Strona 16 z 16
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 26 cze 2026, 11:36
autor: burundi
Ale Wy jesteście łby zakute. OutKast też wydał na 25 czy tam 20 lecie reedycję legendarnego albumu Stankonia. Odcinanie kuponów jest naturalne, ale można to zrobić albo ze stylem (jak Tedas) albo jak ciumciok (patrz Paktofonika aka raperzy grający na dniach ziemniaka). Odjebcie się od hustlera, bo chłop sypnal mocnym albumem nawet jakby odjąć te "mylffonowe" tracki. Propsy Jacula, 50 lat jeblo, ale jakoś nie da sie odczuć
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 26 cze 2026, 11:51
autor: chaya
Ja też nie kumam przypierdolki. Odcinanie kuponów to normalka u dziadów. A ten odciął kupon robiąc NOWĄ płytę w klimacie płyty, którą kupę ludzi mile wspomina. Dostaliśmy nową, niezłą całkiem, płytę. Gdzie jest problem?
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 26 cze 2026, 12:09
autor: buarzej
No, mógł też nagrać drugi raz tę samą płytę i nazwać ją ****** *******.
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 26 cze 2026, 12:17
autor: igorzastyy
Płyta się obroniła, więc nie mam problemu
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 26 cze 2026, 12:27
autor: Burak
Ciśniemy bo Tede sam miał bekę z albumów jubileuszowych i kompilacji The Best Of w wywiadach z Rawiczem, a po latach jak nowe płyty zaczęły się słabo sprzedawać to mu się odwidziało i zaczął odcinać kupony
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 26 cze 2026, 12:28
autor: eddy_wata
no ale to jest nowa płyta a nie zadne best of
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 26 cze 2026, 12:53
autor: gods bidness
jest to odgrzewanie kotleta bez wątpienia. Ale w miarę
Strawne. Co więcej wczoraj na fali tej nowej płyty postanowiłem przesłuchać snd mylffon i w sumie stwierdziłem że na 2026 ta nowa lepiej mi siedzi niż oryginał
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 26 cze 2026, 13:19
autor: marmolad_k2
Dajesz Tede, zrób kompilację piosenek The best of, nie chce mi się kupować tych wszystkich godzinnych płyt

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 26 cze 2026, 13:21
autor: Sionek
marmolad_k2 pisze: ↑dzisiaj, 13:19
Dajesz Tede, zrób kompilację piosenek The best of, nie chce mi się kupować tych wszystkich godzinnych płyt
Z jego ego to musiałby wrzucić wszystkie tracki jakie nagrał, bo o każdym mówi, że zajebisty i najlepszy jaki nagrał xD
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
: 26 cze 2026, 15:13
autor: VerminatorX
I każda poprzednia to demówka względem nowej, wiadomo.