Strona 149 z 152

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:43
autor: vipdavid
potter pisze: wczoraj, 19:31 Var zabija ducha gry, takich się nie anuluje jak zostało powiedziane

joey pisze: wczoraj, 19:30 nie mozna takich anulowac
Dzięki VAR futbol jest bardziej sprawiedliwy.

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:43
autor: eddy_wata
mimo wszystko dobrze, że sie obudził, a nie, ze memujemy z posmiewiska, dawać już 1/8 dość sie naoglądałem meczów z patałachami

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:44
autor: jAg
Uzbekistan chyba dostał poteżny przelew od Ronaldo, bo mu odpuszczają jak na meczu oldbojów :lol:

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:46
autor: Parlae
eddy_wata pisze: wczoraj, 19:43 mimo wszystko dobrze, że sie obudził, a nie, ze memujemy z posmiewiska, dawać już 1/8 dość sie naoglądałem meczów z patałachami
Dokładnie tak. Pastuchy do domu, niech się zacznie prawdziwa gra.

Dodano po 4 minutach 52 sekundach:
Jak on chciał to strzelić :bowdown:

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:51
autor: kebab
brutalny faul bramkarza na GOAT - powinien być karny!

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:53
autor: wujot
kurwa, no blisko klasycznego hattricka było aj sędzia powinien sprawdzić karnego moim zdaniem

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:54
autor: genocidegeneral
to nie byłby klasyczny

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:54
autor: qualite_de_schizoide
kurwa mogli już nie wybijać tej piłki dla fabuły

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:00
autor: nobezprzesady
genocidegeneral pisze: wczoraj, 19:54 to nie byłby klasyczny
A klasyczny to nie jest po prostu jak w jednej połowie strzeli gracz?

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:01
autor: suitup
kebab, ale ty jesteś psem ja pierdole

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:01
autor: Parlae
Nieprzedzielony golem innego zawodnika.

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:01
autor: eddy_wata
nobezprzesady pisze: wczoraj, 20:00
genocidegeneral pisze: wczoraj, 19:54 to nie byłby klasyczny
A klasyczny to nie jest po prostu jak w jednej połowie strzeli gracz?
lewa prawa głowa mnie uczono

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:02
autor: wujot
3 bramki w połowie to klasyk

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:02
autor: kebab
suitup pisze: wczoraj, 20:01 kebab, ale ty jesteś psem ja pierdole
pierdole to ja w pysk twoją matkę - sukę :D

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:04
autor: suitup
no, więc jestes psem

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:05
autor: kebab
a ty kurwą, jak mówiła twoja matka suka xD

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:08
autor: ffeee
dorosły chłop a tak pierdoli w temacie mundialowym

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:08
autor: suitup
mogę być kurwa, a moja mama suka, w twoim mniemaniu

nie ma to znaczenia, bo jedyne co słychać to hau hau

JEBANY PSIE

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:09
autor: kebab
słychać to jak twoja matka krztusi sie moim fiutem, nieudaczniku życiowy xD

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 20:18
autor: suitup
kozak jesteś, pojedź po mojej mamie jeszcze kilka razy, może urosnie ci do 11cm

psie