Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.
Moderatorzy: Jose , oldschool
kaczuholek
Posty: 219 Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22
Post
autor: kaczuholek » wczoraj, 22:30
Rupert pisze: ↑ wczoraj, 16:42
Siema ja będę z klefedronem jakby ktoś reflektowal
Przekonał!
a nawet jak nie, to ja i tak jako fan takich losowych inicjatyw, nieironicznie będę obecny.
kaczuholek
Jasek
Posty: 4199 Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22
Post
autor: Jasek » wczoraj, 23:05
firma pisze: ↑ wczoraj, 21:57
georgefloyd pisze: ↑ wczoraj, 21:29
Nie mieszkam w Polsce. Mam jakieś 8k km więc ciężko zrobić taki transfer. Bawcie się chłopaki.
połączysz się zdalnie przez kamerke
VIDEO
cztery żubry i dwie kurwy
Jasek
DoubleB
Posty: 9393 Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze
Post
autor: DoubleB » dzisiaj, 2:07
bylerymdorymu pisze: ↑ wczoraj, 11:57
Prośba, nie prowokujcie przez najbliższe 7h na tym wątku
hype ci nakręcam tym przekomarzaniem
DoubleB
FruitOffTheWall
Posty: 9410 Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Post
autor: FruitOffTheWall » dzisiaj, 11:27
swn przyczynił sie do promocji wydarzenia, postem w temacie pomocy dla sokoła. Jego avatar czyli też twój avatar Krzysiek, jest teraz np na Beka z Rapsów. Wnoszę o podwyżkę dla SWNa za bycie w meju!!!!
FruitOffTheWall
bylerymdorymu
Posty: 150 Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20
Post
autor: bylerymdorymu » dzisiaj, 12:49
Tak, hype jest kluczowy:
VIDEO
Pierwszy take, napisałem i nawinąłem od razu nie mam czasu na więcej
bylerymdorymu
FruitOffTheWall
Posty: 9410 Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Post
autor: FruitOffTheWall » dzisiaj, 13:35
Taki jeden krzysiek dalej jeden zajebisty wers na dziesięć, masz flow jak eis trochę Krzychu
FruitOffTheWall
marmolad_k2
Posty: 6726 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » dzisiaj, 13:39
Zajebiste, już wiemy, gdzie jest Eis
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
igorzastyy
Posty: 2507 Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Post
autor: igorzastyy » dzisiaj, 13:57
To się ma w DNA, Krzychu musi być spokrewniony z Eisem
igorzastyy
firma
Posty: 466 Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów
Post
autor: firma » dzisiaj, 14:05
mysle ze krzychu jest jak mokujin z tekkena i dzieki swojej aplikacji rownie dobrze moglby nawinac jak kazdy inny raper
firma
bylerymdorymu
Posty: 150 Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20
Post
autor: bylerymdorymu » dzisiaj, 14:08
igorzastyy pisze: ↑ dzisiaj, 13:57
To się ma w DNA, Krzychu musi być spokrewniony z Eisem
byłem już kuzynem smarka, teraz krewnym eisa, ewidentnie mam dobry rap we krwi
bylerymdorymu
marmolad_k2
Posty: 6726 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » dzisiaj, 14:09
Jak Ostry na saturatorze
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
CeHaTeHaCe
Posty: 591 Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
Lokalizacja: bez refrenu
Post
autor: CeHaTeHaCe » dzisiaj, 14:19
wycofuję wszystkie szydery, nigdy więcej nie zwątpię
Junior
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
CeHaTeHaCe
Jose
Brak Kultury
Posty: 9397 Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49
Post
autor: Jose » dzisiaj, 14:34
Rrrrrrah
Jose
marmolad_k2
Posty: 6726 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » 19 min temu
A ile ziomeczków z forumka zawitało?
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
marmolad_k2
Posty: 6726 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » 16 min temu
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2