OFFTOPIC SERIALOWY
Moderatorzy: gogi, con shonery
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
zacząłem ostatnio 'Big Little Lies' nie wiem czgeo sie spodziewać bo dopiero 3 odcinki, ale jakaś tam historia jest, jakaś niewiadoma, może coś będzie z tego fajnego
- ConeyIsland
- Posty: 6077
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Pierwszy sezon bardzo dobry @firma
- nobezprzesady
- Posty: 626
- Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
Chcąc kontynuować przygodę z chujowymi polskimi serialami z najnowszego miotu odpaliłem na SkyShowtime "Langera" i trochę się rozczarowałem, bo jest tylko bardzo kiepski, nie wypierdala tak żenadometru jak "Morfeusz".
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
męczą mnie te motywy rodzinne, pierdole ja ten serial po 5 odcinku, jakies dzidzi gugu gaga przedszkola dzieciaczki to nie dla mnie temat jest
- ConeyIsland
- Posty: 6077
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: OFFTOPIC SERIALOWY
E nie, jednak nie. Dokończyłem i nie polecam w sumie. Max. 6/10, no rozmył się ten serial okrutnie pod koniec - sztampowo, bez zaskoczenia.ConeyIsland pisze: ↑23 cze 2026, 9:11 Lecę z netflixowym Nabrzeżem i dla mnie jest dobrze człowieku. Widzę, że pojawiają się komentarze w stylu 'gorsze od yellowstone' / 'no ozark to to nie jest' a że żadnego z tych seriali nie oglądałem to nie mogę się odnieść. Jeśli Nabrzeże mnie póki co kupuje (5 odc za mną) to czuję że i tamte dwa łyknę wkrótce.
Osobny bowdown za OST. Dojebana muzyka, country rock / blues rock, etc.


