Strona 123 z 123

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

: 20 cze 2026, 20:22
autor: oldschool
Któremu raperowi na przestrzeni lat najbardziej "zmienił się głos"? Dla mnie tede za młodu a teraz to dwa różne głosy :dunno:
Alberto, chyba, że mutację miał w wieku w wieku 18 lat.




Dodano po 51 sekundach:
@Megidox jeszcze dzięki rozmowie JWP z Winim kolejny numer jakiego szukałeś


Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

: 20 cze 2026, 20:24
autor: CL500
Footer pisze: 20 cze 2026, 19:35 Któremu raperowi na przestrzeni lat najbardziej "zmienił się głos"? Dla mnie tede za młodu a teraz to dwa różne głosy :dunno:
Bonson z pierwszych epek a Bonson teraz dwa różne światy

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

: 20 cze 2026, 22:26
autor: Zwikk
Słoń, Ostr

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

: 21 cze 2026, 0:33
autor: DoubleB
Footer pisze: 20 cze 2026, 19:35 Któremu raperowi na przestrzeni lat najbardziej "zmienił się głos"? Dla mnie tede za młodu a teraz to dwa różne głosy :dunno:
viewtopic.php?p=1155376#p1155376

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

: 22 cze 2026, 21:36
autor: Sionek
Czy jest gdzieś wyjaśnienie czemu DJ Buhh nie wydał nigdy Woluminu VI? Po V od razu jest VII Uwertura. Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę.

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

: 23 cze 2026, 11:36
autor: the
VI to Droga Do Odkupienia (znaczy nie wiem czy tak było, ale by się zgadzało)

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

: 23 cze 2026, 11:42
autor: Megidox
Dudek i Danna są parą ?

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

: 23 cze 2026, 15:40
autor: v3sp347ine
Tak, są. Czy Opał jest z Faustyną Maciejczuk? Bo chciałbym podbijać, jeśli nie.

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

: 24 cze 2026, 10:45
autor: DJ Tomekk
Nie są. Śmiało podbijaj do niego.

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

: 24 cze 2026, 12:22
autor: bylerymdorymu
epej pisze: 16 lut 2026, 15:59
Albo nawijam azcheisjtma byby beje
I ich dewastuję wersem, który nie istnieje
Do kogo to follow-up? Się połap albo się nie nadwyrężaj
Bo z wysiłku chłopak, dołączysz do jej męża
Taki jeden Krzysiek - Jąkam się

Do czyjego męża mogę dołączyć? Niestety nie wiem, do kogo to follow-up :/
@epej Do Wdowy, prawdpodobnie mimo wszystko najlepszej polskiej raperki