Re: OFFTOPIC SERIALOWY
: 23 cze 2026, 20:34
zacząłem ostatnio 'Big Little Lies' nie wiem czgeo sie spodziewać bo dopiero 3 odcinki, ale jakaś tam historia jest, jakaś niewiadoma, może coś będzie z tego fajnego
E nie, jednak nie. Dokończyłem i nie polecam w sumie. Max. 6/10, no rozmył się ten serial okrutnie pod koniec - sztampowo, bez zaskoczenia.ConeyIsland pisze: ↑23 cze 2026, 9:11 Lecę z netflixowym Nabrzeżem i dla mnie jest dobrze człowieku. Widzę, że pojawiają się komentarze w stylu 'gorsze od yellowstone' / 'no ozark to to nie jest' a że żadnego z tych seriali nie oglądałem to nie mogę się odnieść. Jeśli Nabrzeże mnie póki co kupuje (5 odc za mną) to czuję że i tamte dwa łyknę wkrótce.
Osobny bowdown za OST. Dojebana muzyka, country rock / blues rock, etc.