Strona 131 z 152

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 20:04
autor: CL500
mql pisze: 21 cze 2026, 18:42 Wyspach Świętego Tomasza i Księżyca
Ja w sumie do dzisiaj całe życie myślałem, że tam faktycznie jest księżyca :lol:

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 20:22
autor: xxxkawo
CL500 pisze: 21 cze 2026, 20:04
mql pisze: 21 cze 2026, 18:42 Wyspach Świętego Tomasza i Księżyca
Ja w sumie do dzisiaj całe życie myślałem, że tam faktycznie jest księżyca :lol:
+1

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:02
autor: potter
Sell a makers? Co to za piłkarz

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:04
autor: Kalom
papa lukeke

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:16
autor: TdW
Belgia lamusy jak zawsze

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:20
autor: eddy_wata
Dawac ich persowie

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:22
autor: sebring
jakis kurwa nephilim pojebany ten Beiranvand

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:25
autor: potter
Pięknie :bowdown:

Ale wymyślili

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:25
autor: horrypaz
ale pograli skurwysyny :bowdown: :bowdown:

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:25
autor: Kalom
do domu cweluchy

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:25
autor: jacek
pograne

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:25
autor: kid
tak sie robi to

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:25
autor: 2do5
Haha, Iran propsy w chuj

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:25
autor: potter
Spalony?

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:26
autor: Globe
czerwony balonik pęka :bowdown:

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:26
autor: gonny_trebor
powtórka z holandii z argentyną ale i tak ładnie

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:26
autor: Parlae
Chyba spalony tam był.

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:26
autor: eddy_wata
Perscy akademicy wyliczyli pieknie, jebac belgow

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:26
autor: kid
huj chyba spalili

Re: Livescore Mundial 2026

: 21 cze 2026, 21:26
autor: travis1
Wout Weghorst tylko że Irański
zajebista robota :bowdown: