@Jose To co? Jakiś wywiad z mattem da radę sklecić?
PS. żebyście mi dupy nie truli, numer w tym tygodniu
PPS: DALOTTYKURWO
ejmatt
- v3sp347ine
- Posty: 66
- Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33
Re: ejmatt
Jezus Maria, styl jak krezus
Re: ejmatt
Ty no ja już kiedyś podbijałem, umawialiśmy się chyba ze dwa razy, ludzie z forum podrzucili mi kiedyś potężny plik i niesamowicie dobrze zriserczowanymi pytaniami (dalej to mam) i kończyło się na nieodpisywaniu, nie chce mi się znowu w to babrać
- v3sp347ine
- Posty: 66
- Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33
Re: ejmatt
Wrócił do aktywności i do jakiegoś tam życia, chęć znowu wyraził. Mogę go dopytać na dniach. Chcąc nie chcąc, jego podejścia do masy rzeczy nie da się zmienić.
Jezus Maria, styl jak krezus
Re: ejmatt
jose błagaj wielkiego pana rapera, zeby z toba zrobil wywiad
serio to nie, W z nim
serio to nie, W z nim
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
- v3sp347ine
- Posty: 66
- Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33
Re: ejmatt
Są gorsi ludzie niż imiennik hozego. Jak pisałem, ja wszystko załatwiłem z nim bezproblemowo, gdy już się odezwał. On sam też wyraził chęć gadania. Także to już kwestia prowadzącego czy chce podchodzić kolejny raz 
Jezus Maria, styl jak krezus
Re: ejmatt
Pamiętam jak razem z Mateusz F ( aka reuploader menago) zbieraliśmy pytania na ten wywiad i pan ejmatt się nie wywiązał . Może łeb się ogarnie i weźmie konsekwentnie życie za wszarz zamiast zjarany płakać nad stara miłością , zgorzkniałym podejściem do kariery której sam podkłada nogi jak pizda.
- v3sp347ine
- Posty: 66
- Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33
Re: ejmatt
Ogarnięcie życia to jedno, na nowym numerze też jest wspominka o starej miłości.
Podesłałem mu od chuja bitów, wiem że nowe rzeczy na nich są nagrane, a czy puści to tylko on wie xD No, ale on akurat jest typowym przypadkiem, który nadaje się na terapię.
Jezus Maria, styl jak krezus
.jpg)

