Strona 125 z 140
Re: Siłownia
: 15 paź 2024, 21:46
autor: Luxair
Zacząłem znowu chodzić na basen i czuć dobrze człowiek! - tylko sobie wkręcam że mogę grzybicę złapać
No i pytanie - jaka profilaktyka poza dokładnym wycieraniem stóp - sypać talkiem? Psikać jakimś sprayem? Czy po prostu wybić sobie z głowy tę hipochondrię
Re: Siłownia
: 15 paź 2024, 21:50
autor: d3nt
Nie żartuję mówię poważnie, możesz sobie nasikać na stopy pod prysznicem jak się nie brzydzisz to stara sztuczka zapaśnicza
Jak nie wierzysz to w internetach pewnie znajdziesz info o tym
Re: Siłownia
: 15 paź 2024, 22:00
autor: Luxair
Prysznice na basenach są wspólne niestety

Re: Siłownia
: 15 paź 2024, 22:03
autor: eddy_wata
To prawda mocznik najlepszy, tego nikt nie sprawdza
Re: Siłownia
: 03 lis 2024, 20:53
autor: kr0pka
Sportowcy potrzebuje pomocy z wyborem słuchawek na siłownie czy też rower. Kupiłem airpodsy pro ale lekko głową potrząsnę i wypadają. Mają super dźwięk, elegancko się przez nie rozmawia i świetnie wygłuszają ale co z tego, skoro nie nadają się do sportu.
Myślę o dokanałowych i chyba najlepiej z zausznikami, które na stałe będą je trzymać na miejscu. Możecie wrzucić coś, co będzie fajnie grało i będzie miało pierdolnięcie w sile dźwięku odpowiednie? Myślę, że mogę wydać na nie koło 500 zł.
Re: Siłownia
: 04 lis 2024, 15:37
autor: imo
Luxair pisze: ↑15 paź 2024, 22:00
Prysznice na basenach są wspólne niestety
jeszcze lepiej, może Ci ktoś inny nasikać
Re: Siłownia
: 04 lis 2024, 15:41
autor: Luxair
<adlib Kaza Bałagane>Pśśś pśśś pśśś
Re: Siłownia
: 08 lis 2024, 11:19
autor: checollada
jakiej firmy i jakie paski albo coś innego na siłownie kupić? ostatnio zaczął występować u mnie problem z puszczającym chwytem i straszną pompą przedramion
czy takie coś
https://www.climaqx.com/ultra-grips/cli ... d_source=1 jest warte rozważenia i swojej ceny, czy np. jakieś losowe paski za 5 euro z amazona dadzą mi to samo?
Re: Siłownia
: 08 lis 2024, 12:31
autor: strobe
Re: Siłownia
: 08 lis 2024, 17:30
autor: imo
o ile nie pizgasz 3x bodyweight na martwy to nie bądź frajerem i wzmocnij chwyt
Re: Siłownia
: 08 lis 2024, 18:16
autor: Gawka
No wzmocnij chwyt, ale nie ograniczaj swoich martwych słabym chwytem, kup te paski (albo hook grip, ja używam, ale pewnie nie każdemu się chce)
Re: Siłownia
: 09 lis 2024, 12:20
autor: checollada
nie robię martwych ciągów za bardzo, tzn. robię ale bardzo rzadko, umiem może ze 140kg podnieść
bardziej różnego rodzaju wiosłowania barbell/dumbbell, jak lecę na maksa to mam wrażenie, że mógłbym jeszcze z 2 powtórzenia pociągnąć z pleców, ale puszcza mi już chwyt, albo ogólnie czuję dyskomfort przez ciągłe skupianie się na utrzymaniu ciężaru w dłoni, zamiast skupić się na czuciu mięśniowym. wiadomo, że powinno się wzmacniać najsłabsze punkty, ale ja w chuju mam trochę, nie jestem aż tak wczuty, jak paski załatwią sprawę to super. kupię i zobaczymy
Re: Siłownia
: 09 lis 2024, 22:59
autor: imo
Łap na zamek
Re: Siłownia
: 10 lis 2024, 15:10
autor: demon
Robiąc wioslowanie? xD
Re: Siłownia
: 10 lis 2024, 19:36
autor: imo
takznaki
Re: Siłownia
: 14 lis 2024, 19:28
autor: genocidegeneral
zakresy powiedzmy 5-8 na wielostawach i 8-12 na izolacjach i zwiększanie ciężaru dopiero, gdy osiągniemy górną granicę powtórzeń w założonej liczbie serii (np. 4x8 i 3x12)
czy
dokładanie ciężaru po osiągnięciu 32 w 4 seriach na wielostawach i 36 powtórzeń w 3 seriach na izolacjach - łącznie, np. 9,9,8,6 zamiast 4x8
Re: Siłownia
: 17 lis 2024, 7:47
autor: checollada
imo nie ma złej odpowiedzi, najważniejsze to trackowac ciężar i powtórzenia, progresowac powoli, cieszyć się z jedno powtórzenie więcej czy 5kg dołożone
ogólnie tak jeszcze pomyślałem sb, że nikt nie mówi, że trzeba trzymać się jednego ciężaru podczas jakiegoś cwiczenia, można sobie urozmaicać żeby nie bylo nudy. ja często robię np 2 serie cięższe na początku powiedzmy 6-8 powtórzeń, a gdy czuję że już trochę sie tym zmęczyłem, to dwie kolejne robię lżejszym ciężarem na 12-15 powtórzeń, oczywiście do albo blisko upadku mięśniowego, żeby dobrze dojebac mięsień
ale moze jak ćwiczysz jakos pod wyniki siłowe, to wtedy metoda progresji jest ważniejsza, ja ćwiczę żeby se zmęczyć mięsień, fajnie spompować i żeby się nie zanudzić treningiem, więc rotuje ćwiczenia, powtórzenia i ciężar
Re: Siłownia
: 10 gru 2024, 12:01
autor: Mateusz
Może polecicie jakich albumów słuchacie na siłowni? Ja ostatnio Kendrick, Nas, Eminem i szukam czegoś podobnego w formie albumów żeby nie zamulały.
Re: Siłownia
: 10 gru 2024, 12:27
autor: ART
Mateusz pisze: ↑10 gru 2024, 12:01
Kendrick, Nas, Eminem
Mateusz pisze: ↑10 gru 2024, 12:01
podobnego żeby nie zamulały.
?????????
Re: Siłownia
: 10 gru 2024, 12:48
autor: eddy_wata