Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

MalinowyJogurt

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MalinowyJogurt »

Astrobot -
Spoiler
sekretny level z 1994 jest kurwa trudny. Ale zajebiste smaczki tu są, jak schody zrobione z kart pamięci do PSX :bowdown:

Dodano po 6 minutach 9 sekundach:
To jednak jest po prostu ostatni etap gry, który był ukryty i nie widać go na mapce, polecam

Osobne ukłony dla końcówki poziomu gdzie trzeba skakać nad przeszkodami, które są imionami i nazwiskami twórców gry :bowdown:
Ostatnio zmieniony 20 gru 2020, 12:47 przez MalinowyJogurt, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 524
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: quasimoto »

No i popsułeś mi niespodziankę!
MalinowyJogurt

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MalinowyJogurt »

@quasimoto Przepraszam, dopiero spoiler dodałem :(
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 524
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: quasimoto »

Zdarza się, kiedyś kolega mi popsuł niespodziankę z filmem "Logan"
Spoiler
Pytam go :
- Oglądałeś film "Logan"?
- A, to ten co na końcu umiera?
- O ty kurwo!
MalinowyJogurt

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MalinowyJogurt »

Platynka wleciała i super, moja pierwsza w życiu, bo nigdy nie bawiłem się w te trofea, a tutaj to sama przyjemność
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11257
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Ja tez wbiłem pierwsza platynę właśnie w astrobot, przekozacki jest, aż bym na VR ograł pierwsza cześć gdybym miał okulary i nie miał mdłości od vr xD
Ostatnio zmieniony 20 gru 2020, 19:37 przez Cz4rny1337, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja swoją pierwszą (i jedyną xD) w spidermanie wbiłem

chyba kupię skoro chwalicie
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11257
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

To tylko na ps5 bo mówimy astrobot playroom i tam jest za darmo na każdej konsoli na ps4 jest gra na vr i tez zbiera dobra recenzje

To ma bardzo prosta platynę, w spidermanie tez byłem blisko bo po prostu przyjemne jest podróżowanie od punktu do punktu
Obrazek
Orzel
Posty: 39
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Orzel »

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11257
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

normalnie, bierz z 5 na resell poki sa
Obrazek
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 6997
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kr0pka »

Ziomy, jest jakaś opcja na tańsze konto ps +? Widzę, że nawet te darmowe konta na 14 dni na allegro już po 10zł latają.
nic na potem
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1424
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

To chujnia jest bo chyba nie łącza się gry między kontami ale pewny nie jestem. Ja zawsze na jakimś eneba szukam kodów. Często 150 170zl
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 6997
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kr0pka »

Tzn gry można dzielić między kontami w playstation, jeśli ustawimy konto jako główne. PS + też się tak dzieliło ale w zeszłym roku kupiłem fifkę na pół z ziomkiem i o ile gra działała do końca, tak ps+ wywaliło w połowie roku :dunno: .
nic na potem
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1424
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Ja mam na myśli że przypisane gry z miesiąca zeszłego nie będą działać na kolejnym miesięcznym koncie z grami przyszłego miesiąca. Mam nadzieję że można w miarę zrozumieć o co chodzi xd

Oczywiście jeśli chodzi o konta na miesiąc
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 6997
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kr0pka »

To wiem. Nie chodzi mi jednak o gry z ps+ tylko o możliwość gry online.
nic na potem
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1424
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Jak dasz konto z plusem jako główne to raczej bez problemu
^ kogo to chuj obchodzi?
MalinowyJogurt

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MalinowyJogurt »

Znajdź kogoś z kim kupisz plusa na pół. Jedna osoba będzie grała we wszystko na koncie z plusem, a druga aktywuje konto z plusem jako podstawowe na swojej konsoli, ale będzie grała na swoim.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11257
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

i wtedy plus przy zakupie w jakims eneba czy innym wyjdzie na glowe 70 zl rocznie, co za tym idzie 5,833 miesiecznie :|

i mozesz zagrac w te 2 czy 3 gry rocznie co Ci przypasuja
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 6008
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

ależ piękne kombinacje machinacje

bez ironii, gdyby nie luki prawne/piractwo, nie miałbym takich możliwości zafascynowania się najpiękniejszym medium jakim są gry
ODPOWIEDZ