Strona 145 z 152

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:07
autor: Globe
Łzy w oczach

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:08
autor: qualite_de_schizoide
cieszmy się tym co widzimy na ekranach, bo to jest epickie i nigdy sie nie powtórzy (mówię o cudach CR7 i Messiego)

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:08
autor: wujot
NAJŁADNIEJSZA BRAMKA TURNIEJU :bowdown:

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:08
autor: sztyc
jestem trochę zawiedziony, liczyłem, że ten gol będzie z karnego

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:08
autor: ebismolarek
Jeszcze 99

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:08
autor: mateko
Siuuu

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:14
autor: tomek5lg
kiedy uzbekistan na 1:1? musi być jakas dramaturgia

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:14
autor: wujot
teraz gol z wolnego

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:14
autor: genocidegeneral
oho, w sam raz pod wolniaczka dla Cristiano
Spoiler
z roku 2008

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:16
autor: nobezprzesady
Piec minut ustawiania, żeby wyjebać W trybuny.

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:17
autor: wujot
jaki cwel, zabrał mu gola

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:17
autor: jacek
hahah pięknie

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:17
autor: potter
Ale ich zmylił goat a tu Nuno

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:17
autor: FLoo
Ale zajebał, pierwszy z wolnego?

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:17
autor: genocidegeneral
a mógł zabić

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:17
autor: kebab
to zasługa GOATa CR7 - mistrz, gra dla drużyny, a nie jak karzeł tylko na siebie

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:17
autor: Globe
GOAT

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:17
autor: tomek5lg
przeciez goat mial strzelac, bramka nie uznana powinna być :crazy:

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:18
autor: jAg
Jaki ręcznik :lol:

Re: Livescore Mundial 2026

: 23 cze 2026, 19:18
autor: sztyc
myślę, że wszyscy się zgadzamy z tym, że te bramę należy zapisać krisztianu, zaczarował uzbeków