Śląsk robi wszystko, żeby spaść na ten moment, czyli w przyszłym sezonie pewna pierwsza dycha w tabeli i walka o puchary
Re: Ekstraklasa
: 08 lip 2023, 12:41
autor: potter
a ja wbrew pozorom uważam, że liga idzie w dobrym kierunku ostatnio, top4 mocno zaznaczone, źle zarządzane projekty jak Wisła czy Lechia spadły więc zaspoiluje, że w moim typowaniu Śląsk będzie wśród spadkowiczów
Re: Ekstraklasa
: 09 lip 2023, 22:26
autor: FruitOffTheWall
całkiem ciekawy gośc do korony przychodzi, czuje że odpali
śluńsk chyba idzie tropem tego ze yeboah odpalił to może i ten, fakt inna pozycja ale nooo ciekawe. Jeszcze nie pewniak ale i tak jak na nasza lige może byc potencjalny dobry synek
Re: Ekstraklasa
: 11 lip 2023, 14:00
autor: potter
Turbo jeszcze na trzy sezony w Pogoni
Re: Ekstraklasa
: 12 lip 2023, 10:15
autor: FruitOffTheWall
kurwa ciężko mi im nie życzyć powodzonka po tym spocie, pogoń pogonią ale chciałbym żeby ten grosik zdobył kurwa tego mistrza w Szczecinie jak messi teraz na MŚ. Po prostu chciałbym zobaczyć ten widok grosika i nic więcej reszta pogoni jest mi obojętna/neutralna (CHYBA ŻE ELIMKI PUCHAROW TO WIADOMO KAŻDEMU KURW TRZEBA KIBICOWAĆ)
a tak w tym sezonie kibicowanko to chyba klasyka gatunków stal mielec, może trochę radomiak bo banda braziliano i mój ulubieniec wolski, puszcza oraz vuko team
ja to zawsze lubię kibicować tej ostatniej drużynie żeby sie utrzymałaXD ale wiadomo ja to ja czyli kibolem całej ligi jestemXD
Re: Ekstraklasa
: 12 lip 2023, 10:37
autor: mql
czy to ten sezon, w którym Stal leci? Kieresiowi nie ufam, skład jak zawsze węgla i papy (a do tego dorzucony jeden z Wolsztyńskich, wiec chłop który się nie mieści nawet w dwóch wyżej wspomnianych kategoriach) - coś mi mówi, że tym razem może nie wyjść klasycznie fajna jesień/słaba wiosna, a niespecjalnie ich widzę wygrzebujących się z dołu tabeli po przerwie zimowej co. bramkarze to przeciętny wieczny talent Kochalski i Jałocha, który nie był pewny nawet jak na I ligę, nadzieja imo w zagranicznym trio nowych graczy, w sensie tych dwóch obrońców i potezny antyłukaszenka Szkurin, ale jeszcze przypał się szykuje z młodzieżowcem, bo poza swoim narybkiem mają jeszcze chyba tylko młodego stopera z rezerw Śląska, no średnio to widzę. kojarzą mi sie trochę z Polonią Bytom swego czasu, która też awansowała mocno niespodziewanie po latach przerwy, przez parę sezonów radziła sobie nadspodziewanie dobrze, ale co roku wchodziła głebiej w budowanie ekipy na losowych ludziach i w końcu poleciała z hukiem jak tomas
btw Puszcza podobno praktycznie zamknęła kadrę na ten moment, może jeszcze jakiś napadzior dojdzie - no powiedzieć, że nie robią wrażenia to mało powiedziane, tak słabego personalnie beniaminka nie było imo w XXI wieku, może pierwsze Zagłębie Sosnowiec w 2007 (ale oni mieli Jacę Berensztajna legendę stałych fragmentów ), niemniej jednak styl gry Tułacza niekoniecznie polega na jakichkolwiek personaliach, a zdecydowanie bardziej opiera się na drużynowym zabijaniu meczu, więc nadziei nie ma co w Niepołomicach porzucać
Re: Ekstraklasa
: 12 lip 2023, 11:01
autor: scam_sakawa
Niepołomice pewne utrzymanie, róbcie screeny
Re: Ekstraklasa
: 12 lip 2023, 11:04
autor: mateko
Podbijam, też myślę że Puszcza się utrzyma.
Re: Ekstraklasa
: 12 lip 2023, 11:26
autor: emdeer
mql pisze: ↑12 lip 2023, 10:37
czy to ten sezon, w którym Stal leci?
na wiosnę odmrażamy Gąsiora i ogarnie
Re: Ekstraklasa
: 12 lip 2023, 11:30
autor: potter
Ode mnie też Stal do spadku, Śląsk/Jagiellonia i jeden beniaminek pewnie poleci [ale nie Puszcza!!111]