Strona 133 z 158

Re: Wini - rozmowy

: 27 lip 2024, 12:29
autor: jajca
Ale lygrysa to by trzeba było siłą fizyczną, bo zaden kwit go nie zmotywuje do podjęcia jakiegokolwiek wysiłku

Re: Wini - rozmowy

: 28 lip 2024, 9:20
autor: lygrys
ile teraz wazy Wini?

Re: Wini - rozmowy

: 29 lip 2024, 21:45
autor: NEGRO
@lygrys cholera wie, ale zjechał dosyć mocno chyba.

Re: Wini - rozmowy

: 29 lip 2024, 23:22
autor: emcess
zaraz będzie ważył mniej niż ty, lepiej sie wez za cwiczenia

Re: Wini - rozmowy

: 29 lip 2024, 23:41
autor: fifi
czekam na odcinek z odchudzania winiego z lygrysem jak napierdalają 50k kroków po dworcu

Re: Wini - rozmowy

: 30 lip 2024, 9:26
autor: ART
fifi pisze: 29 lip 2024, 23:41 czekam na odcinek z odchudzania winiego z lygrysem jak napierdalają 50k kroków po dworcu
a na koniec odcinka +5kg
poza tym nabijanie krokow lygrysa nie przeszloby na youtube bo tam banuja tresci pornograficzne typu masturbacja

Re: Wini - rozmowy

: 10 sie 2024, 20:47
autor: wujot


co za pojebana akcja

Re: Wini - rozmowy

: 10 sie 2024, 21:01
autor: 2do5
niezły tryhard

Re: Wini - rozmowy

: 10 sie 2024, 21:05
autor: Prez
Co to kurwa ma być

Re: Wini - rozmowy

: 10 sie 2024, 21:06
autor: KamilNO
żArT

Re: Wini - rozmowy

: 10 sie 2024, 21:07
autor: Kokor
ale żenada

Re: Wini - rozmowy

: 10 sie 2024, 23:04
autor: typ
przestał ćpać i wpierdalać i efekty są jakie widać...

Re: Wini - rozmowy

: 24 sie 2024, 20:08
autor: 2ps__
kaczy proceder na zawsze jlb na propsie, rozsądny, dorosły facet a wini wygląda i się zachowuje jakby podwójną dawkę neuroleptyków musiał z jakiegoś powodu zażyć przed rozmową z panem markiem, zawsze jak ktoś mówi bo w polsce to/polacy tak to wini się zapluwa i kurwa krzyczy że to nie tylko polacy kazda nacja ma swoje przywary!!!!!!!, tymczasem kaczy proceder na zawsze jlb normalnie dostał dyspensę na kurwienie na polakow przez pół odcinka i git nic się nie stało można

Re: Wini - rozmowy

: 24 sie 2024, 20:12
autor: jajca
Bo jakby się wini cos pultal, albo chociaż się nie zgadzał, to przeciez kaczy by go po prostu zastrzelił

Re: Wini - rozmowy

: 24 sie 2024, 23:57
autor: Pvsio
warto pamietac ze jedynym grozniejszym od kaczego raperem w polsce jest janusz walczuk wiec wini tym razem musual hamowac bajere

Re: Wini - rozmowy

: 26 sie 2024, 19:59
autor: VBSW
Ale dalibyście link
Spoiler

Re: Wini - rozmowy

: 18 wrz 2024, 20:03
autor: 2do5
pewnie jutro obejrzę ale nie powiem, wziął z zaskoczenia tym gościem :cool:

Re: Wini - rozmowy

: 18 wrz 2024, 20:24
autor: Czak
odpaliłem w dwóch losowych momentach i niezłe ciary żenady

Re: Wini - rozmowy

: 18 wrz 2024, 20:32
autor: Karko_Nape
Bo Alchemist przyjechał ze swoją spiętą amerykańską dupą, a Wini jest swojski jak swojska jest Polska. Lepiej by było jakby usiadł na spokojnie przy stole a nie za kólkiem. Zakładam się że lepiej by to wyglądało.

Re: Wini - rozmowy

: 18 wrz 2024, 23:21
autor: d3nt
WŁĄCZYŁEM W LOSOWYM MOMENCIE XD

JAPIERDOLE ALE TEN WINI TO JEST JEBANY KASZTAN, OSZUKUJE TYPA ŻE WIDZIAŁ ŁOSIA, TEN MU MÓWI WEŹ NIE WAL W CHUJA BO WIDZE ŻE KŁAMIESZ TEN MU MÓWI “NIE NO WIDZIAEM WIDZIAEM” PO CZYM SIĘ PYTA ALCHEMISTA CZY WIDZIAŁ ŻUBRA, TEN DO NIEGO WEŹ GRUBASIE PIERDOLONY NIE ZMIENIAJ TEMATU BO WIDZE ZE KŁAMIESZ, NIE WIDZIAŁEŚ NIGDY W ZYCIU ŁOSIA NA CO WINI MARSZCZY PIZDE JAK FRAJER NA KOMENDZIE I SIĘ PRZYZNAJE ŻE W SUMIE TERAZ JAK TAK MYŚLI TO JEDNAK NIGDY ŁOSIA NIE WIDZIAŁ :lol: