sekretny level z 1994 jest kurwa trudny. Ale zajebiste smaczki tu są, jak schody zrobione z kart pamięci do PSX
Dodano po 6 minutach 9 sekundach:
To jednak jest po prostu ostatni etap gry, który był ukryty i nie widać go na mapce, polecam
Osobne ukłony dla końcówki poziomu gdzie trzeba skakać nad przeszkodami, które są imionami i nazwiskami twórców gry
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 20 gru 2020, 12:40
autor: quasimoto
No i popsułeś mi niespodziankę!
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 20 gru 2020, 12:47
autor: MalinowyJogurt
@quasimoto Przepraszam, dopiero spoiler dodałem
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 20 gru 2020, 12:52
autor: quasimoto
Zdarza się, kiedyś kolega mi popsuł niespodziankę z filmem "Logan"
Spoiler
Pytam go :
- Oglądałeś film "Logan"?
- A, to ten co na końcu umiera?
- O ty kurwo!
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 20 gru 2020, 15:06
autor: MalinowyJogurt
Platynka wleciała i super, moja pierwsza w życiu, bo nigdy nie bawiłem się w te trofea, a tutaj to sama przyjemność
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 20 gru 2020, 19:34
autor: Cz4rny1337
Ja tez wbiłem pierwsza platynę właśnie w astrobot, przekozacki jest, aż bym na VR ograł pierwsza cześć gdybym miał okulary i nie miał mdłości od vr xD
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 20 gru 2020, 19:36
autor: ksiazenieporzadek
ja swoją pierwszą (i jedyną xD) w spidermanie wbiłem
chyba kupię skoro chwalicie
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 20 gru 2020, 19:38
autor: Cz4rny1337
To tylko na ps5 bo mówimy astrobot playroom i tam jest za darmo na każdej konsoli na ps4 jest gra na vr i tez zbiera dobra recenzje
To ma bardzo prosta platynę, w spidermanie tez byłem blisko bo po prostu przyjemne jest podróżowanie od punktu do punktu
Ziomy, jest jakaś opcja na tańsze konto ps +? Widzę, że nawet te darmowe konta na 14 dni na allegro już po 10zł latają.
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 23 gru 2020, 11:16
autor: #1
To chujnia jest bo chyba nie łącza się gry między kontami ale pewny nie jestem. Ja zawsze na jakimś eneba szukam kodów. Często 150 170zl
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 23 gru 2020, 11:27
autor: kr0pka
Tzn gry można dzielić między kontami w playstation, jeśli ustawimy konto jako główne. PS + też się tak dzieliło ale w zeszłym roku kupiłem fifkę na pół z ziomkiem i o ile gra działała do końca, tak ps+ wywaliło w połowie roku .
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 23 gru 2020, 11:42
autor: #1
Ja mam na myśli że przypisane gry z miesiąca zeszłego nie będą działać na kolejnym miesięcznym koncie z grami przyszłego miesiąca. Mam nadzieję że można w miarę zrozumieć o co chodzi xd
Oczywiście jeśli chodzi o konta na miesiąc
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 23 gru 2020, 12:04
autor: kr0pka
To wiem. Nie chodzi mi jednak o gry z ps+ tylko o możliwość gry online.
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 23 gru 2020, 14:28
autor: #1
Jak dasz konto z plusem jako główne to raczej bez problemu
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 23 gru 2020, 14:30
autor: MalinowyJogurt
Znajdź kogoś z kim kupisz plusa na pół. Jedna osoba będzie grała we wszystko na koncie z plusem, a druga aktywuje konto z plusem jako podstawowe na swojej konsoli, ale będzie grała na swoim.
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 23 gru 2020, 18:55
autor: Cz4rny1337
i wtedy plus przy zakupie w jakims eneba czy innym wyjdzie na glowe 70 zl rocznie, co za tym idzie 5,833 miesiecznie :|
i mozesz zagrac w te 2 czy 3 gry rocznie co Ci przypasuja
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 23 gru 2020, 23:24
autor: con shonery
ależ piękne kombinacje machinacje
bez ironii, gdyby nie luki prawne/piractwo, nie miałbym takich możliwości zafascynowania się najpiękniejszym medium jakim są gry