Strona 150 z 375

Re: Belmondo

: 23 paź 2019, 20:42
autor: marco_pantani
dajcie skriny

Re: Belmondo

: 23 paź 2019, 21:05
autor: noizeone
Najlepsze jest to, ze Blemondziak jkaby nie podkulił kity tylko zajebał jakiś werset, że wyjebał najsłynniejszego tranzystora w kraju i generlanie jest celebryta to jeszcze na dobre by mu to wyszło. Najgorsze jest to podwijania ogona.

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 1:35
autor: koniec
ja w ogóle ciągle rozmyślam po co rafalala losowo miałaby w tę całą dramę wpieprzać ojca beniza gdyby rzeczywiście coś nie było na rzeczy i ciągle nie wykminiłem
jak ktoś ma jakiś pomysł to dajcie znać

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 1:45
autor: zemsta1kadluba
atencja
choroba psychiczna
socjopatyczna radość w niszczeniu komuś życia

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 11:59
autor: insane


:lol:

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 12:03
autor: enjoy1g
////

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 12:12
autor: jajca
Oyche Doniz rozjebał się na Rafalalę w sprawie tranzystorowej, w której był defacto słupem

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 12:12
autor: Opieronie
Mam nadzieję, że ktoś w końcu temu Rafałowi utrze nosa nie tylko w internecie... Nie zdziwię się jak ten bezkarny ktoś jeszcze wygra tą sprawę z oyche i wyjdzie na tym jeszcze lepiej :lol:

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 12:24
autor: aleksy
przecież jak rafalala przegra to będzie tranzystofobia i afera na cały kraj

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 12:32
autor: zemsta1kadluba
trzymam kciuki za doniza to nie era tranzystora

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 13:03
autor: Mystair
jeszcze tego nie wiesz
będziesz płacić za to
szmato

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 14:08
autor: ogkush
dajesz oyche pomscij belmondziarza

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 14:20
autor: Holden
In Oyche we trust

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 14:20
autor: gods bidness
noizeone pisze: 23 paź 2019, 21:05 Najlepsze jest to, ze Blemondziak jkaby nie podkulił kity tylko zajebał jakiś werset, że wyjebał najsłynniejszego tranzystora w kraju i generlanie jest celebryta to jeszcze na dobre by mu to wyszło. Najgorsze jest to podwijania ogona.
No sęk w tym, że to ona jego wyjebała. Mniej lub bardziej dosłownie. Co ma nawijać buńczuczne teksty o tym, że w damskich stringach odkurzał tranzystorom mieszkanie na kolanach i chuj wie co jeszcze? Good luck.

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 14:20
autor: zemsta1kadluba
oyche doniz spec od spraw sądowych

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 14:34
autor: Snus
gods bidness pisze: 24 paź 2019, 14:20 Co ma nawijać buńczuczne teksty o tym, że w damskich stringach odkurzał tranzystorom mieszkanie na kolanach i chuj wie co jeszcze?
No i tak nie będzie to takie absurdalne jak, powiedzmy, "kroję se kartofel, zalewam go wrzątkiem, inhaluję skrobię". Nie żebym snuł jakies mokre sny o wielkim powrocie G w glorii i chwale w swiatowej klasy kolaboracji z Tylerem i teledyskiem w wannie z hajsem jak Rocky, ale akurat gdybym usłyszal wersy tego pokroju wypowiedziane odpowiednio powaznym tonem i skwitowane jakims nowym "co sie odjebalo nieistotne", to nie ukrywam ze bym smiechnal z tego. A tego oczekuję od zwrotek Belmondziarza - absurdalnego poczucia humoru a nie dyktowania jakiegos kodeksu ktory ma mi cale zycie ustawic.
Za Oyche trzymam kciuki bo jest - jak już ktos zauwazyl - nabardziej ogarnieta osoba w tym skladzie i rozwiazuje rzecz jak dorosly facet z doroslym facetem. Chociaz mam lekkie obawy, ze moze sie to skonczyc jak odgrazanie sie GPSa, ze "nie tylko napluje jej w ryj, ale i cos więcej" i te superkozackie foty, ze "wyjazd nocny musi byc owocny". Ten Rafalala to jest niebezpieczny psychol, tylko że ubrany w spódniczkę i pomalowany.

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 14:39
autor: Wykmniniacz
Snus pisze: 24 paź 2019, 14:34 Za Oyche trzymam kciuki bo jest - jak już ktos zauwazyl - nabardziej ogarnieta osoba w tym skladzie i
Jakim składzie? :D

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 14:42
autor: zemsta1kadluba
Telenowela M jak Mabyn

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 14:44
autor: Ten Typ Gold
Oyche doniz, klient papugowych

Re: Belmondo

: 24 paź 2019, 14:54
autor: Snus
Wykmniniacz pisze: 24 paź 2019, 14:39 Jakim składzie? :D
No dobra trochę niefortunnie się wyraziłem, ale chodziło mi generalnie o ogół pierwszoplanowych postaci z uniwersum Mobbyn. "Skład" nie musi przecież od razu oznaczać "grupy muzycznej" :roll: