Strona 141 z 141

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 23 cze 2026, 20:34
autor: firma
zacząłem ostatnio 'Big Little Lies' nie wiem czgeo sie spodziewać bo dopiero 3 odcinki, ale jakaś tam historia jest, jakaś niewiadoma, może coś będzie z tego fajnego

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 23 cze 2026, 21:02
autor: ConeyIsland
Pierwszy sezon bardzo dobry @firma

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 25 cze 2026, 23:24
autor: nobezprzesady
Chcąc kontynuować przygodę z chujowymi polskimi serialami z najnowszego miotu odpaliłem na SkyShowtime "Langera" i trochę się rozczarowałem, bo jest tylko bardzo kiepski, nie wypierdala tak żenadometru jak "Morfeusz".

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 26 cze 2026, 4:02
autor: firma
ConeyIsland pisze: 23 cze 2026, 21:02 Pierwszy sezon bardzo dobry

męczą mnie te motywy rodzinne, pierdole ja ten serial po 5 odcinku, jakies dzidzi gugu gaga przedszkola dzieciaczki to nie dla mnie temat jest :dunno:

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 26 cze 2026, 7:38
autor: ConeyIsland
ConeyIsland pisze: 23 cze 2026, 9:11 Lecę z netflixowym Nabrzeżem i dla mnie jest dobrze człowieku. Widzę, że pojawiają się komentarze w stylu 'gorsze od yellowstone' / 'no ozark to to nie jest' a że żadnego z tych seriali nie oglądałem to nie mogę się odnieść. Jeśli Nabrzeże mnie póki co kupuje (5 odc za mną) to czuję że i tamte dwa łyknę wkrótce.
Osobny bowdown za OST. Dojebana muzyka, country rock / blues rock, etc.
E nie, jednak nie. Dokończyłem i nie polecam w sumie. Max. 6/10, no rozmył się ten serial okrutnie pod koniec - sztampowo, bez zaskoczenia.