Strona 13 z 13

Re: Oki

: 11 cze 2026, 15:45
autor: SiNi
Dawno nie widziałem tak syfiastego wydania preorderu i pomysłu na rozrzucenie tracków plus 4 CD ( puste opakowanie) w gratisie xD Nie dość, że pudełko to dramat to brawo dla inteligenta, który walnął na fizyk po 2x 4 tracki na osobnych krążkach plus dodatkowo 7 już lepiej jakby dał normalną jedną Cd ze zwyczajnym opakowaniem to by sobie człowiek na półkę postawił i normalnie posłuchał.

Re: Oki

: 11 cze 2026, 16:23
autor: Burak
podobny, mega przekminiony patent zrobił wcześniej chyba chillwagon

Re: Oki

: 11 cze 2026, 18:57
autor: SiNi
@Burak Ich wydanie można również zaliczyć do tych najgorszych tylko, że Ci przynajmniej poszli po rozum do głowy i wypuścili wszystko na podwójnym albumie - ogólnie takowe premiery powinny być dokładnie opisane jak wygląda opakowanie co zawiera i czym się różni od wersji standard - słuchacz przynajmniej wiedziałby co dokładnie dostaje i uniknąłby zakupu niepotrzebnego syfu. W przypadku Okiego pudło totalnie nieprzemyślane, wydanie fizyków w takiej formie, wręcz debilne, jak ktoś lubi breloczki i się z nich cieszy to ok dla mnie kolejny zbędny bzdet.

Re: Oki

: 11 cze 2026, 18:58
autor: Burak
jakby było wszystko dokładnie opisane w preorderze to mniej osób by zamówiło, patrz peleryna z aliexpress w boxie Malika Montany

Re: Oki

: 11 cze 2026, 23:24
autor: Slatty+
SiNi pisze: 11 cze 2026, 15:45 4 CD ( puste opakowanie)
To 4CD będzie chyba odebrania podczas koncertu, bo pisze see you on tour

Re: Oki

: 12 cze 2026, 5:28
autor: SiNi
@Burak W takim przypadku dokonałbym po prostu zwrotu, ale też nie zapłaciłbym wysokiej kwoty za jakikolwiek preorder. Oczywiście są też „fani” czy konsumenci, którzy lubują się w takich badziewiach.

@Slatty+Też o tym pomyślałam jak zobaczyłem opakowanie i jeśli ten zamysł zostanie wprowadzony, bądź jest gdzieś potwierdzony to imo mega kijowo.

Re: Oki

: 12 cze 2026, 13:43
autor: chaya
cd 4 będzie na koncertach za okazaniem ARTEFAKTU :damn:
według mnie, wydanie fajnie wygląda i fajnie jest to zrobione, ALE akcja z cd4 to jakaś lipa. ale to nie pierwszy raz kiedy wykonawcy na hajs słuchaczy chcą skakać i wpierdalać im piłkę, że to zajebista akcja.

cd1-4
cd2-4
cd3-7
cd4-7

jak to jest przekminione, że mu wychodzi 4747 :sleep:

Re: Oki

: 13 cze 2026, 7:07
autor: SiNi
@chaya Przecież to pudełko jest totalnie niepraktyczne, nawet nie ma jak postawić na półce wraz innymi cdkami no i źle się je wyciąga , a za akcję z czwartym krążkiem chuj mu do dupy. Zauważyłem, iż w empiku jest album, ale nie ma napisane ile jest tracków.

Re: Oki

: 14 cze 2026, 17:31
autor: Moltisanti
Nowa paruwa w ofercie żabki

Re: Oki

: 14 cze 2026, 19:09
autor: gogi
Wystąpił na wczorajszym koncercie Podsiadły w Poznaniu, ale nie śpiewał tego ich wspólnego utworu, tylko jakiś inny.

Re: Oki

: 14 cze 2026, 19:27
autor: KILLIE
hejterzy, hejtujcie ale to zajebista opcja dla ludzi uwiezionych w tym miescie, zeby przezyc cos rapowego na zajawce

Re: Oki

: 14 cze 2026, 22:54
autor: oKulTywowany
Ja pierdole gorzej generycznym juz sie nie da być
Ale szanuje za przedsiębiorczość
Czyli według tępej dzidy od lodów i tuszowanych afer
Oki na równi ze Skolimem to nie raper ani artysta tylko przedsiębiorca
Najs

Re: Oki

: 15 cze 2026, 4:19
autor: KILLIE
Coraz gorzej z nim, z tego "artefaktu" tylko pare numerow, reszta skip, nawet ciężko sluchac tego w tle

Re: Oki

: 15 cze 2026, 8:38
autor: chaya
SiNi pisze: 13 cze 2026, 7:07 @chaya Przecież to pudełko jest totalnie niepraktyczne, nawet nie ma jak postawić na półce wraz innymi cdkami no i źle się je wyciąga , a za akcję z czwartym krążkiem chuj mu do dupy. Zauważyłem, iż w empiku jest album, ale nie ma napisane ile jest tracków.
To, że jest niepraktyczne to masz rację. Ja jestem z tych, którzy lubią ciekawe wydania płyt i nie ma znaczenia czy się mieści na półce czy nie. Ale tu każdy ma swoje podejście i ja dalej uważam, że wydanie - samo w sobie - jest fajne