Strona 13 z 15

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)

: 27 cze 2026, 11:57
autor: bylerymdorymu
Prośba, nie prowokujcie przez najbliższe 7h na tym wątku. Przed napisaniem posta zastanówcie się, czy pomaga, czy przeszkadza on nam zebrać większą liczbę osób. Jeśli nie interesuje Was ten meetup to pomaga on nam w innych inicjatywach, które mogą Was interesować. Więcej na zamkniętym forum. A jeśli to też Was nie obchodzi macie mnóstwo innych tematów na forum, pozdro!

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI, 50zł do wydania na barze za free!)

: 27 cze 2026, 11:58
autor: bylerymdorymu
Zupdate'owałem.pierwszy post, w skrócie;
-> 50zł za free dla każdego do wydania na barze (szeroka selekcja piw, w tym craftowe)
-> osobny klimatyzowany space
-> jedyny warunek zmiana profilowego i priv do mnie, wysyłam zaproszenie
Instrukcja:
Twoje konto > profil > avatar
Adres zewnętrzny: https://i.postimg.cc/RCHRWt0L/ikona.jpg
Wymiary: 150x150

Jutro (niedziela 28.VI) o 19.00. Będziemy na 100% nieważne ile osób się zgłosi, bo rezerwcja jest przedpłacona plus będzie kilka osób ode mnie. Kto może, a nie przyjdzie będzie żałował. Pozdro!

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)

: 27 cze 2026, 11:58
autor: Dzonson
Ja będę w koszulce WHITE LIVES MATTER

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI, 50zł do wydania na barze za free!)

: 27 cze 2026, 14:55
autor: Luxair
Mam nadzieję że meetup skończy się inaczej niż wizyta rapera Kobik w klubie Prozak 2.0

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI, 50zł do wydania na barze za free!)

: 27 cze 2026, 15:51
autor: bylerymdorymu
@Dzonson dress code dowolny
@Luxair only good vibes

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI, 50zł do wydania na barze za free!)

: 27 cze 2026, 16:23
autor: bronek
Dzonson pisze: wczoraj, 11:58 Ja będę w koszulce WHITE LIVES MATTER
Prawdziwy slizger by przyszedl w burgundowym crewnecku "just kidding".
A co do meetupu to gdzie on jest dokladnie? Bo zastanawiam sie czy nie wpasc, mam niedaleko chyba

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI, 50zł do wydania na barze za free!)

: 27 cze 2026, 16:27
autor: piernikowyskoczek
niestety nie jestem zwolennikiem zabawy z alkoholem, czy jest opcja, zeby meetup robic alkohol-free?

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI, 50zł do wydania na barze za free!)

: 27 cze 2026, 16:40
autor: marmolad_k2
Dla niepijących zamiast dwóch piw mają być dwa gramy.

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI, 50zł do wydania na barze za free!)

: 27 cze 2026, 16:42
autor: Rupert
Siema ja będę z klefedronem jakby ktoś reflektowal

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI, 50zł do wydania na barze za free!)

: 27 cze 2026, 16:42
autor: zygi
marmolad_k2 pisze: wczoraj, 16:40 Dla niepijących zamiast dwóch piw mają być dwa gramy.
kończymy smażyć i wypierdalamy

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI, 50zł do wydania na barze za free!)

: 27 cze 2026, 16:44
autor: igorzastyy
Pojedźcie na Kabaty i rzucajcie wielokrotne pod oknem Tedego albo do domofonu

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI, 50zł do wydania na barze za free!)

: 27 cze 2026, 16:47
autor: bylerymdorymu
piernikowyskoczek pisze: wczoraj, 16:27 niestety nie jestem zwolennikiem zabawy z alkoholem, czy jest opcja, zeby meetup robic alkohol-free?
możesz zamówić piwo zero lub wydać 50zł na dowolne inne napoje

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 27 cze 2026, 17:06
autor: bylerymdorymu
Cyk!

Do zobaczenia jutro!

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 27 cze 2026, 17:06
autor: Snus
Jestem w innej części w PL i ofc mnie nie będzie i nie jestem zainteresowany ale jaram się w chuj, już jutro dzień zero, dawajc9e foty

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 27 cze 2026, 20:16
autor: georgefloyd
Aż bym sam poszedł na takie spotkanko.

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 27 cze 2026, 21:02
autor: Jose
To wbijaj jutro do Pinty, musisz mieć ze sobą kielnię

Hasło żeby się poznać:
Kolejna laska psuje mi nerwy
A kupiłem jej wisiorek z sową Minerwy

Weź też kredki, będziemy kolorować rymy

Dodano po 40 sekundach:
Kurde miało iść na PW no ale dobra

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 27 cze 2026, 21:25
autor: zygi
czy glider również będzie rozkminiany?

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 27 cze 2026, 21:28
autor: igorzastyy
Eripe - "Rozrzutnik gnoju" ma być rozłożony na czynniki pierwsze

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 27 cze 2026, 21:29
autor: georgefloyd
Jose pisze: wczoraj, 21:03 To wbijaj jutro do Pinty, musisz mieć ze sobą kielnię

Hasło żeby się poznać:
Kolejna laska psuje mi nerwy
A kupiłem jej wisiorek z sową Minerwy

Weź też kredki, będziemy kolorować rymy

Dodano po 40 sekundach:
Kurde miało iść na PW no ale dobra
Nie mieszkam w Polsce. Mam jakieś 8k km więc ciężko zrobić taki transfer. Bawcie się chłopaki.

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 27 cze 2026, 21:57
autor: firma
georgefloyd pisze: wczoraj, 21:29 Nie mieszkam w Polsce. Mam jakieś 8k km więc ciężko zrobić taki transfer. Bawcie się chłopaki.
połączysz się zdalnie przez kamerke