Quebonafide
- oKulTywowany
- Posty: 2760
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
- marmolad_k2
- Posty: 6627
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Quebonafide
Odrzucił coś za milion tak jak Peja.
Re: Quebonafide
Zamiast Friza jakiś Don Diego (kto to kurwa jest). Myślicie że wejdzie do ringu normalnie, czy będą go z sufitu na linię opuszczać? Żeby tylko drugiego Owen Harta nam nie zrobił Kubuś bo jeszcze kilka ostatnich koncertów ma do zagrania i preordery do wysłania
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Quebonafide
Moim zdanien persona na zdjęciu trenuje boks.
Cała jego mowa ciała zdradza znamiona że wie jak się bić.
Cała jego mowa ciała zdradza znamiona że wie jak się bić.
Re: Quebonafide
Tzw filadelfijska skorupa
Re: Quebonafide
Nie ma chuja we wsi, że wyjdzie na gołe pięści, ale jak wyjdzie to szacuneczek.
Tylko w sumie nie wiem po co miałby to robić.
Tylko w sumie nie wiem po co miałby to robić.
- TooMuchSmoke
- Posty: 488
- Rejestracja: 09 lut 2025, 20:23
Re: Quebonafide
Bo przecież tak skrajny introwertyk z permanentna depresja nie może przeżyć, jak 10 minut nie będzie na świeczniku 
- marmolad_k2
- Posty: 6627
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Quebonafide
Dodano po 36 sekundach:
Za hajs z niewysłanych preorderów i ekskluzywnych musicali baluje
Re: Quebonafide
i tak trzeba żyć
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Quebonafide
Dzięki nowemu formatowi Quebo będzie mógł być nieszczęśliwy w luksusowych chotelach, im większe luksusy i wyższe standardy tym bedzie czuc sie bardziej pusty w środku
- marmolad_k2
- Posty: 6627
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Quebonafide
Na zdjęciu uśmiech, w pokoju w skąpanej w arabskiej nocy rezydencji - płacz...
Re: Quebonafide
Bronek już odświeża Kanał Zero.
Może też z okazji takiego odcinka Quebonafide wypuści limitowane, ręcznie robione gumy do spuszczania się na fanów z dachu. Oczywiście w formie preorderu limitowanego.
Może też z okazji takiego odcinka Quebonafide wypuści limitowane, ręcznie robione gumy do spuszczania się na fanów z dachu. Oczywiście w formie preorderu limitowanego.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Quebonafide
Nie budź się gdy dorośniesz, nie bój się, że dorośnieszmarmolad_k2 pisze: ↑17 wrz 2025, 14:03 Na zdjęciu uśmiech, w pokoju w skąpanej w arabskiej nocy rezydencji - płacz...
Arabskie noce - nawet Que ma swoją Gromdę
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
- oKulTywowany
- Posty: 2760
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
Re: Quebonafide
Będzie też dodatkowy odcinek jak Quebo przyjmuje kloca na klate od Stanowskiego i jednego z bliżej nieznanych arabskich towarzyszy.
This page is no longer available.
Re: Quebonafide
Kloce oczywiście będą spektakularnie spuszczane na klate jakuba na linie z dachu burj khalifa, niesamowite show
Re: Quebonafide
Ehh marzy mi się to zobaczyć, ale musicale takiego poziomu niedostępne dla mnie
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
-
masz_szluge_
- Posty: 455
- Rejestracja: 08 sie 2025, 14:43
Re: Quebonafide
quebo jadacy z kurwa na meczu: klasa czy obciach?
Re: Quebonafide
obciach ale juz dyskutowalismy o tym zachecam do uzycia opcji *szukaj*
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsnyprzyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
- Moltisanti
- Posty: 4968
- Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11
Re: Quebonafide
Ja tam nie widzę tu jakieś szczególnej winy Kuby w tej sytuacji. Może zbyt dosadnie, ale zareagował słusznie i chyba tak jak każdy by się zachował w podobnej sytuacji i emocjach. Poza tym darujmy sobie zbędne pierdolenie, że to osoba publiczna etc. bo publiczny co najwyżej to może być dom, a to jest osoba wyłącznie popularna i przede wszystkim człowiek taki sam jak każdy i też ma swoje emocje, też się denerwuje czy ma gorszy dzień.










