Strona 140 z 143
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 20:55
autor: FLoo
Chujowa tą Argentyna, Anglia by jej z trójkę wrzuciła
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 20:57
autor: baqlashan
kupe w majty by wrzuciła
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 20:59
autor: scam_sakawa
największy GOAT Messi
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 20:59
autor: potter
Ale kopanina

Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 20:59
autor: baqlashan
bang bang
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 20:59
autor: kid
goat bez dyskusji
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 20:59
autor: FLoo
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 20:59
autor: Korben Dallas
jaki to jest kurwa szef wszystkich szefów
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 20:59
autor: jAg
Co tu się odjebało
Dobrze, że Atletico dało zaporowa cenę za Alvareza

Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 20:59
autor: Kamil
Argentyna wpierdala na pierwszy poważniejszy zespół
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 21:00
autor: genocidegeneral
bramek naszczela, później se shakire chujem obłoży zdudobu, to jest życie
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 21:00
autor: Mizter
brak słow

Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 21:01
autor: eddy_wata
jebany mogl by miec 7 bramek juz na tym mundialu

Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 21:01
autor: wujot
ej no to jest pojebane, co za forma
Argentyna bez Messiego nie istnieje
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 21:01
autor: FLoo
Messi 5:0 Ronaldo
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 21:01
autor: banger

jak sobie z nimi jedzie
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 21:01
autor: MalkoNTENT
Jak on w ogóle przyjął te piłkę

Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 21:01
autor: sztyc
chłop pod 40tkę królem strzelców mundialu sobie jeszcze zostanie
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 21:02
autor: genocidegeneral
FLoo pisze: ↑wczoraj, 21:01
Messi 5:0 Ronaldo
ej ale ronaldo ma mecz mniej
Re: Livescore Mundial 2026
: 22 cze 2026, 21:03
autor: potter
Jak dobrze spojrzałem na szybko to NIKT nie postawił że Messi będzie królem strzelców