: SWN
No i pięknie. Niech ten serial trwa jak najdłużej, a bohaterowie robią lajw za lajwem.

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 20:02
autor: Malloy
Propsuje każdą działalność przyczyniającą się do ujebania tego obrzydliwego człowieka, jedziesz z tym ojcze

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 20:14
autor: marco_pantani
Lord of the Instagram: Ojcze revenge

Re: Belmondo

: 25 paź 2019, 7:11
autor: coldpu55lick
czy zespół mobbyn zwróci uwagę brukowców na kulturę hip hop?

czy zauważą jak wiele dram dzieje się w hip hop i jakie budzi to zainteresowanie?

ciekawe czy za kilka lat to będzie głównym tematem na takich portalach, mam nadzieję że nie. Chociaż w sumie mam wyjebame

Re: Belmondo

: 25 paź 2019, 9:01
autor: ogkush

Re: Belmondo

: 25 paź 2019, 9:10
autor: rubinstein
takie glebokie 2005 polaczone z odleglym 2039
nie wiem jak inaczej to opisac

Re: Belmondo

: 25 paź 2019, 9:43
autor: vampmoney
I właśnie dlatego taki fajny jest

Re: Belmondo

: 25 paź 2019, 11:08
autor: KolektywneOswiecenie
rubinstein pisze: 25 paź 2019, 9:10 takie glebokie 2005 polaczone z odleglym 2039
nie wiem jak inaczej to opisac
Futuroretroizm? ;P

Re: Belmondo

: 25 paź 2019, 15:15
autor: baqlashan
ogkush pisze: 25 paź 2019, 9:01 fanart teledysk do gnocchi https://www.youtube.com/watch?v=shPnGsYnhfQ
zajebisteeeee

to jakaś alternatywna wersja gnocchi? faktycznie jak przez mgłę pamiętam że w 2016 chyba latały 2 wersje gnocchi, jedna z kanału mobbyn, druga z hewry

Re: Belmondo

: 25 paź 2019, 15:58
autor: Whtn
Różniły się tylko delikatnie masteringiem o ile dobrze kojarzę, no i grafiką, wersja hewrowa była troszkę bardziej raw i miała białą graficzke

Re: Belmondo

: 25 paź 2019, 21:31
autor: crl

Re: Belmondo

: 26 paź 2019, 1:38
autor: zemsta1kadluba
Spoiler
pojebało mi się czy był kiedyś filmik z tego koncertu na balkonie, ale z kręcony z ujęcia na balkonie?

Re: Belmondo

: 26 paź 2019, 19:42
autor: onizuka
Tytus wrócił na insta pod @szyluktytus, zdrowo chłopak wygląda

Re: Belmondo

: 26 paź 2019, 19:56
autor: KolektywneOswiecenie
Faktycznie, dobrze chłop wygląda, to już chyba raczej pewne, że Belmondo odszedł.

Re: Belmondo

: 26 paź 2019, 20:17
autor: przedszkolanek
wspaniała nowina
teraz czekam aż nagra album TYTUS, a na okładce będzie w czerwonej niby-sukience w stylu mniej więcej
Spoiler
Obrazek