dla mnie wszystkie nutki z tamtego roku te kurwa snippety, rio i remy martin i co on tam jeszcze się nie nawypuszczał wielce (poza płytami ofc) to są przehajpowane na tym forum, a @ksiazenieporzadek bierze hajs za promowanie tego leszcza tutaj
Re: Sentino
: 03 mar 2021, 9:09
autor: marco_pantani
Dobra ty też wypierdalasz
Re: Sentino
: 03 mar 2021, 9:11
autor: badi
ale że takiemu kapiszonowi też płacą? nie sądziłem, że macki wielkiego latynoskiego polaka sięgają aż do mazurskich szkół podstawowych
Re: Sentino
: 03 mar 2021, 9:30
autor: Rupert
Racja badi
Re: Sentino
: 03 mar 2021, 10:27
autor: Damian
badi pisze: ↑03 mar 2021, 8:24
dla mnie wszystkie nutki z tamtego roku te kurwa snippety, rio i remy martin i co on tam jeszcze się nie nawypuszczał wielce (poza płytami ofc) to są przehajpowane na tym forum, a @ksiazenieporzadek bierze hajs za promowanie tego leszcza tutaj
Pod wzgledem vibe to polska scena nawet nie stala kolo Remy Martin. Sentino król.
Re: Sentino
: 03 mar 2021, 10:57
autor: ksiazenieporzadek
badi pisze: ↑03 mar 2021, 8:24
dla mnie wszystkie nutki z tamtego roku te kurwa snippety, rio i remy martin i co on tam jeszcze się nie nawypuszczał wielce (poza płytami ofc) to są przehajpowane na tym forum, a @ksiazenieporzadek bierze hajs za promowanie tego leszcza tutaj
tak było
Re: Sentino
: 03 mar 2021, 10:57
autor: badi
@Damian
no i co z tego? może i nie stała, ale nuta jest przeciętna w porównaniu ze starymi utworami sebka. a porównywanie czegokolwiek z polską sceną rap to nie jest zbyt rozsądne, bo na jej tle (czymkolwiek ona jest) każde gówno obesrane będzie pachnące
Re: Sentino
: 03 mar 2021, 15:04
autor: dogmeat
badi pisze: ↑03 mar 2021, 8:24
a @ksiazenieporzadek bierze hajs za promowanie tego leszcza tutaj
Wielki Król Sziszkebab Alvarez nikomu za promowanie nie płaci, to jemu powinni płacić za możliwość promocji jego osoby. A przynajmniej po tym co Sebastian mówi, to sądzę, że on tak uważa. xD
Re: Sentino
: 04 mar 2021, 13:06
autor: manio
Dziś nowy numer o 23;45
Re: Sentino
: 04 mar 2021, 20:11
autor: macias
PARĘ KULEK ale to DRILL
Re: Sentino
: 04 mar 2021, 20:12
autor: macias
Z okazji dzisiejszej premiery Smile przedstawiam wam okładkę na pierwszy polski Album o tytule „CZARY MARY” który wyjdzie 08.04.21 Pünktlich zum Release von Smile um 00:00 Uhr präsentiere ich Euch das Cover zu meinem ersten polnischen Streetalbum was am 08.04.21 erscheint #czarymary 🦷#sicarios
Re: Sentino
: 04 mar 2021, 21:11
autor: designer
nie ma chuja że to wyjdzie 08.04.21, róbcie skrina
Re: Sentino
: 04 mar 2021, 23:50
autor: DeDoK
Re: Sentino
: 04 mar 2021, 23:52
autor: oldschool
Przeciętne, nie chce mi się nawet do końca słuchać