Strona 13 z 24

Re: Chillwagon

: 20 cze 2020, 3:33
autor: tsuko
jak tak kocha muzykę to niech przestanie wreszcie nagrywać i da jej spokój skoro to taka miłość

Re: Chillwagon

: 08 lip 2020, 23:29
autor: msh
Jeden z najgorszych boys bandów jakie wyszły w pl, to kurwa 2115 przy nich rozkurwia. Mówi to fan Igiego.

Re: Chillwagon

: 08 lip 2020, 23:56
autor: yungXpaproch
msh pisze: 08 lip 2020, 23:29 Mówi to fan Igiego.
szacun, igi robi robil robote
msh pisze: 08 lip 2020, 23:29 Jeden z najgorszych boys bandów jakie wyszły w pl
za to z tym sie nie zgodze bo pierwsze kawalki byly spoko bangerami po prostu, a teraz to jakies praktycznie niesluchalne gowno puszczaja

Re: Chillwagon

: 09 lip 2020, 0:05
autor: msh
@yungXpaproch Na początku była taka mieszanka cringe z przebłyskami, teraz jest bardzo źle, ale i tak propsy dla borixona, że wie chłop jak się wpasować w dzisiejsze trendy, najpierw Gang Albani, teraz ten twór.

Re: Chillwagon

: 09 lip 2020, 0:12
autor: yungXpaproch
@msh no pierwsze tracki bylo po prostu przyjemne, nie byly genialne, najzwyczajniej przyjemne. teraz pomimo tego, ze brx to biznesmen to wszystko leci w dol od fatalnego ruchu wydania plyty

Re: Chillwagon

: 09 lip 2020, 10:56
autor: oKulTywowany
Góra Trupów(bez olszy), @ oryginał i Chillwagon Chillwagon full na głośnikach dobrze buja

Re: Chillwagon

: 02 sie 2020, 23:22
autor: manieq
Spoiler
chillwagon - huśtawka

Szpaku :bag: :bag:
Spoiler
MAM JAJKA PEŁNE SPERMY
Reszta również bez polotu.

Re: Chillwagon

: 02 sie 2020, 23:46
autor: daveyo
Jeden z gorszych kawałków od chillwagonu, dawno nie słyszałem tak słabego refrenu. Jedyny pozytyw to zwrota Zethy i wjazd Szpaka. Widać jak bardzo brakuje Żabsona i ReTo.

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 4:28
autor: guzi
Najgorszy wysryw, współczuje wszystkim co to odpalą z ciekawości.

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 9:00
autor: dolny
wspolczuje kazdemu kto slucha na serio tego szpaku :bowdown:

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 9:32
autor: cloud
daveyo pisze: 02 sie 2020, 23:46 Jeden z gorszych kawałków od chillwagonu, dawno nie słyszałem tak słabego refrenu. Jedyny pozytyw to zwrota Zethy i wjazd Szpaka. Widać jak bardzo brakuje Żabsona i ReTo.
a co, oni już nie nagrywają razem?

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 9:54
autor: Farezowsky
co ten Szpaku odjebał xD Wjazd spoko, ale te linijki xDD

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 9:58
autor: horrypaz
ten daveyo przygłup jak zwykle: pozytyw numeru to wjazd szpaka xd
ale to trzeba mieć spierdolone ucho serio

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 10:42
autor: Jaayu
tego sie nie da sluchac

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 11:42
autor: knarku
co za paskudztwo, szpaku pozytyw :lol: zajebiscie cos tam pobelkotal, twoj idol ma jajka pelne spermy i jest hot nigga, przeciez to taki sam syf jak walił konia obsraną łapą, gdy leżał na glebie
kurwa no nie wiem, wlasciwie to niczego sie po chillwagonie nie spodziewalem, bo to mi sie nigdy nie podobalo a wyszlo nawet gorzej, kizo tez jak z jakiegos generatora rymow czestochowskich, bk ogolnie

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 12:02
autor: vampmoney
A tymczasem na tt pod hasztagiem #szpakuisoverparty odpierdala się taki cyrk za użycie n word ze o jezu xD ale kiedyś jak nawijał „kaptur na głowę idę po swoje nygy” to chuj nikt nie płakał

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 15:48
autor: czardi
Dawno nie słyszałem gorszego kawałka, tu się nic nie trzyma kupy.

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 16:00
autor: oKulTywowany
idealny przykład jak zjebać wejście jednym wersem

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 16:32
autor: loco
mam jajka pełne spermy, mam łapy pełne krzepy
szybkie fury pełne dziewczyn, mama tańczy moje wersy


jak mama mu tańczy do jajek pełnych spermy to kurwa gruby lot :lol: co tu się stało

Re: Chillwagon

: 03 sie 2020, 16:35
autor: eddy_wata
o to to nade mną, abstrakcja