Strona 138 z 316

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 19:17
autor: the badman
Krew pisze: 16 lip 2023, 19:11 Cóż jako że w rodzinie posiadam młodego chłopaka co już zagrał nawet w tej marnej lidze, to powiedział to i owo i jest tak jak piszesz. Jak szczeniak jakis siatke na treningu seniorowi zalozy to nie dostanie pochwały tylko blache na czoło i opierdol.
Oj brzmi to jak histora z 98', czytałem takich mnostwo od lat. Teraz juz trenerzy od najmłodszych lat pozwalają dryblować i bawić się piłką.

https://weszlo.com/2023/07/07/marcel-we ... cin-wywiad
Zresztą tu nasi dryblerzy sami o tym mówią. I spoko, może piłka seniorska im to zabija ale te dryblingi ich są żałosne i nie dają żadnych skutków dla drużyny. Młody Rafał Wolski robił robotę w Legii

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 19:18
autor: Mietek
Jeżeli tak jest to nie dziwi totalny brak dryblerów w kadrze :)

Poza Zalewskim, który jest szkolony zagranicą.

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 19:21
autor: CL500
Przecież tak jest od małolata, swego czasu do tych wszystkich drużyn U-12 byli brani najwyżsi i najwięksi chłopcy ze swojego rocznika, którzy mieli pierdolnięcie w nodze i fizycznie mogli się przepchać, nie było tam techniki, ale był wynik, potem taki klub miał łatkę takiego co dobrze współpracuje z młodzieżą. Mali dryblerzy byli odpulani, bo jak to można próbować i stracić piłkę? Lepiej wpuścić tam Sebe co ma 180 cm wzrostu w wieku 12 lat i liczyć na to, że się przepcha. Pełno było takich chłopaków, a potem się dziwimy, że nasza piłka produkuje drewna i przecinaków. Dobrze, że w końcu to się zmienia.

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 19:31
autor: Krew
the badman pisze: 16 lip 2023, 19:17
Krew pisze: 16 lip 2023, 19:11 Cóż jako że w rodzinie posiadam młodego chłopaka co już zagrał nawet w tej marnej lidze, to powiedział to i owo i jest tak jak piszesz. Jak szczeniak jakis siatke na treningu seniorowi zalozy to nie dostanie pochwały tylko blache na czoło i opierdol.
Oj brzmi to jak histora z 98', czytałem takich mnostwo od lat. Teraz juz trenerzy od najmłodszych lat pozwalają dryblować i bawić się piłką.

https://weszlo.com/2023/07/07/marcel-we ... cin-wywiad
Zresztą tu nasi dryblerzy sami o tym mówią. I spoko, może piłka seniorska im to zabija ale te dryblingi ich są żałosne i nie dają żadnych skutków dla drużyny. Młody Rafał Wolski robił robotę w Legii
Nie wiem jak trenerzy, pisałem o reakcji starszych graczy na jakies sztuczki dzieciaków. Ja kumam hierarchia itp., ale po tym jak to uslyszalem to juz wiem czemu ta kadra nie chce grac w pilke tylko w oddawanie jej do najblizszego gracza.


E: Co do szkolenia młodzieży, to nasze dzeciaki wyglądają dobrze na tle Europy, kadra u-17 grała naprawdę fajnie, ale jestem pewien że poważną kariere to moze z nich zrobi 3-4

Re: Ekstraklasa

: 18 lip 2023, 12:19
autor: joey
wszystkie typy na ekstraprognozy mi podjebałeś @mql :censored:



jeżeli nie ma zagranicznych opcji, to Lech powinien wszystko zrobić, żeby go wziąć

Re: Ekstraklasa

: 18 lip 2023, 12:27
autor: mql
podzielimy się nagrodą tj. street creditem

Re: Ekstraklasa

: 18 lip 2023, 12:29
autor: zemsta1camzata
przecież ja znowu wygram, tylko muszę pomyśleć co wylosować

Re: Ekstraklasa

: 18 lip 2023, 13:27
autor: CL500
Chociaż murawę mamy najlepszą, Jaga i Kolejorz na podium.
Spoiler
Na podstawie ocen sędziów, boisko główne Pogoni Szczecin uznane zostało za najlepsze w Polsce na szczeblu centralnym. Pogoni Szczecin przypadła ocena 5,71, a średnia dla Ekstraklasy to 4,73.

Pogoń 5,71
Jagiellonia 5,43
Lech 5,29
Lechia 5,21
Widzew 5,21
Legia 5,07
Śląsk 5,00
Górnik 4,93
Zagłębie 4,79
Miedź 4,71
Stal 4,71
Raków 4,57
Cracovia 4,50
Korona 4,50
Warta 4,50
Wisła 4,36
Piast 3,36
Radomiak 3,36

CAŁY RAPORT WYDZIAŁU DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA I ORGANIZACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ https://pzpn.pl/public/system/files/art ... _FINAL.pdf

Re: Ekstraklasa

: 18 lip 2023, 13:33
autor: mql
Wartę też nieźle dupniecie, tam nie ma kim grać w obronie

Re: Ekstraklasa

: 18 lip 2023, 14:08
autor: potter
joey pisze: 18 lip 2023, 12:19 wszystkie typy na ekstraprognozy mi podjebałeś @mql :censored:
Myślałem, że Ty w Legię będziesz celował jako fan, a mql głównie na Lecha postawił. Czy taktyk żeby nie weszło?

Re: Ekstraklasa

: 18 lip 2023, 19:28
autor: joey
w tych luźniejszych kategoriach bratku, spokojnie :lol:

Bobo Podoliński właśnie rzucił luźne "ależ Raków ma kłopot bogactwa w ataku, jak nie Piasecki, to Zwoliński" :rotfl:

Re: Ekstraklasa

: 19 lip 2023, 10:20
autor: insane
po co byla ta szopka z kończeniem kariery przez papszuna, skoro dwa miesiące pozniej mowi, ze cos czuje ze wroci do trenerki po tym sezonie? psycha mu siadła przed eliminacjami do lm czy ocb?


Re: Ekstraklasa

: 19 lip 2023, 10:29
autor: mql
huj go wie, może liczył na angaż za granicą (agenta ma z Grecji to pewnie wierzył w Olympiakos/PAOK/Panathinaikos, no ale Olympiakos wziął typa z La Ligi, w PAOKu czy w Panathinaikosie obyło się bez zmian, no a AEK świeżo mistrzostwo zgarnął, to tez nie ma co kombinować), no i doszło do smutnego spotkania z rzeczywistością

Re: Ekstraklasa

: 19 lip 2023, 10:31
autor: stranger
Ale przecież on już na tej porzegnalnej konferencji mówił, że nie kończy i napewno conajmniej jeszcze jedna posada go czeka

Re: Ekstraklasa

: 19 lip 2023, 10:35
autor: mas
Kontekst byl zdecydowanie inny, w domyśle to ta jedna posada to miała być repra lub legia i to tylko przy sprzyjających okolicznościach a nie jakas robota 2 miesiące pozniej +
mas pisze: 05 lip 2023, 13:03 Ja bym się tu nie doszukiwał jakies większej hipokryxji czy zdziwienia, stara pewnie go męczyła od lat że go ciągle w domu nie ma przez robote, po miesiącu przyszla weryfikacja w rzeczywistości gdzie przez ten okres wyrobiły się nowe przywyczajenia i bezrobotny Marek siedzi na dupie a zycie toczy sie tak samo+ zakręcony kurek z hajsem więc nagle dostal dyspozycje by coś zrobić ze soba

Re: Ekstraklasa

: 19 lip 2023, 10:52
autor: FruitOffTheWall
ciekawi mnie czy papszun przed telewizorem dyrguje rakowem, żona już kurwicy dostała i mu kazala do roboty wypierdlaac

Re: Ekstraklasa

: 19 lip 2023, 11:58
autor: jajca
No on co 3 dni daje wywiady ostatnio, serio wiecej go w mediach niz engela w 2001

Re: Ekstraklasa

: 19 lip 2023, 12:26
autor: mateko
Płocka już nie ma w Ekstraklasie, ale wrzucę tutaj.
Spoiler

Re: Ekstraklasa

: 20 lip 2023, 11:38
autor: joey
nie mam w zwyczaju propsować The Saints, ale ich ruchy transferowe (przed i po kontuzji Iviego) pokazują, że starają się uczyć od najlepszych i nie popełniać tych samych błędów. Magierze za Vadisa przyprowadzono make_tsw i nijakiego Pasquato, a ich ruchy bardziej przemyślane się wydają i widać, że jakością piłkarską chcą zamaskować ewentualne braki Szwargi (za co props oczywiście, każdy młody trener powinien dostać takie wsparcie)

i to wszystko bez transferów gotówkowych albo poniżej pół miliona euro

Re: Ekstraklasa

: 20 lip 2023, 20:29
autor: potter
Przypominam, że trwa ostatnia doba typowania Ekstraklasy na najbliższy sezon w TYM temacie. Na ten moment jest skandalicznie niska liczba chętnych, nawet nie wiem czy dorównamy zeszłemu sezonowi, ot choćby z poprzedniego sezonu nie głosowali jeszcze: @zemsta1camzata, @potter, @ketiovv, @Iceman, @VBSW, @azar @retriakaretrox, @cloud, @mas @CL500, @vego, @pociejyo i @ZRO, także liczę na poprawkę z Waszej strony, ale zapraszam też wszystkich innych. Do wygrania prestiżowe nagrody.