Strona 136 z 517

Re: Sentino

: 19 lut 2021, 21:30
autor: PSZ
Od razu słychać kto ten tekst pisał XD

Re: Sentino

: 19 lut 2021, 22:14
autor: marco_pantani
fajny bicik, szkoda ze jakies beztalencie an nim

Re: Sentino

: 01 mar 2021, 21:20
autor: kwrb
Lubicie te mieszane refreny Sebka z Martyną? Osobiście bardzo mi wpadają w ucho zawsze. Mam nadzieją, że kiedyś coś jeszcze nagrają.

https://www.youtube.com/watch?v=jpeV23zbSZs
https://www.youtube.com/watch?v=NCBR9KeWX7Q

Re: Sentino

: 01 mar 2021, 23:17
autor: ksiazenieporzadek
nie.

Re: Sentino

: 02 mar 2021, 19:32
autor: PSZ
nie lubię

Re: Sentino

: 03 mar 2021, 8:24
autor: badi
dla mnie wszystkie nutki z tamtego roku te kurwa snippety, rio i remy martin i co on tam jeszcze się nie nawypuszczał wielce (poza płytami ofc) to są przehajpowane na tym forum, a @ksiazenieporzadek bierze hajs za promowanie tego leszcza tutaj

Re: Sentino

: 03 mar 2021, 9:09
autor: marco_pantani
Dobra ty też wypierdalasz

Re: Sentino

: 03 mar 2021, 9:11
autor: badi
ale że takiemu kapiszonowi też płacą? nie sądziłem, że macki wielkiego latynoskiego polaka sięgają aż do mazurskich szkół podstawowych

Re: Sentino

: 03 mar 2021, 9:30
autor: Rupert
Racja badi

Re: Sentino

: 03 mar 2021, 10:27
autor: Damian
badi pisze: 03 mar 2021, 8:24 dla mnie wszystkie nutki z tamtego roku te kurwa snippety, rio i remy martin i co on tam jeszcze się nie nawypuszczał wielce (poza płytami ofc) to są przehajpowane na tym forum, a @ksiazenieporzadek bierze hajs za promowanie tego leszcza tutaj

Pod wzgledem vibe to polska scena nawet nie stala kolo Remy Martin. Sentino król.

Re: Sentino

: 03 mar 2021, 10:57
autor: ksiazenieporzadek
badi pisze: 03 mar 2021, 8:24 dla mnie wszystkie nutki z tamtego roku te kurwa snippety, rio i remy martin i co on tam jeszcze się nie nawypuszczał wielce (poza płytami ofc) to są przehajpowane na tym forum, a @ksiazenieporzadek bierze hajs za promowanie tego leszcza tutaj
tak było

Re: Sentino

: 03 mar 2021, 10:57
autor: badi
@Damian

no i co z tego? może i nie stała, ale nuta jest przeciętna w porównaniu ze starymi utworami sebka. a porównywanie czegokolwiek z polską sceną rap to nie jest zbyt rozsądne, bo na jej tle (czymkolwiek ona jest) każde gówno obesrane będzie pachnące

Re: Sentino

: 03 mar 2021, 15:04
autor: dogmeat
badi pisze: 03 mar 2021, 8:24 a @ksiazenieporzadek bierze hajs za promowanie tego leszcza tutaj
Wielki Król Sziszkebab Alvarez nikomu za promowanie nie płaci, to jemu powinni płacić za możliwość promocji jego osoby. A przynajmniej po tym co Sebastian mówi, to sądzę, że on tak uważa. xD

Re: Sentino

: 04 mar 2021, 13:06
autor: manio
Dziś nowy numer o 23;45

Re: Sentino

: 04 mar 2021, 20:11
autor: macias
PARĘ KULEK ale to DRILL

Re: Sentino

: 04 mar 2021, 20:12
autor: macias
Z okazji dzisiejszej premiery Smile przedstawiam wam okładkę na pierwszy polski Album o tytule „CZARY MARY” który wyjdzie 08.04.21 💀💀💀 Pünktlich zum Release von Smile um 00:00 Uhr präsentiere ich Euch das Cover zu meinem ersten polnischen Streetalbum was am 08.04.21 erscheint #czarymary 💀🦷🌿💰💰💰#sicarios
Obrazek

Re: Sentino

: 04 mar 2021, 21:11
autor: designer
nie ma chuja że to wyjdzie 08.04.21, róbcie skrina

Re: Sentino

: 04 mar 2021, 23:50
autor: DeDoK

Re: Sentino

: 04 mar 2021, 23:52
autor: oldschool
Przeciętne, nie chce mi się nawet do końca słuchać :dunno:

Re: Sentino

: 05 mar 2021, 0:15
autor: macias
SMILE