Dałem szansę no i przez moment myślałem że będzie spoko no ale niestety chujnia
Re: Młode Wilki 2019
: 06 lis 2019, 22:29
autor: Opieronie
Te darcie mordy jest straszne, już wystarczy, że zjebał tym kawałek u Aviego na płycie.
Re: Młode Wilki 2019
: 06 lis 2019, 23:29
autor: Malloy
przedszkolanek pisze: ↑06 lis 2019, 20:43
niech Białas w końcu wyjdzie i wytrze tym gówniakiem podłogę
w sumie to już go wyjaśnił na goścince u Majora
Re: Młode Wilki 2019
: 06 lis 2019, 23:34
autor: przedszkolanek
a w którym miejscu? bo w ogóle czegoś takiego nie słyszę
oczywiście Białas niczego nie zrobi, bo jest za inteligenty żeby się wikłać w takie zapasy w gnojówce
ale chętnie bym go posłuchał w beefowym formacie, bo dawno nic nie było
Re: Młode Wilki 2019
: 06 lis 2019, 23:38
autor: Malloy
No Koza zarzucał, ze SB to firma do robienia pieniędzy a nie rodzina jak sami siebie określają, wydaje mi się, że
Przeprowadzamy se naszych artystów przez drugi próg podatkowy
Mają po dwadzieścia lat i kupują samochody
Złośliwi mówią, że ich wykorzystuję, bo chcą byśmy się pokłócili
A ja nie zarabiam na moich dzieciakach, tylko ja zarabiam z nimi
to wystarczające odbicie, bo co miał jeszcze nawinąć
Re: Młode Wilki 2019
: 06 lis 2019, 23:42
autor: przedszkolanek
Koza to bardziej seksizm wyrzucał SB, a te wersy Białasa, jak słuchałem albumu Majora potraktowałem jako taką nieco generyczną "family-friendly" bragę
ale można na to patrzeć też jak napisałeś
Re: Młode Wilki 2019
: 10 lis 2019, 16:58
autor: daveyo
Beeeeeeee vis
Re: Młode Wilki 2019
: 10 lis 2019, 17:12
autor: guzi
słaby teledysk, brzydka szmula, zero stylu
beznadziejny numer
Re: Młode Wilki 2019
: 10 lis 2019, 17:30
autor: oKulTywowany
brzmi jak wszyscy
Re: Młode Wilki 2019
: 10 lis 2019, 17:44
autor: loco
no właśnie w tym problem, że wszyscy brzmią tak samo. najlepszy numer (nie mylić z dobrym) to na ten moment jakiś chory pojeb augustyn, który w jakiś sposób się wyróżnia na tle tych miernot.
dawać już atz'ta
Re: Młode Wilki 2019
: 10 lis 2019, 18:39
autor: przedszkolanek
skończcie już wszyscy z tym tymekcorem, ile można
Re: Młode Wilki 2019
: 10 lis 2019, 19:46
autor: guzi
Żaden tymekcore tylko zwykła podróba ruskiego houserapu
Re: Młode Wilki 2019
: 10 lis 2019, 19:49
autor: przedszkolanek
wiadomo, ale tymek to spopularyzował w pl, dlatego tymekcore
Re: Młode Wilki 2019
: 11 lis 2019, 0:38
autor: oKulTywowany
Panowie szukajcie w tym głębszego dna Zeamsone flow na Tymek type beat
Re: Młode Wilki 2019
: 13 lis 2019, 17:27
autor: daveyo
Re: Młode Wilki 2019
: 13 lis 2019, 17:44
autor: Bryx Fenrir
Przyłu bardzo słabo, w ogóle mi to nie siadło. be-vis przeciętnie, ogólnie chyba Opał>Bober>Augustyn, tak bym to ujął.
Re: Młode Wilki 2019
: 13 lis 2019, 21:08
autor: norkov
Siadł mi ten numer Przyłu, przyjemne ma flow i głos. I ten luuuzik na bicie, props
Re: Młode Wilki 2019
: 13 lis 2019, 21:21
autor: przedszkolanek
ale w chuj nudna i słaba ta edycja, odrzut od okiego wyraźnie lepszy niż cała reszta dotychczas