Strona 128 z 278

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 13 sty 2021, 15:02
autor: Rozpierdalator
Nie wiem czy lubisz wyścigi ale Project Gotham Racing 4 to jest turbo rozpierdol :oops:

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 sty 2021, 3:42
autor: Groszek
Ubisoft robi RPG w universum star wars, zabierają się za to twórcy the division wiec raczej wiadomo jak to będzie wyglądać

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 sty 2021, 6:38
autor: fromage
jebac ubisoft bo chyba ich ci tamci ci zli EA przjeli i kiedys bylo teraz nie ma, ale tak szczerze to polecanko na ps4 bo mozna linuxa odpalic i steama tez i co kurwa w csa grasz na [;ejaku, i psx/2/3 emulatory tez sa i nintendo64 i te inne segi tez sa i wiesz niby czarna czworka plejak ale duzo moze narobic ja tylko z pajratbeja sciagalem kiedys chyba na 3.55 ale nawet i z teraz firmware mozesz swoja kurwa konsole w linuxa zrobic czyli co postujesz na forumku a w miedzy czasie super mario ten stary ale dajesz se drum n base i lecisz

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 sty 2021, 16:44
autor: oyche
battlefront 2 za darmo ponoc

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 sty 2021, 16:58
autor: Megidox
Ja rozumiem że w okresie premier był problem z konsolami, rozumiem mikołajki święta itd no ale zeby miesiac po premierze nie dalo sie w zadnym sklepie stacjonarnym (media ex./markt/euro/xcom itd) nie bylo XSX to jest :censored:
Może mi ktoś wytłumaczyć wtf i kiedy mozna spodziewac sie ogarniecia tej sytuacji

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 sty 2021, 18:40
autor: Lidwin
X360 Ninja Gaiden, Metal Gear Rising, Devil may cry 4, Dante inferno, Dirt3, Dragon Ball burst limit

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 16 sty 2021, 15:16
autor: FruitOffTheWall
ale bym pograł w hotline miami japierdoleee daj ktośj jakis dowland pls

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 16 sty 2021, 16:33
autor: DeDoK
kup a nie bys kradl

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 19 sty 2021, 1:21
autor: quasimoto
Ukończyłem Resident Evil VII na VR. Dwa razy krzyknąłem, bo w sumie nie spodziewałem się wyglądu potwora, a drugi raz fabularnie. Grałem 10h bez podpowiedzi i za każdym razem albo zjarany albo pijany, stąd tak długo. Oczywiście polecam, bardzo zgrabna i klimatyczna gra.

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 19 sty 2021, 4:50
autor: fromage
ty no nie wiem ja ((kradne)) odkad dowiedzialem sie ze jest czat na interii i ze 128kbps to elo i masz takiego misiaka beara share ware albo inna pomaramczyne cytryne lajma wera twoja dziowoja sie co? poniewiera...
ja rozumiem ze jest generacja z x y i kurwa abc i znam ziomka co mu dali 2k euro grzywny w niemczech bo sciagal z torenta i teraz tylko megaupload leci a spoko chlopak taki alberto tylko ze najpierw da zolwika i sie jeszcze spyta jaki masz deck w hartstounSIE, teraz wchuj eMOLATorow jest i to jest fajne, jak jeszcze w szkole bylem to kurwa dal mi kolega trojeczke no i co? robimy wyczieczke i to bardzo wszystko ladnie szlo tzn wrzucasz usb za pare/nascie minut jest restart a pozniej z ETHERNET (ja myslalem ze on tylko dla na i/neta) se podlaczasz i zgrywasz se kurwa co tam jest na pajratbaju, polecam brac piontke jak pjentak co lal browara na b.r.o. kiedy wyjda bo jesli nie masz zamiaru grac na neta a se z hehe chlopakami kolegami na browara jeszcze sie jakies 2.50zl obstawia co mecz to wtedy jazda bo na chuj placic nie wiem no ale u 1.75/4 zaplaty na gre? hehe pojebalo? a no i ten co miu przerabialem to gra w atletykach czy tam innych bilobao madrytach

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 19 sty 2021, 15:14
autor: genocidegeneral
huhu, hitman nowy jakie oceny otrzymuje, wersja pc średnia 88

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 26 sty 2021, 10:25
autor: quasimoto
Ojoj wjeżdża dzisiaj grudniowy loot :joint: dostaliście też, kto zamawiał ps5?

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 26 sty 2021, 11:48
autor: ksiazenieporzadek
mój kumpel dostał godzinę temu zamawianą w grudniu z media expert

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 26 sty 2021, 13:18
autor: oldschool
Mi się już PS5 znudziło :lol:

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 26 sty 2021, 16:13
autor: pietrax
To oddaj

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 26 sty 2021, 16:16
autor: RW0
serio jak ktoś zamówił konsole w grudniu to dostaje ją dopiero dzisiaj? :D


ps kupując konsole w bundlach z jakimis tv, padami itp. dostaje się ją od ręki? czy na magazynie będą czekać na konsole żeby ją dokompletować? np. https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/kon ... EVqq_IUMsI

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 26 sty 2021, 16:35
autor: Kamil
No mi ma dzisiaj przyjść po 19, a o 21 na nockę lece to jedynie zdążę odpalić i włączyć pobieranie Gierek, oby mi sleep mode nie zwiesił konsoli :lol:

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 26 sty 2021, 17:19
autor: quasimoto
No też już mam i zastanawiam się, czy sprzedawać, jak niby Sony ma do końca roku najebać 18 mln PS5.

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 26 sty 2021, 22:30
autor: FÜRDIEGANG
Jezu, pogralem 30 minut w BFV kampanie i dawno nie widzialem tak niedojebanej strzelanki XD

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 26 sty 2021, 22:36
autor: kapec
No ciężko spodziewać się fajerwerków w singlu w grze, która prawie w całości jest nastawiona na multi.

Mimo wszystko, jak możesz to opisz wrażenia i dlaczego Ci się nie podoba. Na necie trochę postrzelałem i bawiłem się całkiem nieźle, singla póki co nie odpalałem, więc przestrzeż mnie dlaczego taka chujnia, byle nie jak w temacie o Borderlands3.
FÜRDIEGANG pisze: 20 sty 2021, 19:39
Blazfm pisze: 20 sty 2021, 15:09
FÜRDIEGANG pisze: 19 sty 2021, 21:42 b3 to gowno jebane jbc.
Czemu
bo hujowa jest, co ja mam ci powiedziec wiecej.