Strona 135 z 315

Re: Ekstraklasa

: 08 lip 2023, 12:08
autor: Jasek
Śląsk robi wszystko, żeby spaść na ten moment, czyli w przyszłym sezonie pewna pierwsza dycha w tabeli i walka o puchary

Re: Ekstraklasa

: 08 lip 2023, 12:41
autor: potter
a ja wbrew pozorom uważam, że liga idzie w dobrym kierunku ostatnio, top4 mocno zaznaczone, źle zarządzane projekty jak Wisła czy Lechia spadły więc zaspoiluje, że w moim typowaniu Śląsk będzie wśród spadkowiczów

Re: Ekstraklasa

: 09 lip 2023, 22:26
autor: FruitOffTheWall
całkiem ciekawy gośc do korony przychodzi, czuje że odpali

https://www.transfermarkt.pl/adrian-dal ... ler/288228

Re: Ekstraklasa

: 10 lip 2023, 12:29
autor: joey

Re: Ekstraklasa

: 10 lip 2023, 16:33
autor: FruitOffTheWall
https://www.transfermarkt.pl/kenneth-zo ... ler/135213

taki zawodnik do śląska za eryka, wyczuwam drugiego quintana


moze jakiś rochav2 ale kurwa no chlop ostatni raz w chuj dawno brameczki ładował seryjniexD

Re: Ekstraklasa

: 10 lip 2023, 16:34
autor: Kalom
stary wonderkid z fma

Re: Ekstraklasa

: 10 lip 2023, 19:32
autor: CL500
wysoki więc odpali w tej lidze

Re: Ekstraklasa

: 10 lip 2023, 20:22
autor: potter
a zawsze można jeszcze sprzedać, wyciągnąć za Gutkovskisa 800 tys ojro to majstersztyk imo (a z bonusami może nawet milion)

Re: Ekstraklasa

: 10 lip 2023, 21:05
autor: FruitOffTheWall
jeszcze kurwa jakis hiszpan z zagłębia munoz wjechał, weszlaki sie jarajo

Re: Ekstraklasa

: 10 lip 2023, 21:33
autor: Jasek
Ale prezentacje serialową mu zajebistą pierdolnęli, co by nie gadać

Re: Ekstraklasa

: 11 lip 2023, 12:06
autor: joey
ten Hotic do Lecha całkiem interesujący, wstępnie wygląda na pewniejszego od tego ciapatego brata

Re: Ekstraklasa

: 11 lip 2023, 12:53
autor: FruitOffTheWall
skoro w belgii która zawsze nas rozpierdalała w elimkach (pozdro gent/genk) fajnie pykał to kto wie...



https://www.transfermarkt.pl/chima-okor ... ler/284035

śluńsk chyba idzie tropem tego ze yeboah odpalił to może i ten, fakt inna pozycja ale nooo ciekawe. Jeszcze nie pewniak ale i tak jak na nasza lige może byc potencjalny dobry synek

Re: Ekstraklasa

: 11 lip 2023, 14:00
autor: potter
Turbo jeszcze na trzy sezony w Pogoni

Re: Ekstraklasa

: 12 lip 2023, 10:15
autor: FruitOffTheWall



kurwa ciężko mi im nie życzyć powodzonka po tym spocie, pogoń pogonią ale chciałbym żeby ten grosik zdobył kurwa tego mistrza w Szczecinie jak messi teraz na MŚ. Po prostu chciałbym zobaczyć ten widok grosika i nic więcej reszta pogoni jest mi obojętna/neutralna (CHYBA ŻE ELIMKI PUCHAROW TO WIADOMO KAŻDEMU KURW TRZEBA KIBICOWAĆ)

a tak w tym sezonie kibicowanko to chyba klasyka gatunków stal mielec, może trochę radomiak bo banda braziliano i mój ulubieniec wolski, puszcza oraz vuko team

ja to zawsze lubię kibicować tej ostatniej drużynie żeby sie utrzymałaXD ale wiadomo ja to ja czyli kibolem całej ligi jestemXD

Re: Ekstraklasa

: 12 lip 2023, 10:37
autor: mql
czy to ten sezon, w którym Stal leci? Kieresiowi nie ufam, skład jak zawsze węgla i papy (a do tego dorzucony jeden z Wolsztyńskich, wiec chłop który się nie mieści nawet w dwóch wyżej wspomnianych kategoriach) - coś mi mówi, że tym razem może nie wyjść klasycznie fajna jesień/słaba wiosna, a niespecjalnie ich widzę wygrzebujących się z dołu tabeli po przerwie zimowej co. bramkarze to przeciętny wieczny talent Kochalski i Jałocha, który nie był pewny nawet jak na I ligę, nadzieja imo w zagranicznym trio nowych graczy, w sensie tych dwóch obrońców i potezny antyłukaszenka Szkurin, ale jeszcze przypał się szykuje z młodzieżowcem, bo poza swoim narybkiem mają jeszcze chyba tylko młodego stopera z rezerw Śląska, no średnio to widzę. kojarzą mi sie trochę z Polonią Bytom swego czasu, która też awansowała mocno niespodziewanie po latach przerwy, przez parę sezonów radziła sobie nadspodziewanie dobrze, ale co roku wchodziła głebiej w budowanie ekipy na losowych ludziach i w końcu poleciała z hukiem jak tomas

btw Puszcza podobno praktycznie zamknęła kadrę na ten moment, może jeszcze jakiś napadzior dojdzie - no powiedzieć, że nie robią wrażenia to mało powiedziane, tak słabego personalnie beniaminka nie było imo w XXI wieku, może pierwsze Zagłębie Sosnowiec w 2007 (ale oni mieli Jacę Berensztajna legendę stałych fragmentów :dunno: ), niemniej jednak styl gry Tułacza niekoniecznie polega na jakichkolwiek personaliach, a zdecydowanie bardziej opiera się na drużynowym zabijaniu meczu, więc nadziei nie ma co w Niepołomicach porzucać

Re: Ekstraklasa

: 12 lip 2023, 11:01
autor: scam_sakawa
Niepołomice pewne utrzymanie, róbcie screeny

Re: Ekstraklasa

: 12 lip 2023, 11:04
autor: mateko
Podbijam, też myślę że Puszcza się utrzyma.

Re: Ekstraklasa

: 12 lip 2023, 11:26
autor: emdeer
mql pisze: 12 lip 2023, 10:37 czy to ten sezon, w którym Stal leci?
na wiosnę odmrażamy Gąsiora i ogarnie :lol:

Re: Ekstraklasa

: 12 lip 2023, 11:30
autor: potter
Ode mnie też Stal do spadku, Śląsk/Jagiellonia i jeden beniaminek pewnie poleci [ale nie Puszcza!!111]

Re: Ekstraklasa

: 12 lip 2023, 11:38
autor: trez
ŁKS, Śląsk i niech ta Stal spierdala.