Strona 13 z 93

Re: Pikers

: 12 gru 2019, 23:22
autor: LuckyLuke
Jasek pisze: 12 gru 2019, 23:21 Ja stwierdziłem, że koncerty już rzucam. Wole kupowac plyty i ciuchy. W huj nie trawie fanbejsu Pikersa, i w tonie tego gowna pod scena bym sie czul paskudnie jak na Woodstocku co najmniej. Odpalam se nowe utwory, nie czytam komentarzy i jest kozak
to dawaj postoisz se ze mną na scenie

Re: Pikers

: 12 gru 2019, 23:29
autor: Jasek
w sumie xd

Re: Pikers

: 12 gru 2019, 23:31
autor: Groszek
Też chcę ej

Re: Pikers

: 12 gru 2019, 23:38
autor: LuckyLuke
Ja tylko mam ślizgawke e, zabrałem ją już na pare sce en. <chrześcijanintańczy>

Re: Pikers

: 13 gru 2019, 1:42
autor: filipthekiddo
opaski na rękawie sobie ogarnijcie, że jesteście gity

Re: Pikers

: 13 gru 2019, 10:04
autor: FruitOffTheWall
cały czas czekam na jakies projekty z mfc bo 20015 20016 no i ta krotka epka 20016 klasygi moje prywatne

Re: Pikers

: 13 gru 2019, 13:47
autor: LuckyLuke
co do MFC to myślę, że nawet nie jesteście sobie w stanie wyobrazić co ten czub ma w zanadrzu :cool:

Re: Pikers

: 13 gru 2019, 14:04
autor: vampmoney
^ ten post bardzo mie ucieszył, Bóg jest łysy to dla mnie singiel roku 2019

Re: Pikers

: 13 gru 2019, 22:05
autor: jAg
To ktoś jest teraz we Wrocławiu na koncercie?

Re: Pikers

: 14 gru 2019, 10:02
autor: LuckyLuke
Ale pięknie było wczoraj. Najlepsza frekwencja odkąd działam z chłopakami przy koncertach, oby tak dalej.

Pozdro jAg ;)

Re: Pikers

: 14 gru 2019, 10:30
autor: jAg
Był niezły młyn, super zabawa, polecam na przyszłość :D

Re: Pikers

: 14 gru 2019, 18:59
autor: LuckyLuke

Re: Pikers

: 14 gru 2019, 20:41
autor: Groszek
Jezu ale ja tych koncertach w Polsce ludzie się pchają na przód miejsce tylko żeby rękę podnieść :dunno:

Re: Pikers

: 17 gru 2019, 23:02
autor: daveyo
2:45
Spoiler
BÓG JEST ŁYSY BÓG JEST ŁYSY

Re: Pikers

: 17 gru 2019, 23:12
autor: vampmoney
pominięcie MFC :what:

Re: Pikers

: 17 gru 2019, 23:13
autor: Ablazir
:evil: :evil:
zawsze niedoceniony

Re: Pikers

: 18 gru 2019, 16:46
autor: zemsta1kadluba
Dopiero wczoraj jakoś zacząłem go bliżej sprawdzać i jak poleciałem to z parę godzin sprawdzałem losowe utwory świetny typ, mega uzdolniony, ciekawy oryginalny styl, męczy mnie jedynie że co drugi utwór jest gadanie o ruchaniu panien ale i tak wskoczył do mojej topki.
Parę utwórów które mi najbardziej podeszły, ogólnie jak macie więcej jego utworów z takimi bitami podchodzącymi pod chillwave/synthwave, w stylu w jakim wrzuciłem te poniższe rzeczy to podeślijcie koledzy
Mój ulubiony numer jak do tej pory, reszta w przypadkowej kolejnośći
PIKERS - WYBUCHAM POWOLI (PROD. MOODY SCRAG) (REGRES EP)
Spoiler
PIKERS - REZERWAT PROD. MOODY SCRAG
Spoiler
PIKERS-KRUSZE TOPY
Spoiler
PIKERS-sztos we krwi
Spoiler
PIKERS- Rozmawiaj ze mną
Spoiler
Young Igi "Kush" feat. Pikers
Spoiler
Pikers-Bedzie coś z tego gówna
Spoiler

Re: Pikers

: 18 gru 2019, 22:28
autor: LuckyLuke
To sobie obczaj np, bo mogło Cię ominąć z racji, że nie ma na youtube. https://soundcloud.com/pikers/pikers-ro ... e-nie-chce

Za jakiś czas jak będę miał chwilę to skrobnę coś dłuższego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Pikers

: 19 gru 2019, 16:31
autor: zemsta1kadluba
dziękuję pan Farciarski Lucek

Re: Pikers

: 19 gru 2019, 16:43
autor: onizuka
[mention]zemsta1kadluba[/mention] śledzi, powiedz mi coś miłego, charon, najlepiej smakują kłamstwa, tego nigdy dość