"1. konsola + pad + kamera 2900
2. konsola + pad + kamera + spider man + demon souls 3595
3. Konsola + pad +kamera + fifa + sackboy za nie pamiętam ile"
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 11 gru 2020, 12:02
autor: ksiazenieporzadek
dobra piszę maila do nich, może uda się coś wyciągnąć
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 11 gru 2020, 13:17
autor: Holden
Czy ktoś z was miał może na PS4 fat błąd CE-34788-0? Tak jak przykazał bóg i support ps zgrałem aktualizację na sformatowanego pendrive i podpiąłem do konsoli. Instaluje się, aktualizuje, restartuje i wciąż to samo. Wkurwiłem się i chciałem przywrócić konsole do ustawień fabrycznych czyli "zainicjować ps4". Tego też nie da rady.
Pomuszcie
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 11 gru 2020, 17:22
autor: MicBar
Ależ dominacja TLOU2 na TGA. <3
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 11 gru 2020, 17:51
autor: Cz4rny1337
To przez przegrana Trumpa Donalda!!!!!
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 11 gru 2020, 17:55
autor: Bolo
Brzydzą mnie te nagrody.
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 11 gru 2020, 18:45
autor: Cz4rny1337
Zadzwonili były do wyboru tylko zestawu z Dark souls i Morales/fifa, sackboy, różnica w cenie
mala wiec myśle ze dorzucają wersje ps5 pudełka jakaś nowa edycja z dodatkami za 289 zł fify gdzie pudło z ps4 to pewnie cena 100
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 11 gru 2020, 19:40
autor: MicBar
Cz4rny1337 pisze: ↑11 gru 2020, 17:51
To przez przegrana Trumpa Donalda!!!!!
Przecież to oczywiste, że to marne Naughty Dog znowu wszystkim posmarowało. ;/
Wpadłem zostawić tylko dla astrobota piękne to jest full
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 14 gru 2020, 11:17
autor: Parlae
Jednym powodem, dla którego gra nosi tytuł Back 4 Blood, a nie Left 4 Dead 3, jest chyba licencja, bo twórcy są ci sami, a pod względem rozgrywki otrzymujemy w sumie dokładnie to, do czego zostaliśmy już wcześniej przyzwyczajeni.
Może być ciekawe.
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 14 gru 2020, 12:12
autor: Prez
mordki, need help, na ps4 gierka detektywistyczna, kojarzę tylko, że grało się w coopie? a i tego nie jestem pewien. wiem, że chuj nie podpowiedzi, ale są tu głowy nie od parady, więc może ktoś skuma o co mi może chodzić, jak zobaczę tytuł i opis to skojarzę, czy to to
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 14 gru 2020, 12:25
autor: Emdowu
LA noir ? Kona ?
Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
: 14 gru 2020, 12:27
autor: Prez
LA na bank nie, Kona również nie. nie jestem pewien czy to nie było coś na zasadzie Wiedza to potęga, że można było grać w kilka osób przez apki w telefonie. jest coś takiego na ps4 w klimacie detektywistycznym, czy już mi się wszystko kompletnie popierdoliło?