Strona 13 z 22
Re: Najlepszy tekściarz
: 16 sie 2019, 21:03
autor: stp
2014 to też pierwsza płyta Mediuma jako Tau. Moim zdaniem bardzo dobra płyta. Nie było na niej typowego tłuczenia truizmów jak na religii w podstawówce, co później się niestety zdarzało coraz częściej.
Re: Najlepszy tekściarz
: 21 sie 2019, 20:18
autor: Hyperborea
Właśnie na pierwszej płycie Tau od truizmów aż się roiło. Chyba że chodzi Ci o pierwszą Egzegezę, ale ona była nagrana jeszcze jako Medium! Pierwsza Egzegeza miała bardzo fajne teksty, podobnie jak nawet "Graal".
Co do tekściarzy, to do mnie najbardziej przemawiają raperzy, którzy potrafią ująć jakiś temat emocjonalnie i szczerze, jak i raperzy, co umieją przypierdolić konkretnym bragga pełnym punchy. Co za tym idzie, ten wybór będzie bardzo subiektywny (nawet biorąc pod uwagę, że ten temat siłą rzeczy musi być bardzo subiektywny) - najbardziej do mnie przemawiają Bisz, Zeus, Laik, Junes, Enson i na pewno jeszcze co najmniej kilku. Zeus i Laik oczywiście totalnie nierówni, ale popełnili co najmniej kilka świetnych tekstów w karierze. Z kolei taki Tetris zwykle zanudza wygrywaniem życia, ale potrafi przyjebać fajnym bragga z punchami (od czego mainstream totalnie stroni, ale to w końcu weteran freestyle'u) i czasami zdarza się, że ma coś ciekawego do powiedzenia poza tym.
Edit: Muflon może i nie nazwałby się teraz "raperem", ale spokojnie należy do zajebistych tekściarzy - dla mnie ścisła czołówka

Re: Najlepszy tekściarz
: 29 mar 2020, 18:08
autor: baqlashan
Jimson to polski Jay Electronica
Re: Najlepszy tekściarz
: 31 mar 2020, 16:01
autor: JoeyJoeJoe
Najlepszy tekściarz to Taco Hemingway, proszę z tym nie debatować.
Re: Najlepszy tekściarz
: 31 mar 2020, 16:38
autor: Jasek
Niepodważalne jak to, że najlepszy poeta to Eldo
Re: Najlepszy tekściarz
: 31 mar 2020, 17:18
autor: JoeyJoeJoe
Żabson jeszcze w sumie
Re: Najlepszy tekściarz
: 01 kwie 2020, 5:30
autor: kapper1
i czilwagon z tymkiem na feacie.
Re: Najlepszy tekściarz
: 29 maja 2020, 14:27
autor: nigdyniebralemkoksu
Dobra, pojawił się jakiś super nieznany tekściarz po tej całej fali Hot16Challenge?
Re: Najlepszy tekściarz
: 29 maja 2020, 14:28
autor: mbunt
Żaluzja mój faworyt a jak Roleta coś dorzuci to już w ogóle
Re: Najlepszy tekściarz
: 29 maja 2020, 15:40
autor: Spenser
nigdyniebralemkoksu pisze: ↑29 maja 2020, 14:27
Dobra, pojawił się jakiś super nieznany tekściarz po tej całej fali Hot16Challenge?
Głupio mi to pisać chyba na forum, bo to znajomy ale czy podchodzi Ci twórczość młodego pi? I może wychodzi że kocham go kurwa i czeka z kutasem, ale no imo wersy w stylu 'znow pakuje się w kłopoty, nikt nie czeka na unboxing" się bronią same.
Z nieznajomych to Rogal w ostatniej dekadzie chyba no bo nie wiem kto inny

Re: Najlepszy tekściarz
: 29 maja 2020, 16:07
autor: nigdyniebralemkoksu
Dla mnie zbyt dziwaczny jest ten mlody pi. Poza tym ja bym jakiegoś Sluga, Skinnera czy innego Kościeya posłuchał. Nie musi chłop rzucać turbo linii co 2 wersy, tylko niech pisze dobre numery.
Re: Najlepszy tekściarz
: 29 maja 2020, 18:35
autor: Jasek
@nigdyniebralemkoksu a nowego Knapa sprawdzasz? Może Cruz
Re: Najlepszy tekściarz
: 29 maja 2020, 23:48
autor: nigdyniebralemkoksu
Nowy Knap był rzeczywiście bardzo dobry, muszę wrócić.
Re: Najlepszy tekściarz
: 30 maja 2020, 19:58
autor: 99mayday
co tu kurwa robi Eripe, a gdzie jest Mes albo Taco
wybieram
Oskar
Re: Najlepszy tekściarz
: 30 maja 2020, 20:26
autor: oKulTywowany
Ten temat jest niepotrzebny

Re: Najlepszy tekściarz
: 30 maja 2020, 20:49
autor: JoeyJoeJoe
99mayday pisze: ↑30 maja 2020, 19:58
a gdzie jest Mes albo Taco
Taco jest dosłownie na tej stronie...
Re: Najlepszy tekściarz
: 31 maja 2020, 0:51
autor: Weles
99mayday pisze: ↑30 maja 2020, 19:58
co tu kurwa robi Eripe, a gdzie jest Mes albo Taco
wybieram
Oskar
Eripe > Mesy i Hemingwaye
A poza Sebą to Bisz, Golin
Re: Najlepszy tekściarz
: 31 maja 2020, 7:08
autor: Sotnikov
Najlepszy tekściarz ostatnich kilku lat to Rogal DDL
Re: Najlepszy tekściarz
: 31 maja 2020, 9:45
autor: KejMart
Ras 2012-2013
Re: Najlepszy tekściarz
: 04 cze 2020, 16:21
autor: Spenser
Tak.
Odpaliłem se trójprzymierze cieni z Fraktala i pomyślałem że Gres jest w pizdu mocnym zawodnikiem przecież i chyba chciałbym tak pisać trochę
