Livescore Mundial 2022
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Livescore Mundial 2022
jak znam życie to niemcy dzisiaj nawet mogą wpierdol zebrać, ale na farcie wyjdą z grupy, w 1/8 przepchną farfoclem maroko, w 1/4 portugalię, która leją zawsze i cyk strefa medalowa
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Re: Livescore Mundial 2022
Oby obie odpadły więc dawać Niemcy tutaj win
Re: Livescore Mundial 2022
no nie wiem czy granie busquetsem na srodku na Bayern NIemcy to dobry pomysl panie Lucho
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Livescore Mundial 2022
Ajajajaj kurwa blisko
Re: Livescore Mundial 2022
Olmo jest tam najlepszy, ale Nojer props
Re: Livescore Mundial 2022
Oby niemcy jak najwyżej w pizde
Re: Livescore Mundial 2022
a Neuer czasem właśnie nie hujowo obronił? chciał przenieść nad poprzeczką, a przeszła mu po rękawicy i omal sobie nie wjebał
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Re: Livescore Mundial 2022
przeciez mial 0,2s czasu na reakcje
Re: Livescore Mundial 2022
nie no Gnabry tam zupełnie nie pilnował linii spalonego, beka z typa
Re: Livescore Mundial 2022
to, to
oni to uwielbią, oni to robią, oni to lubią
Re: Livescore Mundial 2022
ej ten musiala to serio taki wonderkid? wyglada jak random przy pedrimgavim co sadzicie
Ostatnio zmieniony 27 lis 2022, 20:24 przez pardon, łącznie zmieniany 1 raz.
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25











