ejmatt

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 66
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: ejmatt

Post autor: v3sp347ine »

@Jose To co? Jakiś wywiad z mattem da radę sklecić?

PS. żebyście mi dupy nie truli, numer w tym tygodniu
PPS: DALOTTYKURWO
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: ejmatt

Post autor: Jose »

Ty no ja już kiedyś podbijałem, umawialiśmy się chyba ze dwa razy, ludzie z forum podrzucili mi kiedyś potężny plik i niesamowicie dobrze zriserczowanymi pytaniami (dalej to mam) i kończyło się na nieodpisywaniu, nie chce mi się znowu w to babrać
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 66
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: ejmatt

Post autor: v3sp347ine »

Wrócił do aktywności i do jakiegoś tam życia, chęć znowu wyraził. Mogę go dopytać na dniach. Chcąc nie chcąc, jego podejścia do masy rzeczy nie da się zmienić.
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18811
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: ejmatt

Post autor: eddy_wata »

jose błagaj wielkiego pana rapera, zeby z toba zrobil wywiad
serio to nie, W z nim
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 66
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: ejmatt

Post autor: v3sp347ine »

Są gorsi ludzie niż imiennik hozego. Jak pisałem, ja wszystko załatwiłem z nim bezproblemowo, gdy już się odezwał. On sam też wyraził chęć gadania. Także to już kwestia prowadzącego czy chce podchodzić kolejny raz :what:
Jezus Maria, styl jak krezus
Maisels
Posty: 51
Rejestracja: 26 lip 2025, 21:05

Re: ejmatt

Post autor: Maisels »

Pamiętam jak razem z Mateusz F ( aka reuploader menago) zbieraliśmy pytania na ten wywiad i pan ejmatt się nie wywiązał . Może łeb się ogarnie i weźmie konsekwentnie życie za wszarz zamiast zjarany płakać nad stara miłością , zgorzkniałym podejściem do kariery której sam podkłada nogi jak pizda.
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 66
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: ejmatt

Post autor: v3sp347ine »

Ogarnięcie życia to jedno, na nowym numerze też jest wspominka o starej miłości. :dunno: Podesłałem mu od chuja bitów, wiem że nowe rzeczy na nich są nagrane, a czy puści to tylko on wie xD No, ale on akurat jest typowym przypadkiem, który nadaje się na terapię.
Jezus Maria, styl jak krezus
ODPOWIEDZ