Strona 14 z 14

Re: ejmatt

: 23 cze 2026, 14:24
autor: v3sp347ine
@Jose To co? Jakiś wywiad z mattem da radę sklecić?

PS. żebyście mi dupy nie truli, numer w tym tygodniu
PPS: DALOTTYKURWO

Re: ejmatt

: 23 cze 2026, 15:07
autor: Jose
Ty no ja już kiedyś podbijałem, umawialiśmy się chyba ze dwa razy, ludzie z forum podrzucili mi kiedyś potężny plik i niesamowicie dobrze zriserczowanymi pytaniami (dalej to mam) i kończyło się na nieodpisywaniu, nie chce mi się znowu w to babrać

Re: ejmatt

: 23 cze 2026, 15:23
autor: v3sp347ine
Wrócił do aktywności i do jakiegoś tam życia, chęć znowu wyraził. Mogę go dopytać na dniach. Chcąc nie chcąc, jego podejścia do masy rzeczy nie da się zmienić.

Re: ejmatt

: 23 cze 2026, 17:45
autor: eddy_wata
jose błagaj wielkiego pana rapera, zeby z toba zrobil wywiad
serio to nie, W z nim

Re: ejmatt

: 23 cze 2026, 18:36
autor: v3sp347ine
Są gorsi ludzie niż imiennik hozego. Jak pisałem, ja wszystko załatwiłem z nim bezproblemowo, gdy już się odezwał. On sam też wyraził chęć gadania. Także to już kwestia prowadzącego czy chce podchodzić kolejny raz :what:

Re: ejmatt

: 23 cze 2026, 18:40
autor: Maisels
Pamiętam jak razem z Mateusz F ( aka reuploader menago) zbieraliśmy pytania na ten wywiad i pan ejmatt się nie wywiązał . Może łeb się ogarnie i weźmie konsekwentnie życie za wszarz zamiast zjarany płakać nad stara miłością , zgorzkniałym podejściem do kariery której sam podkłada nogi jak pizda.

Re: ejmatt

: 23 cze 2026, 18:50
autor: v3sp347ine
Ogarnięcie życia to jedno, na nowym numerze też jest wspominka o starej miłości. :dunno: Podesłałem mu od chuja bitów, wiem że nowe rzeczy na nich są nagrane, a czy puści to tylko on wie xD No, ale on akurat jest typowym przypadkiem, który nadaje się na terapię.