Strona 137 z 143

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:08
autor: kebab
czyściutko

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:08
autor: suitup
obaj mu zajebali, a później 4ka trafił w pilke

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:08
autor: Malloy
dwa typy już go wzięły w kleszcze #bolerioza

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:08
autor: FLoo
Po meczu

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:09
autor: jacek
hahah

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:09
autor: potter
Hahahahahahahahahahaha

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:09
autor: Malloy
:lol: :lol:

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:09
autor: kebab
HAHAAHAHAHAHAH KARZEŁ XDDDDDDD

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:09
autor: Kamil
Ahahahaha jebac was cwele z argentyny

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:10
autor: FLoo
Hahaha karzel co odwalił

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:10
autor: jAg
Leo co ty :lol:

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:10
autor: SLAFF
Beka z karła.

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:10
autor: Travson
GOAT

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:10
autor: nobezprzesady
Pięknie się mecz zaczął :D

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:11
autor: baqlashan
martinez po tym faulu biega jak seagal, cienko go widze

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:15
autor: ebismolarek
Jebany eibarman

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:15
autor: ART
ale cwel z tego messiego prawie taki jak @oyama

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:25
autor: baqlashan
czirliderki na meczu soccera. dożyłem tego.

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:27
autor: Malloy
te przerwy na nawodnienie to jakiś ponury żart, jebani jankesi muszą wszędzie wpierdalać reklamy, zrozumiałbym jakby grali w ukropie, ale grają na klimatyzowanym stadionie gdzie mają 22 stopnie

Re: Livescore Mundial 2026

: 22 cze 2026, 19:29
autor: baqlashan
żywsza gra jest dzięki tym przerwom. wchodzą se po takiej przerwie i mają psychicznego kopa