Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11426
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Quebonafide

Post autor: 2rzyn »

Zkibwoy kiedys dogral sie pihowi do numeru, ale zakazal tego upubliczniac jak sie okazalo ze w tym samym numerze pihu bedzie jadl łożyska na porodówce
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Quebonafide

Post autor: 2do5 »

Burak pisze: 20 sie 2025, 17:05 wtedy spektakl by się tak nie sprzedał
o nie, to niemożliwe, dlaczego znowu smutek, chce chemiczny balans
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 4837
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Quebonafide

Post autor: bronek »

oldschool pisze: 20 sie 2025, 17:03
bronek pisze: 20 sie 2025, 16:55 No normalne ze chlop nie panuje nad tym kiedy wyjda kawalki na ktore sie dogral gdzies kiedys
A to akurat nie jest prawda, bo nie ma czegoś takiego, że wysyłasz komuś zwrotkę i nie masz do niej praw od tego momentu.

Po "CERBERZE" nagrałem z trzydzieści featów
W pół roku, ale większość im zabrałem, byku


Szpaku się dograł, np. bodajże Igiemu, ale nie chciał, żeby się to ukazywało i się nie ukazało.

Wystarczyło zamiast opierać promo na "definitywny koniec kariery" mówić, że wygaszam karierę i coś tam ode mnie się pojawi jeszcze, ale regularnie nagrywać więcej nie zamierzam i przyjdzie kiedyś taki czas, że rzecz ze mną która się pojawi będzie ostatnia i nawet nie będziecie o tym wiedzieć.

Dla mnie to, że w ciągu miesiąca od pożegnalnego koncertu wychodzi kawałek z Bałagane (o ile o to chodzi) to cały czas śmieszne biorąc pod uwagę jaki nacisk był na to, że kończy.

A jak mówił, że może kiedyś ten numer z Bałagane wyjdzie to spodziewałem się nie wiem za 2 lata, a nie 4 tygodnie xD
Ja nigdzie nie pisalem o tym ze traci prawa, moze anulowac ale widocznie nie chcial (i jest pelno dobrych powodow dla ktorych moglby nie chciec anulowac numeru komus komu sie dogral, nwm moze sam lubi ten kawalek, nie chcial typowi ktory byl dla niego spoko robic pod gore, i jeszcze pewnie z milion sie znajdzie innych powodow) :dunno: Z tymi 2 latami i 4 tygodniami to juz chyba nie ma prawa przesuwac komus innemu singli ;) A co do czepiania sie slowek ze powiedzial tak a nie inaczej no to juz sie odnioslem i podtrzymuje: mozna wybrac droge akceptacji i obserwatora czerpiacego z tego cos dla siebie lub tupac nozka przeszukiwac slowniki i podkreslac ze to nie tak mialo byc przeciez on mowil inaczej!!!!1!!11(ofc no offense jak komus sie chce tupac nozka, ale forumek zasluguje na to aby byly tu obie filozofie zycia wymienione, niech czytelnicy tez sami wybiora swoj hardkor)

Dodano po 1 minucie 55 sekundach:
Burak pisze: 20 sie 2025, 17:05
oldschool pisze: 20 sie 2025, 17:03 Wystarczyło zamiast opierać promo na "definitywny koniec kariery" mówić, że wygaszam karierę i coś tam ode mnie się pojawi jeszcze, ale regularnie nagrywać więcej nie zamierzam i przyjdzie kiedyś taki czas, że rzecz ze mną która się pojawi będzie ostatnia i nawet nie będziecie o tym wiedzieć.
wtedy spektakl by się tak nie sprzedał, a tak zawsze może powiedzieć że mu się przewidziało i wrócić jak ostatnio
Wiadomo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17464
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

Wyleczyłem się z tego i po „ROMANTIC PSYCHO”, powiedzmy, że jesteśmy już w 2022 r., w okolicach tej trasy, chwilę przed nią, miałem takie coś, że nie będę się już oszukiwał, pójdę w inną stronę i postaram się zrealizować w jakiejś innej dyscyplinie. Z ogromną ochotą zagrałem jeszcze tę trasę. Zmotywowała mnie produkcja. To była moja największa trasa, produkcyjnie miało to rozmach i czułem, że chcę to zrobić. Chwilę przed tym wypuściłem utwór, który faktycznie określiłem jako mój ostatni utwór rapowy, czyli „Refren trochę jak Lana Del Rey”. To faktycznie miał być mój ostatni utwór rapowy. Przyznaję się, złamałem to słowo w przypadku „Futuramy”, którą napisałem od nowa. Nie miałem wyjścia, bo bardzo chciałem skumulować zainteresowanie wokół tego ostatniego koncertu, który w przypadku tamtej trasy obiecałem ludziom jako ten ostatni slot. Niestety niefortunnie dzieliły je trzy lata, ale czasami rzeczy wymagają większej ilości czasu. Niefortunne było to, że ciągle było zapowiadanie i przekładanie. Ten koncert był przekładany przez jakieś dwa lata i wydaje mi się, że to wygenerowało takie zainteresowanie.
Zagraliśmy tę trasę i w mojej głowie było takie wrażenie, że to jest ostatnia trasa, której przysługuje jeszcze ten jeden koncert jako Quebonafide. I zamykam to. Przy okazji trasy z Kizo złamałem to. Przyznaję, że miałem tam takie założenie trochę jak Robin Hood, czynnik był merkantylny – jadę, gram, cashuję postać Jakuba, bo skoro i tak miałem nic już nie robić i przerzucam się cały na inną dyscyplinę, to zawijam to wszystko. Nikogo to już nie zaboli. Jako Quebonafide odrzuciłem masę rzeczy, stwierdziłem, że trudno, ludzie się teraz trochę zdenerwują, ale wezmę tego Jakuba, zrobię parę rzeczy, skasuję za to trochę kwitu, spożytkuję go w czymś, co również dam ludziom. Zrobiłem to. To nie było dobrze zakomunikowane, więc słusznie dostałem lincz, że ile razy to zakończenie kariery. To był trochę cyniczny zabieg z mojej strony – przyznał Quebo.
Odwrócony Robin Hood przy trasie z Kizo zabrał biednym i dał bogatemu (sobie) i słusznie dostał za lincz za "ile razy to zakończenie kariery", więc normalne, że robi to kolejny raz :rotfl:
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14322
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

2rzyn pisze: 20 sie 2025, 16:33 Typ bedzie udawal martwego
nuda, juz to Duze Pe i Sentino zrobili przed nim
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

2rzyn pisze: 20 sie 2025, 17:06 pihu bedzie jadl łożyska na porodówce
jedzenie łożysk props
https://lukaszluczaj.pl/placentofagia-l ... -leczniczy
edenmar
Posty: 2257
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide

Post autor: edenmar »

oldschool pisze: 20 sie 2025, 17:18 Jako Quebonafide odrzuciłem masę rzeczy, stwierdziłem, że trudno, ludzie się teraz trochę zdenerwują, ale wezmę tego Jakuba, zrobię parę rzeczy, skasuję za to trochę kwitu, spożytkuję go w czymś, co również dam ludziom.
OSTATNI KONCERT* (NO, DWA KONCERTY, LUDZIE SIĘ TROCHĘ WKURWIĄ, ALE TRUDNO, TROCHĘ KWITU WPADNIE)

*jako Quebonafide, bo z Taconafide to nie ogłaszałem nigdzie chyba, że już nic nie zagramy razem? a jeśli nawet to tylko mój borderline, a trochę kwitu wpadnie hehe, specjalnie przecież nie zaprosiłem go na Narodowy i podsycamy plotki o jakimś konflikcie, żebyście gadali... taki chwyt marketingowy, nieźle to wykminiliśmy, co?
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1443
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Quebonafide

Post autor: xxxkawo »

Ja obstawiam, że pewnie chce przytryhardować i wbić diament w preorderze, więc gra z fanami na czas, albo tłocznia i podwykonawcy zajebani zamówieniami po sufit nie nadążają z produkcją, bo w życiu nie widzieli takich liczb. Ciekawe czym nas tym razem zaskoczy.
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
jotwupe
Zbanowany
Posty: 603
Rejestracja: 18 sie 2025, 17:28

Re: Quebonafide

Post autor: jotwupe »

Cokolwiek miałoby to nie być, to na pewno jest to jakaś zjebana akcja promocyjna tego najmniej interesującego rapera z jakim słuchałem wywiadów w życiu. Gość jest uosobieniem normictwa (? - nie wiem czy to dobre określenie, brakuje mi słowa). Quebo to jest taki typowy gość z wiedzą laika. Niby czymś się interesuje, ale sprzeda ci największy banał, będzie opowiadał ci żart który w środowisku robi już czwarte okrążenie, albo jakąś prawdę o Premier League sprzed 10 lat która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ja nie przypominam sobie ani jednego zdania tego gościa, które w jakikolwiek sposób by mnie ruszyło. Najbardziej oczywiste skojarzenia, które mogłaby mieć nawet twoja koleżanka w pracy której od czasu do czasu mignie przed oczami jakiś nagłówek.

Co zabawne, chyba nie ma lepszego podsumowania tej kariery niż jej flagowy numer, gdyby dodać przedrostek PRZE

*ale poprowadzić to wszystko w ten sposób też trzeba umieć, albo mieć farta
Mój styl życia to Piątkowo
Twój styl życia to chujowo


"Paluch nie żyje. Pierwszy raz pisze prasa
Nie znam, nie słuchałem. Hehe, haha!
Bardzo dobrze kurwa. Mniej jednego łaka
Sprzedał milion płyt? Hehe, haha!"
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 4837
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Quebonafide

Post autor: bronek »

No pewnie mialki i glupi ten quebo nie to co paluch co nie @jotwupe
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
1909
Posty: 1069
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Quebonafide

Post autor: 1909 »

jotwupe pisze: 20 sie 2025, 23:04 Co zabawne, chyba nie ma lepszego podsumowania tej kariery niż jej flagowy numer, gdyby dodać przedrostek PRZE
Przeuforia
Albo przecandy
(chodzi o przehype jakby co)
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Quebonafide

Post autor: marmolad_k2 »

PrzeBUBBLETEA
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1443
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Quebonafide

Post autor: xxxkawo »

jotwupe pisze: 20 sie 2025, 23:04 Cokolwiek miałoby to nie być
To już musi być Galaktyka
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10135
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Quebonafide

Post autor: scam_sakawa »

AVE BOR

ale props bortwick, zgadzam się w pełni z opisem Quebonafide
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17464
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

jotwupe pisze: 20 sie 2025, 23:04 Quebo to jest taki typowy gość z wiedzą laika. Niby czymś się interesuje, ale sprzeda ci największy banał, będzie opowiadał ci żart który w środowisku robi już czwarte okrążenie, albo jakąś prawdę o Premier League sprzed 10 lat która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ja nie przypominam sobie ani jednego zdania tego gościa, które w jakikolwiek sposób by mnie ruszyło. Najbardziej oczywiste skojarzenia, które mogłaby mieć nawet twoja koleżanka w pracy której od czasu do czasu mignie przed oczami jakiś nagłówek.
Idealnie opisane :bowdown:
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Sivestro
Posty: 1182
Rejestracja: 11 mar 2025, 14:56

Re: Quebonafide

Post autor: Sivestro »

Niby tak, ale są z nim tylko dwa poważne dłuższe wywiady w necie więc no
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16721
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Quebonafide

Post autor: ART »

jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Sivestro
Posty: 1182
Rejestracja: 11 mar 2025, 14:56

Re: Quebonafide

Post autor: Sivestro »

Poza tym co do normictwa Quebo to mam dowód że rapowym normikiem nie jest



Gość w kanale zero w wywiadzie z pamięci przewinął 12 pierwszych wersów tego, bo sobie spontanicznie przypomniał jak tworzyli najlepszego rapera :joint: żeby pamiętać takie klasyczki trzeba wiedzę mieć
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17464
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

Co ty pierdolisz, takie rzeczy to można stwierdzić najwyżej po znajomości Roberta M
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 4837
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Quebonafide

Post autor: bronek »

ART pisze: 21 sie 2025, 0:07
Fajny refrenik i fafjny kawalek, daje lajka i subika mam nadzieje ze nie wyda na glupoty
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
ODPOWIEDZ