Strona 137 z 316

Re: Ekstraklasa

: 14 lip 2023, 10:54
autor: mql
no nawet tego nie umiem zrobić (tej ankiety obecnej też nie umiem zmienić jkbc jak to się robi halo)

Re: Ekstraklasa

: 14 lip 2023, 10:54
autor: CL500
Ciekawsza niż walka o mistrzostwo wydaje mi się walka o utrzymanie, bo do TOP 6 u większości pójdzie Raków, Legia, Lech, Pogoń, Piast i ktoś na dobitkę.

Re: Ekstraklasa

: 14 lip 2023, 11:20
autor: gogi
TOP 4 czy TOP6 trochę bez sensu.

Ale ankieta "kto spadnie" (musisz najpierw wywalić starą, żeby móc wstawić nazwy drużyn jeszcze raz) brzmi już całkiem cymes.

Re: Ekstraklasa

: 14 lip 2023, 12:05
autor: potter
natomiast w niedzielę wleci coroczny już, chyba mogę tak powiedzieć, temat z Ekstraprognozami i całą ankietą dotyczącą sezonu.

Re: Ekstraklasa

: 14 lip 2023, 12:18
autor: mateko
Bajka

Re: Ekstraklasa

: 14 lip 2023, 12:42
autor: FruitOffTheWall
zajebioza

Dodano po 23 godzinach 10 minutach 4 sekundach:
taki quad wjeżdża na fantasy na pierwszą kolejkę pozdro, ja całe życie mowie ze bede o tydzień pilnował tego a wychodzi jak wychodzi :)
Spoiler
Obrazek

Re: Ekstraklasa

: 15 lip 2023, 19:10
autor: mateko
Spoiler
Dodano po 16 godzinach 51 minutach 20 sekundach:
Spoiler

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 12:17
autor: FruitOffTheWall
FruitOffTheWall pisze: 15 lip 2023, 21:19 założyłem ligę sobie na fantasy ŚLIZGAWKA, jak są chętni zawodnicy to zapraszam tutaj kodzik 57D7AC1F
prawilnie przypominam jak ktos chce mozna pyknac na oficjalnej fantasy ekstraklasa.org


ps beka z transferu steczyka jak chuj, jaki to jest dziod hahaha a chlop gra w ekstraklasie

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 14:04
autor: joey
mam takie przemyślenie odnośnie superpucharu - albo trzeba ten mecz zdelegalizować, albo wymyślić na nowo i przełożyć w jakiś inny termin. przepaździerz, żadna reklama dla ligi, duże ryzyko jeśli chodzi o zdrowie i jeszcze wczoraj ten stadion-zajezdnia, no dramat

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 17:35
autor: mario995
Podbijam, oczy bolały od tego. Poza pressingiem Legii który też w sumie do niczego wielkiego nie doprowadził, nic nie zapamiętałem
Antyfutbol okrutny - Ofensywa Rakowa jak po wylewie, kompletnie nic nie pokazała

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 17:36
autor: Mietek
Mam pytanie do ludzi obeznanych w temacie. Czy można powiedzieć, że Ekstraklasa robi stabilny progres na tle europejskim na przestrzeni ostatnich 2 dekad? Nie musi to być duży progres, pytanie czy ten progres jest?

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 17:36
autor: the badman
Ja zapamiętałem akcje Ledermana gdzie wyglądał jak baller z La Masii i tyle
Mietek pisze: 16 lip 2023, 17:36 Mam pytanie do ludzi obeznanych w temacie. Czy można powiedzieć, że Ekstraklasa robi stabilny progres na tle europejskim na przestrzeni ostatnich 2 dekad? Nie musi to być duży progres, pytanie czy ten progres jest?
Uważam że jest, w tym okienku nasz top mało sprzedaje, sporo kupuje dość ciekawych grajków. Trenerzy typu Van Den Brom czy Runijaic też nie są z pierwszej łapanki. Imo powolny progres jest

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 17:40
autor: mario995
Mietek pisze: 16 lip 2023, 17:36 Mam pytanie do ludzi obeznanych w temacie. Czy można powiedzieć, że Ekstraklasa robi stabilny progres na tle europejskim na przestrzeni ostatnich 2 dekad? Nie musi to być duży progres, pytanie czy ten progres jest?
Moim zdaniem absolutnie nie robi. Problemy mamy z drużynami z lig, które dawniej były dla nas 3 światem. W lidze nie ma ani jednej drużyny, która w ciemno prezentowałaby dobry styl dłużej niż 1/2 sezony (jak kiedyś np. Wisła)
Jest po prostu ładniej opakowana, sportowo stoi w miejscu, a inni idą naprzód. Gdyby nie LKE to byśmy praktycznie nie uczestniczyli w europejskim graniu

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 17:47
autor: Mietek
A ilość talentów sprzedawanych za przyzwoite pieniądze za granicę nie jest czasem coraz większa?

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 17:48
autor: the badman
Tylko mało kto sobie radzi w zasadzie ostatecznie. Taki Kamiński niby daje radę ale te inne Płachety itp to dramat. Kozłowski chyba też furory nie zrobi choć u niego jest jeszcze jakaś szansa

ps. Białek własnie drugi raz sobie rozjebał kolano na kilka mięsiecy w sparingu nowego klubu Eupen. Po poważniej karierze najprawdopodoniej

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 18:12
autor: FruitOffTheWall
joey pisze: 16 lip 2023, 14:04 mam takie przemyślenie odnośnie superpucharu - albo trzeba ten mecz zdelegalizować,
ja np totalnie mam to w chuju, jak jestes kibiciem drużyny która sobie pyka to WIADOMO że wzbudza to jakieś emocje a tak to nuda nuda nuda

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 18:34
autor: CL500
Mietek pisze: 16 lip 2023, 17:36 Mam pytanie do ludzi obeznanych w temacie. Czy można powiedzieć, że Ekstraklasa robi stabilny progres na tle europejskim na przestrzeni ostatnich 2 dekad? Nie musi to być duży progres, pytanie czy ten progres jest?
Nie, powiedziałbym, że progres to ostatni sezon + ten też zapowiada się obiecująco jak na to nasze ligowe bagienko. Niby sporo się mówi o tych naszych małolatach, ale tak jak @the badman wspomniał nie wszyscy sobie radzą, wystarczy, że kopniesz 3-4 razy prosto piłkę i uciekasz do Belgii czy jakiejś 2 bundesligi zanim ci jakiś rzeźnik z kieleckiej Korony nogi połamie. Lech zrobił super wynik w Europie, ale tak to co roku kopiemy się po czołach z przedstawicielami ligi estońskiej, azerskiej czy jakiejś islandzkiej. Nawet zespoły z Luksemburga w końcu wygrywają swoje spotkania, ale teraz mnie to nie dziwi, otoczeni są piłkarskimi potęgami jak na Europę. Nasza liga po prostu jest zajebiście opakowana, Canal + robi dla niej fenomenalną robotę, masa magazynów, pseudodziennikarzy, dziennikarzy, ekspertów, nowe stadiony, coraz lepsze zaplecze infrastrukturalne. Prawie każda liga z którą dostajemy bęcki mogłaby pomarzyć o takiej otoczce.

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 18:54
autor: Mietek
Słyszałem opinie, że u nas się nadmiernie krytykuje dryblerów i szybko zabija wszelkie przejawy indywidualizmu u młodych. Nie wiem na ile to trafne opinie. Natomiast w odniesieniu do boksu dokładnie tak jest. Zawodnicy z brytani, stanów, spokojnie się uczą walczyć z opuszczoną gardą, pozwala im się na pewną nonszalancję a u nas sztywno. Wysoka garda, dużo lewego prostego, proste metody i potem masz prostych zawodników, którzy niewiele potrafią w porównaniu do kolegów z zagranicy.

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 18:59
autor: the badman
Mamy takiego młodego dryblera Fornałczyk z Pogoni który nieźle zaczął ale ogólnie jest irytujący. Jedna udana akcja na 7 strat. Jak Musialowski z Liverpoolu którego już chcą się pozbyć a raz zagrał 15 minut w pierwszej drużynie i ograł drybilngiem 5 zawodników rywala, zrobił akcje meczu i w ciągu tych 15 minut też zaliczył kilka strat. Wszystko z głową bo jeśli nie to Allan Saint-Maximin własnie by szedł do Realu a nie do Arabii

Re: Ekstraklasa

: 16 lip 2023, 19:11
autor: Krew
Mietek pisze: 16 lip 2023, 18:54 Słyszałem opinie, że u nas się nadmiernie krytykuje dryblerów i szybko zabija wszelkie przejawy indywidualizmu u młodych. Nie wiem na ile to trafne opinie. Natomiast w odniesieniu do boksu dokładnie tak jest. Zawodnicy z brytani, stanów, spokojnie się uczą walczyć z opuszczoną gardą, pozwala im się na pewną nonszalancję a u nas sztywno. Wysoka garda, dużo lewego prostego, proste metody i potem masz prostych zawodników, którzy niewiele potrafią w porównaniu do kolegów z zagranicy.
Cóż jako że w rodzinie posiadam młodego chłopaka co już zagrał nawet w tej marnej lidze, to powiedział to i owo i jest tak jak piszesz. Jak szczeniak jakis siatke na treningu seniorowi zalozy to nie dostanie pochwały tylko blache na czoło i opierdol.