Strona 124 z 128

Re: Kaz Bałagane

: 18 mar 2026, 18:52
autor: nescafeklasyg
Menel spoko, bardziej niepokojący by był kapelutek, cygaretka i cwelki

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 0:05
autor: xxxkawo
Nie wiem czy to też z tej nadchodzącej płyty, więc wrzucam narazie tu

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 7:48
autor: scarz
O chuju złoty, to nie fejk.

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 8:01
autor: Burak
Feat Słoń :damn:

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 8:36
autor: scam_sakawa
uwielbiam patrzeć jak przewiezione typy, jak Kaz Bałagane czy Sentino, najpierw mówią jacy to oni nie są bogaci czy ponad kasztanowy polski rap, a potem nagrywają ze Słoniem XDDDD

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 8:39
autor: DoubleB
ale żeście ekipę zmontowali

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 9:02
autor: SWN
Burak pisze: 19 mar 2026, 8:01 Feat Słoń :damn:
scam_sakawa pisze: 19 mar 2026, 8:36 a potem nagrywają ze Słoniem XDDDD
W ogóle mam wrażenie, że od paru lat Słoń to ulubiony raper twojego ulubionego rapera.

Typ daje gościnki Paluchowi, Returnersom, Retom, Białasom, Mielzkym, Borixonom, Dwóm Sławom i chuj wie komu jeszcze. W wywiadach z raperami minimum ze dwa razy słyszałem zwrot, że ktoś "zawsze był ciekawy jak wyszedłby track ze Słoniem", chociaż strzelam że duży wpływ może mieć fakt że on po prostu jest sympatyczną roześmianą mordą tej i łatwo łapie kontakty na jakichś festiwalach.

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 9:05
autor: Malloy
no Słoń pewnie sympatyczna mordeczka jak mówisz, sam Rado mówił, że najebali się kiedyś ze Słoniem na jakimś afterze i swierdzili, że muszą zrobić razem kawałek i jest to dla niego higlight płyty, bo dzięki temu dowiedział się, że dwa sławy rymuje się ze smak pały

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 9:10
autor: aleksy
W wywiadzie u Winiego wyszedł na bardzo sympatycznego gościa. Ja go lubię od tamtego czasu, chociaż raperem jest chujowym.

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 9:13
autor: sqlie
scam_sakawa pisze: 19 mar 2026, 8:36 uwielbiam patrzeć jak przewiezione typy, jak Kaz Bałagane czy Sentino, najpierw mówią jacy to oni nie są bogaci czy ponad kasztanowy polski rap, a potem nagrywają ze Słoniem XDDDD
nie badz taki spiety bo Kaza nie ma co juz cisnac jak nawet jego najwieksi fajni go jebali i polowa komentarzy pod ostatnim numerem byla negatywna
nie słuchałem tego jeszcze, ale defacto sam feat na papierze i w statusie Kaza jest imo bardziej pozytywne niż znowu jakiś feat z hałastrą czy oskarem

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 9:20
autor: scam_sakawa
Kaz całe życie śmieje się z takich przegrywów jak my, pracujący w biurze na kogoś - mamy prawo odpłacać nieprzychylnymi obserwacjami w stosunku do tego rapera.

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 9:24
autor: Malloy
ok to ja zacznę
haha narzeczona go w dupę kopnęła i zabrała córeczkę, która pewnie i tak jest córką jego ex schizofrenicznego kolegi

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 10:04
autor: E-42
Swoje już Jacek zrobił, zapewnił znośny start dzieciakowi dawnego ziomka co po mleko poszedł, odpowiedzialne podejście ale może już wykurwiać cyk

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 10:27
autor: gods bidness
Wyłączyłem po pierwszym wersie. Ale głównie dlatego, że założyłem słuchawki, a czekam na domofon i nie chcę przegapić. Ale też dlatego, że nuży mnie jego jedno i to samo flow. Ma człowiek przeczucie po paru sekundach, że to nie będzie nic ciekawego.

PS Atutowy to najchujowsza chyba ksywa w polskim rapie. Tak, wiem, że to przymiotnik, ale przypomina mi głupie cipy sprzed 20 lat, co na opisach w gadu gadu do każdego wyrazu dorabiały końcówkę przysłówkową. Imprezowo :>, urodzinowo :>, weekendowo :> itd.

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 10:46
autor: Jose
niby jakiś tam koncept, a i tak wszystko jak wygenerowane

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 11:15
autor: CeHaTeHaCe
banda narzekaczy, ode mnie props przyjemny numer

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 11:37
autor: bobermann3000
SWN pisze: 19 mar 2026, 9:02
Burak pisze: 19 mar 2026, 8:01 Feat Słoń :damn:
scam_sakawa pisze: 19 mar 2026, 8:36 a potem nagrywają ze Słoniem XDDDD
W ogóle mam wrażenie, że od paru lat Słoń to ulubiony raper twojego ulubionego rapera.

Typ daje gościnki Paluchowi, Returnersom, Retom, Białasom, Mielzkym, Borixonom, Dwóm Sławom i chuj wie komu jeszcze. W wywiadach z raperami minimum ze dwa razy słyszałem zwrot, że ktoś "zawsze był ciekawy jak wyszedłby track ze Słoniem", chociaż strzelam że duży wpływ może mieć fakt że on po prostu jest sympatyczną roześmianą mordą tej i łatwo łapie kontakty na jakichś festiwalach.
czyim kurwa ulubionym raperem jest paluch reto białas czy borixon :damn:

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 11:39
autor: scam_sakawa
Ludzi ogólnych, których budzi w radio muzyka ogólnych ludzi, którymi to Kaz Bałagane bardzo gardzi, bo pracują dla firmy z zagranicznym kapitałem na umowie o pracę.

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 11:39
autor: SWN
bobermann3000 pisze: 19 mar 2026, 11:37 czyim kurwa ulubionym raperem jest paluch
Mam wymieniać wszystkie konta alfabetycznie czy według daty rejestracji

Re: Kaz Bałagane

: 19 mar 2026, 11:43
autor: bobermann3000
bardzo fajny pomysł wykonanie też ok! od dziecka bałem się żuli a trochę się nimi fascynowałem także super temat choć mógłby jeszcze ciekawej być ugryziony

Dodano po 32 sekundach:
SWN pisze: 19 mar 2026, 11:39
bobermann3000 pisze: 19 mar 2026, 11:37 czyim kurwa ulubionym raperem jest paluch
Mam wymieniać wszystkie konta alfabetycznie czy według daty rejestracji
tak