Strona 15 z 37
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 15:27
autor: eddy_wata
szpaku wjezdza na stanowisko komentatorskie
przy piłce Pele, podaje do Richarlisona…
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 15:38
autor: insane
ciary

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 16:08
autor: demon
Kurwa i znowu ten dziad, ma go już dosyć.
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 16:50
autor: pardon
chlop odsuniety od komentowania w trakcie ostatniej wielkiej imprezy bedzie komentowal kolejna wielka impreze
co sie moze nie udac
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 16:55
autor: ebismolarek
Z Juskowiakiem w duecie pls
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 17:03
autor: mario995
Kurde znów będzie wybór w stylu - szalony Szpak vs drący mordę Borek
ehhh
Czemu nie mógłby w TVP komentować mundialu np. Edward Durda - dawno go co prawda nie słyszałem w transmisji piłkarskiej, ale jak się ogląda stare mecze z Canal Plus to mega miło się gościa słucha, głos spoko, nie szalał - tacy ludzie powinni komentować
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 17:15
autor: eddy_wata
Borek akurat komentuje git ale watpie by byl ze szpakiem w duecie, pewnie dobierze wegrzyna albo podolinskiego.
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 17:16
autor: genocidegeneral
eddy_wata pisze: ↑27 sie 2022, 17:15
Borek akurat komentuje git ale watpie by byl ze szpakiem w duecie
no co ty, nie będzie dwóch jedynek?

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 17:19
autor: potter
W ogóle chłop tam Grazie krzyczy, co to ma wspólnego z hiszpańską piłką

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 17:20
autor: genocidegeneral
potraktuj to jako zwiastun
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 17:22
autor: eddy_wata
genocidegeneral pisze: ↑27 sie 2022, 17:16
eddy_wata pisze: ↑27 sie 2022, 17:15
Borek akurat komentuje git ale watpie by byl ze szpakiem w duecie
no co ty, nie będzie dwóch jedynek?
No racja juz nie badz taki sarkastyczny
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 17:38
autor: imo
potter pisze: ↑27 sie 2022, 17:19
W ogóle chłop tam Grazie krzyczy, co to ma wspólnego z hiszpańską piłką
Właśnie hahah ale będzie
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 20:17
autor: wujot
Pamiętam, że na zeszłorocznych mistrzostwach ciężko
oglądało się te mecze komentowane przez Szpakowskiego
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 27 sie 2022, 23:57
autor: Piters
mario995 pisze: ↑27 sie 2022, 17:03
Kurde znów będzie wybór w stylu - szalony Szpak vs drący mordę Borek
ehhh
Czemu nie mógłby w TVP komentować mundialu np. Edward Durda - dawno go co prawda nie słyszałem w transmisji piłkarskiej, ale jak się ogląda stare mecze z Canal Plus to mega miło się gościa słucha, głos spoko, nie szalał - tacy ludzie powinni komentować
Durda w C+ jak komentował samemu przy multi premier league to był kurwa najgorszym komentatorem jakiego słyszałem od 10 lat. Serio. Nie dość, że nawijał 700 słów na sekunde to jeszcze nie robił pauz. Prowadzący nie wiedzieli kiedy się wbić, że elo Edward dzięki, lecimy dalej, bo nie było momentu. Lubię go, ale tragicznie sie go słuchało. Ale może w duecie dałby rade.
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 28 sie 2022, 3:20
autor: azar
Najlepsze było info, że ten mundial będzie RACZEJ ostatnim Szpakowskiego.
Kurwa Darek daj już spokój...
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 28 sie 2022, 8:44
autor: Homie
zobaczy darek jeszcze nas darek wszystkich przeżyje
86 dni do mundialu
https://cardsofqatar.com/en/
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 28 sie 2022, 9:53
autor: genocidegeneral
i tak wszyscy będziemy oglądać i Livescore [Mundial 2022] dobije do 500 stron
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 28 sie 2022, 10:00
autor: exyou
Czekam znowu na szał mundialu i przyjazd do kraju po trzech meczach, ten naród się nic nie nauczy

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 28 sie 2022, 10:00
autor: genocidegeneral
oj zamknij już dziure
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 28 sie 2022, 10:32
autor: exyou

rób skrina, wrzuć końcem listopada
