TEDE - XXende Mylffon (2026)
-
VerminatorX
- Posty: 353
- Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
I on tak siedzi 2 godziny i pierdoli?
- igorzastyy
- Posty: 2360
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
Pierdoli swoich naiwnych fanów w dupę komercjalizując DJa Buhha przeciwko czemu protestuję i wyrażam głębokie zaniepokojenie
-
VerminatorX
- Posty: 353
- Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
Skoro odgrywa DJ-a Buhha na żywo, to może Wielki Betonowy Chuj i DJ Złoty Łańcuch też kiedyś dostaną wizyjną formę 
- gods bidness
- Posty: 5159
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
W tej chwili ogląda 16 osób
Transmisja zaczęła się 2 godziny temu

Transmisja zaczęła się 2 godziny temu
-
VerminatorX
- Posty: 353
- Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
Propsy dla kolegi, robisz Bożą robotę.
To jest zapętlone nagranie, drugi raz słyszę gadkę o meldowaniu do kaloryfera.gods bidness pisze: ↑wczoraj, 23:02 W tej chwili ogląda 16 osób
Transmisja zaczęła się 2 godziny temu
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
Przecież to pętla.
Swoją drogą, to ja coś pojebalem w tagowaniu czy to w tej paczce jest już pojebane?
Swoją drogą, to ja coś pojebalem w tagowaniu czy to w tej paczce jest już pojebane?
- gods bidness
- Posty: 5159
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
Ja tam byłem z 5 sekund i wyszedłem, więc za długa ta pętla,, żebym załapał
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
Ale oryginalny Esende Mylffon w wersji Hałas z Buhhem też był sprzedawany, a nie za darmo, nic się nie zmieniło w gruncie rzeczy.igorzastyy pisze: ↑wczoraj, 22:56 Pierdoli swoich naiwnych fanów w dupę komercjalizując DJa Buhha przeciwko czemu protestuję i wyrażam głębokie zaniepokojenie
Dodano po 43 sekundach:
Jeśli chodzi ci o kolejność tracków to w paczce jest inna niż oficjalna tracklista
-
VerminatorX
- Posty: 353
- Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
W NWJ Boyz To ale Yottsu ładnie leci 
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
Maciej Maj
Hej, jak sobie wysyłaliście linki do Buhha do innych to odpuście sobie maile czemu Wam nie działa xD Widzimy się za dobę
https://www.discogs.com/seller/bialystok/profile - kup se winyla
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
W 2006 można było kupić przez SMSa premium za ileś tam złotych i można było sobie pobrać (pierwszy album sprzedawany cyfrowo w Polsce btw). Po jakimś czasie usługę wyłączono i jedyna opcja przez wiele lat to był pirat z Chomika albo ripy z YouTuba. Dopiero przy okazji reedycji w 2020 ta wersja wróciła do oficjalnej sprzedaży.
- igorzastyy
- Posty: 2360
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
Czyli DJ Buhh jest tylko gościem tego albumu? To nie jest nielegal? To zmienia postać rzeczy zatem. Jeśli jest to nadal krążek Tedego, gdzie gościnnie występuje DJ Buhh to ja zwracam honor. To fantastyczna wiadomość
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
Dokładnie tak. Buhh tylko hostuje i gada te swoje pierdoły między numerami, a reszta to legal. Masz cały materiał dokładnie taki jak na zwykłej wersji płyty, do tego jest dodanych kilka nowych numerów i jeden w wersji screwed and chopped i tyle.igorzastyy pisze: ↑dzisiaj, 0:21 Czyli DJ Buhh jest tylko gościem tego albumu? To nie jest nielegal? To zmienia postać rzeczy zatem. Jeśli jest to nadal krążek Tedego, gdzie gościnnie występuje DJ Buhh to ja zwracam honor. To fantastyczna wiadomość
- Haczapurjan
- Posty: 5470
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)
"Małpman" mi się wkręcił jednak, kurwa trochę tych odsłuchów trzeba było





